Jump to content

Moto Zajednica

KRADJA MOTORA U NOVOM SADU

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 316 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Nadam se da ce ga pronaci, a kad ga pronadje...neka ga prepusti nama...nije mi jasno kako misli da proda nekome taj motor, a i taj sto bi ka kupio je konj zesci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Odlicno sto ima snimak, uhvatice ga 90% po njemu. Ja volim arabijske metode, ne bi taj posle njih mogao ni sibicu da ukrade vise. Treba ga >:( >:(>:( >:(>:( >:(>:( >:(imao sam i ja super teneru, nema on kud sa njom, a i ne zna da imamo snimak, najebo je u svakom slucaju. Brate, samo budi strpljiv par dana i nas je!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6294 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Sci u pravu si, kad bi svakom lopovu odsekli saku, ovaj svet bi bio mnogo bolje mesto !!! I ja mislim da je velika verovatnoca da ce da ga uhvate. Na snimku se lepo vidi da je nizak, kratko osisan i da ima veliki nos, to je za pocetak dovoljno da se prelistaju narkomanski dosjei u policiji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3125 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Na snimku se lepo vidi da je nizak, kratko osisan i da ima veliki nos,

 

PINOKIO

sorry za off

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 275 postova
  • Lokacija: Zmajevo-Novi Sad
  • Motocikl: Honda Africa Twin RD07a

Ovaj je lud i ocigledno neverovatno glup! A kad ga uhvate, ja bih trazio da ga puste na slobodu..... Da mu ja sudim. Nadam se da ce naci motor!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1392 postova
  • Lokacija: Beograd

a neznam koji ce mu Q motor?

mala je ova srbja da bi mogao da ga prefarba i proda negde da se ne provali

jbg svi se znaju

i nece neke pare izvuci ako ga rastura u delove

 

a mi bi svi mogli da pustimo pricu kako ocemo da kupimo glavu motora,menjac,viljuske sa tog motora zbog havarije ili celog sranca pa da vidimo mozda se i javi neko da prodaje..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Pantheon

jaooooo kako bi mu je..mater!gazio bi ga motorom ceo dan!obavezno javi sta se desava!

ja gledam po bg-u,pa ako nesto primetim javljam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 316 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Dobra ideja, svako od nas da u gradjanski oglasnik da mu trebaju delovi za taj motor.Oglase  mozemo da damo  preko neta izlaze u stampanoj verziji, svake srede.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 275 postova
  • Lokacija: Zmajevo-Novi Sad
  • Motocikl: Honda Africa Twin RD07a

Mozemo da probamo, ako se vlasnik slozi... Mozda covek proba sam da ga rasklopi ako trazimo delove pa da napravi jos neku dodatnu glupost. Ali mislim da bi vredelo probati, mogu i ja da dam oglas u NS i da stavim i novosadski i crnogorski broj, mozda i pozove...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

koje djubre a treba ga dobro nalupati,boga mi trebalo bi kod nas da uvedu onaj zakon  kada nesto ukrades seku ti ruku pa ce mo videti hoces li jos krasti ako ponpvo karades oprosti se i od druge ruke i tako redom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 556 postova
  • Motocikl: Trenutno nista
A mi bi svi mogli da pustimo pricu kako ocemo da kupimo glavu motora,menjac,viljuske sa tog motora zbog havarije ili celog sranca pa da vidimo mozda se i javi neko da prodaje..

 

neje losa ideja  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 252 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha xj600 S Diversion

Treba svi forumashi da prisustvuju hapshenju i maltretiranju lopova... on sa tim pilecim mozgom nece ni skontati shta se deshava oko njega... moronchinu prebiti,ubiti sve neljudsko u njemu,a ljudsko nek mu ostane...mozda postane chovek...a ovako je nishta...(zao mi da vredjam zivotinje,da ne kazem stoku)... chist primer kolko  ljudski um moze da prljav...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 212 postova
  • Lokacija: Novi Sad

To je garant lokalni debil koji trazi od dece 12/15god,jer ga vetj od 15 god makljaju kad im trazi pare...ima takvih isuvishe...dodje ti debil i kaze da mi treba 10 din za PUDING!!!Koliko morash biti pametan da to kazesh?...krastje taj josh i prvom prilikom tje ga uhvatiti....srecno druze!drzim ti fige!! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova

zao mi je do bola  pa ipak probaj da razmislis dali je mozda neko ko poznaje tvoje navike , tvoj prozor na koju stranu gleda ...???

sledece sta ce  covek sa takim motorom u ns  ?? da ga proda  , da ga rasturi neko se polupo sa istim..?? ili postoji berza  i naravno potraznja od koga ??kome ?? ja neznam tvoje okruzenje i sredinu u kojoj zivis , al sigurno je da onaj ko je ukrao motor ce nesto uraditi sa njim  verovatno je mogao mnogo lakse da nadje neku vespicu za prevoz , svako bi je kupio za 100-300 e ne on dosao po deregliju od 250 kg

ako si razbistrio um  pocni od neke pretpostavke  ili cekaj da se kad ga uhvate seti da je mazno neki motor  negde ... al nije siguran kao bio pijan pa ga bacio u kanal nezna gde  e to su lopovske vadilice  i kad je sateran u cosak.. nego ti polako preko sajta  razglasi selo je to !!!

meni su ove metode pomogle pre par godina  pozdravljam  i zelim ti svaku srecu  :-\

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Dacu ja oglase da kupujem teneru za delove (logicno je s` obzirom da imam takvu). Mozda mi se i posreci, mada sumnjam da je kreten pismen i da cita bilo sta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nezavisan, 348 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

jbt sinoć na skupu u Pančevu bile dve ovakve, obe BG table, ne verujem da je neko bio toliko lud... Jedna je imala broj, recimo 17- a ova druga 21-  :-\ Nisu čini mi se imale kofere, beli bi zapamtio... Nikog oko njih ali verujem da su od regularnih vlasnika...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 276 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: XT660R

jbt sinoć na skupu u Pančevu bile dve ovakve, obe BG table, ne verujem da je neko bio toliko lud... Jedna je imala broj, recimo 17- a ova druga 21-  :-\ Nisu čini mi se imale kofere, beli bi zapamtio... Nikog oko njih ali verujem da su od regularnih vlasnika...

Pogledaj sliku lopova,nije imala kofer kad je ukradena

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: novi sad

Druze kopirao sam br moba tvog u komp javicu ti ako vidim,mislim da sam video taj tenere negde u gradu.

meni su maznuli tomosa iz zgrade pre 2 godine i nista!!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja