Jump to content

Moto Zajednica

Поздрав друштво

Recommended Posts

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Горњи Милановац
  • Motocikl: Тренутно немам

Поздрав. До сада сам био само у сенкама, читајући неке теме на форуму а сад сам одлучио и да се региструјем. Живим у Горњем Милановцу а име нећу овде делити. Никада нисам возио мотор али веома бих волео. Имам возачку Б категорије тако да чак ни то немам за мото :( 

Не познајем никога ко има мотор или зна ишта о моторима па се надам да ћу овде нешто научити. Као што рекох волео бих да почнем да возим мотор али не знам ни тачно какав бих желео (осим да је у питању зујалица, што би бабе рекле, нисам љубитељ кросерица, скутера, путничких и сл.) ни какав да тражим, ни где да тражим, ни колико ми пара треба, знате већ како то иде кад човек тек улази у неку причу. 

 

Углавном, надам се да ћемо се дружити овде и да ћу успети да сазнам шта ми треба и да сконтам генерално шта и како :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova

Добродошао! 

Ох, поделићеш и ти име, чекај само да прође време... Имаћеш и пријатеље одавде... :)

 

Битно је да знаш шта нећеш, а овде ће ти се набацати брдо предлога, па ћеш одабрати већ и нешто што хоћеш :)

 

Положи А категорију, па ћеш након вожње на школском мотору знати мало приближније шта желиш. 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Горњи Милановац
  • Motocikl: Тренутно немам
Pre 2 sati, Zuba87 je napisao:

Добродошао! 

Ох, поделићеш и ти име, чекај само да прође време... Имаћеш и пријатеље одавде... :)

 

Битно је да знаш шта нећеш, а овде ће ти се набацати брдо предлога, па ћеш одабрати већ и нешто што хоћеш :)

 

Положи А категорију, па ћеш након вожње на школском мотору знати мало приближније шта желиш. 

 

Хвала! У праву си наравно. За почетак је довољно и знати шта нећеш. После полако. 

 

До сада ми се све сводило на гледање клипова и томе слично а сада крећем у акцију. Зато и пишем овде ^^

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja