Jump to content

Moto Zajednica

KRADJA MOTORA U NOVOM SADU

Recommended Posts

  • U prolazu, 64 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: super tenere 750

Ja imam slicnu Teneru nadam se da ne mislis na mene

 

  Ne mislim ni na koga posebno. Jednostavno posto sam procitao ovde da je motor ukraden ' obracam paznju na sve takve motore koje vidim. Postoji sansa da se motor pojavi, neko napravi neke lazne papire, registruje motor, i proda ga ( ne bi bilo prvi put ).

  Mozda sam i tebe video iz daljine a mozda i nekog drugog ko zna ? Smatram da treba pomoci coveku. Svaki takav motor koji se pojavi treba proveriti. Evo ti si se sam ovde javio u ovoj temi, pa pretpostavljam da si castan covek i da imas regularan motor, i to je za pohvalu.

naravno da treba pomoci coveku,moze svakom da se desi to zlo.odmah javljam ako ugledam slican motor kao moj

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova

Covek je lepo trebao da preceslja taj kraj da nadje tog lika. Jer taj zivi u tom kraju da lomi volan sat vremena pa jos da ga gura posto nije mogao da upali. To znaci da je imao negde da ga smesti . Sto se tice policije sigurno znaju ko je on jer ako dobiju depesu, da je ukraden motor jos sa slikom pocinioca pa kako nece znati lika, koji je lopov na svom terenu pogotovu operativci . Motor il je u delovima ili ga treba traziti na oglasima kao stranca jel prave ljudi lazne fals papire .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova

Braco moja mila evo ja sam se vratio.

Dugo nisam bio u prilici da pratim forum, ali sada sam ponovo tu.

Od motora nije bilo jos nista , ama bas nista. Ja sam kupio drugi motor, naravno ponovo teneru, stari  motor ne verujem da cu uspeti da prezalim posto mi je previse prirastao za srce.... A i Tenera je to.....

Hvala svima na svemu, izvinjavam se svima koji su pomislili da sam ih "izneverio" ne javljajuci se na forumu.

Pozdrav Diver.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Braco moja mila evo ja sam se vratio.

Dugo nisam bio u prilici da pratim forum, ali sada sam ponovo tu.

Od motora nije bilo jos nista , ama bas nista. Ja sam kupio drugi motor, naravno ponovo teneru, stari  motor ne verujem da cu uspeti da prezalim posto mi je previse prirastao za srce.... A i Tenera je to.....

Hvala svima na svemu, izvinjavam se svima koji su pomislili da sam ih "izneverio" ne javljajuci se na forumu.

Pozdrav Diver.

 

 

 

 

 

Sta da radis zivot ide dalje.Pogledaj temu Africa vs Super Tenera pa nam se prikljuci da Afrikancima odrzimo lekciju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

Braco moja mila evo ja sam se vratio.

Dugo nisam bio u prilici da pratim forum, ali sada sam ponovo tu.

Od motora nije bilo jos nista , ama bas nista. Ja sam kupio drugi motor, naravno ponovo teneru, stari  motor ne verujem da cu uspeti da prezalim posto mi je previse prirastao za srce.... A i Tenera je to.....

Hvala svima na svemu, izvinjavam se svima koji su pomislili da sam ih "izneverio" ne javljajuci se na forumu.

Pozdrav Diver.

 

Veruj mi d aznam kako se osecas! Uh, kad ga vidim na onom videu, odlepim, samo da ga je dohvatiti... Ja moju Teneru kad ostavim kod majstora na jednu noc, nije mi svejedno, svoj motor je najbolji motor na svetu! Sreca da mozes d apriustis drugi motor, a njega ce stici nesto, pa sta god to bilo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Pogledaj ovo : http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=33286.80

  Nasli su motor, a kako vidim i lopov im je poznat. Trci u SUP , pa nek uporede onaj snimak kradje tvog motora sa ovim lopovima, mozda nesto i bude od toga. Pitanje dal ce se u policiji setiti ovog !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 423 postova
  • Lokacija: Cuprija

Sramota za nasu Policiju da ni pored slike lopova nisu nista uradili.Mislim da mu je ispala licna karta da opet ne bi nasli adresu sa nje..... >:( >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

ukoliko u policiji budu "indiferentni" traži im brojeve znački i preimena i da ti napišu pismeno obrazloženje zašto ne žele da provere/urade nešto...

 

a ako budu pitali zašto imena reci da je to za unutrašnju kontrolu... da se vidi da li su samo lenji ili su dodatno motivisani da ne jure tu "kriminalnu grupu"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: novi sad

druze, cim budemo videli likove koji su digli hondu obavesticu i tebe ,video sam sliku od tog sto je tebi ukrao tako da ako ga prepoznam medju ovom ekipom javljam ti ...

ne znam jel inspektor pokazivao i slike mom drugaru ili mu je samo nabrajao imena kad mu je reko da ih ima sedmoro

u svakom slucaju cucemo se

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja