Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha Virago 250

Pozz, bogz ovde.

 

Pri kraju sam obuke za A2 kategoriju, uskoro kupujem Yamahu Virago 250cc za početak sa stilom. Na obuci sam imao priliku da vozim Yamahu MT-07 jer je jedan dan Honda NC700x bila u kvaru, i sada se malo kajem što nisam direktno polagao za A, al' šta je tu je. Mislim da ću svakako mnogo voleti mog Viraga, barem prvih godinu dana.

 

Hteo sam da se raspitam, posetivši ovaj forum video sam da se spominje neki kurs bezbedne vožnje organizovan preko foruma. Mnogo bih voleo da prisustvujem tako nečemu, hoće se dešavati uskoro? Koliko košta? Kada sam položio bio za B kategoriju sam otišao na intenzivni kurs na NAVAKu i moram priznati da mi jeste spasao ako ne život, onda kola u 2 situacije u proteklim godinama.

 

Drugo, šta the jebeni fuck sa ovim novim zakonom o dvogodišnjim probnim dozvolama? Nema teorije da poštujem taj zakon, niti da plaćam te kazne. Takva birokratska moronska tehnikalija. Da sam položio bio za B godinu dana kasnije, odrobijao bih svoj probni period tada i ćao đaci. Sada sa skoro decenijom iskustva u saobraćaju treba da imam probnu 2 godine? Da lepim nalepnice na moj motor? lol. Hoće li se menjati taj zakon, o čemu se radi?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja