Jump to content

Moto Zajednica

KRADJA MOTORA U NOVOM SADU

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 487 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 '99

Odstampaj ovu sliku ispred banke i nalepi po banderama u kraju! Ako nista drugo, nek se slogira kad bude video sebe na WANTED plakatu ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 436 postova
  • Lokacija: Čačak City
  • Motocikl: Suzuki Gz 250 Marauder

Pravim o.t ,ne znam ima li na BJB tema o raznim spravicama za zaključavanje motora.

Ja imam MZ-a koga su u Čuči pokušavali ad maznu,upalili, prešli par metara,verovatno ih lanac za zaklj. ukočio,

okrenuo i tako sam  (srećom) našao  motor sa druge strane puta,sa tragovima od guma na asfaltu i

igrebanom kontakt bravom.

Ja sam ga parkirao pored stadiona,a srećom sam dan-dva pred Guču kupio dobar zaklop koji me je spasio.

Ja motor uvek "zaključavam" sa tim zaklopom, i  kada sam u gradu odsutan na desetak min. od njega,jer mi nedostaje uložak

na bravi volana.

 

Čudio sam se ljudima koji voze skupe motore,kako ostave motor bez nekog drugog zaključavanja osim kontakt brave i volana.

Sada vidim da i najjeftiniji skuteri imaju neke alarme.

Mislim da ću uskoro, kada nabavim Japanca i pored toga stavljati neko dodatno zaključavanje.

 

Ovo mi liči na one emisije, kada postave auto mamac lopovima, pa posle pomoću gps-a prate lopove do stana,i ljubazno traže  auto nazad.

 

Nije mi jasno kako je ovaj imao kefalo da dva sata rastura bravu volana ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW C650 GT

zao mi je do bola  pa ipak probaj da razmislis dali je mozda neko ko poznaje tvoje navike , tvoj prozor na koju stranu gleda ...???

sledece sta ce  covek sa takim motorom u ns  ?? da ga proda  , da ga rasturi neko se polupo sa istim..?? ili postoji berza  i naravno potraznja od koga ??kome ?? ja neznam tvoje okruzenje i sredinu u kojoj zivis , al sigurno je da onaj ko je ukrao motor ce nesto uraditi sa njim  verovatno je mogao mnogo lakse da nadje neku vespicu za prevoz , svako bi je kupio za 100-300 e ne on dosao po deregliju od 250 kg

ako si razbistrio um  pocni od neke pretpostavke  ili cekaj da se kad ga uhvate seti da je mazno neki motor  negde ... al nije siguran kao bio pijan pa ga bacio u kanal nezna gde  e to su lopovske vadilice  i kad je sateran u cosak.. nego ti polako preko sajta  razglasi selo je to !!!

meni su ove metode pomogle pre par godina  pozdravljam  i zelim ti svaku srecu  :-\

 

Pa nije sigurno ukrao motor da bi ga uramio...Nego da zaradi neku malu sicu, zato sto nije sposoban da zaradjuje na posten nacin.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 343 postova
  • Lokacija: PG, MNE

Murija ko murija, kazu nama je u interesu da sto pre zavrse slucaj, kazu daima sanse da se nadje. Videcemo kakao ce da se zavrsi ova afera.

 

 

Odstampaj sliku i zalijepi po banderama. Bar ce biti nervozan ;)  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Takva nam je murija! Ko kura*!!! Zive samo od kazni sto naplacuju... Ako ne mogu pored ovih snimaka da nadju ovog retarda onda su i oni retardirani!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1669 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Pa polako covece vidis da se ubijaju od posla jureci i hapseci raznorazne vidovnjake, kad srede reon nadrilekara onda ce da dodje na red i jos nesto i jos nesto pa ce onda mozda i natenane da jure i motore.... ukradene naravno  8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12091 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Ubedjen sam da ce motor biti nadjen. Koliko ja pratim forum, svaka tema sa prijavljenom kradjom motora je imala srecan kraj. Pa ce tako i ova.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 165 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Nisam ranije video ovu temu,forum nam je stvarno ogroman.Sta je bilo sa ovim?Jel ima nekih novih momenata?Mozda bih mogao pomoci.Brat mi radi kao motazer na televiziji,mozda moze da ti uvelica i izvuce facu lopova.Mada kontam da mogu to i u policiji uraditi,ako hoce....  U svakom slucaju ako ti treba pomoc kontaktiraj me na pp

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • AlexTattoo, 120 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha R1

Imas podrsku i iz Nisa, svaka Tenere koju vidim slikacu je mobilnim i postaviti na forum. Nije to losa ideja da svako uradi. Mozda je po necem  prepoznas, ko zna

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nezavisan, 348 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Juče (čet, 14.8.08. oko 11h a.m.) se vraćam iz Ade preko Temerina prema Novom sadu i na  nadvožnjaku pre NS  iz pravca NS prođe 1 Tenera kao tvoja, registraciju nisam uspeo da vidim ali sigurno nije bila bučna kao što si gore napisao... Vozač je imao kacigu te nisam mogao da vidim da li je lik iz snimka...

 

Jbg, valjda će je naći, malo ih ima u tim šarama, baš su upadljive.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: NBG, -72-

Au znam kako je kad nesto izgubim, ili kad mi neko nesto ukrade, al ovo nije mala stvar! Znam kako se osecas, i nemoj da padas brate, naci ce se motor, ima boga!!! Malo sam zakasnio, tek sada sam video temu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja