Jump to content

Moto Zajednica

11. Moto susret 2020 - Bačka Topola - MK Sinovi Severa

Recommended Posts

  • Drug član, 2379 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250

Gledamo se u subotu, dolazimo u pre podnevnim casovima, ako nisam kraj trandze a toplo je napolju onda sam sigurno u jezeru 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • JEDAN ŽIVOT - DVA TOČKA - BEZBROJ SITUACIJA, 130 postova
  • Lokacija: Beograd-Kula
  • Motocikl: Honda - VFR 800 V-tec

Prosle godine noc bese nesto hladnija, koliko se secam, ali brzo smo se ugrejali uz logorsku vatru! Petak tesko, subota popodne eto nas da pojedemo pljeskavicu, ne sendvič! :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2379 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
20 minutes ago, Lošmi_WayOfLife said:

Prosle godine noc bese nesto hladnija, koliko se secam, ali brzo smo se ugrejali uz logorsku vatru! Petak tesko, subota popodne eto nas da pojedemo pljeskavicu, ne sendvič! :jee:

Valjda pasulj

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Krcedin-Indjija
  • Motocikl: Suzuki K5 750,Yamaha majesty 150,250,400, xs 400,xintian kinroad 200ccm, suzuki gsx650f,dr 650, honda cbr f2, crf 250, apenac 6

Samo kise da ne bude.

Jel ide neko iz mog pravca..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Silbaš-vojvodina-Srbija
  • Motocikl: Honda NT700VA Deauville

Mi smo imali u Petak neprijatnost, u stvari moja supruga je doživela što nikad nigde do sada nije.

Moja situacija:

  • Od 1997 godine idem po moto skupovima-malo peko 20 godina. Malo više od toga vozim motocikle.
  • Oporavljam se od preloma skočnog zgloba , pete i stopala i uz veliki napor i volju mogu da vozim motor i da hodam.
  • Nisam član i nekog jakog kluba ili cluba. Član sam malog bratstva i volim što je tako.
  • Nemamo neka posebna poznanstva kod Sinova Severa, ali Bajkerski kod dobro poznajemo jer živimo po njemu i kada nismo na motoru.
  • Ovo nije pisano u lošoj nameri, već da skrene pažnju organizatorima ovog a i drugih susreta na stvari koje ožuče nas "goste". I pored svog truda organizatora namže blatom ime kluba.

Naime:

U kasnim popodnevnim satima Petkom se služio neki paprikaš , kao što je i red .

Sedimo supruga i ja  pod šatorom i  lepo se družimo sa nekom ekipom iz Hadžića i ode ona da donese sa još jednom gospođom po paprikaš za nju i mene.

U najboljoj nameri odlazi iako nemora ,( ali veliki je čovek što bi svaki od nas trebao biti) da donese još 1. porciju za momka koji sedi sa nama a nema paprikaš -pije.

Brat " bajker" koji deli paprikaš besan kaže da nemože dva puta da se uzima i održi joj predavanje, ali na  reakciju ljudi koji su takođe čekali u redu sa njiom i imaju  više u glavi . Ona dobija paprikaš, ali uz dozu "žuči".

Komentarisati neću dalje, sve je rečeno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1833 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Kako "sitni" ljudi znaju da pokvare ugodjaj... i uvek se sa sitnicama pokvari raspolozenje...

Ne znam sta onda ja da očekujem, nisam clan ni jednog kluba, još nisam bio ni na jednom moto skupu, a imam Veliku želju da se ove godine pojavim bar na nekoliko. Ne zbog hrane, ne zbog pića, već volim da uživam na dva točka pa , normalno, i da se upoznajem sa motoristima...

Jbga, izvinjavam se za off

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7030 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

@surferr , i ja vozim 20 nešto godina i idem na skupove 15 godina, i ne slažem se sa vašim mišljenjem, 

pa mogao taj što je sedeo s vama i sam da ode po svoj paprikaš i nebi bilo nikakav problem, 

Treba razumeti stav organizatora, jer znaš i sam da tu na balkanu imamo mnogo alavih ljudi koji su u stanju 5x da obrnu krug po klopu i zabole ih što neće biti za druge, iz tog razloga ste trebali skontati da ne treba ići drugi put po klopu čak i ako ste imali časne namere,

u ostalom ta hrana je besplatna i treba biti zahvalan što je uopšte i bilo a ne još zakerati.

Pozdrav i sve najbolje .

  • Sviđa mi se 2
  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pana, 414 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Yamaha XV535

Staro  izreka  je : Ne bi dosta dok ne osta  !  

 

Glupo je uzeti dva puta kada neko nije jeo u opšte.  .

Još gluplje je prebacitivati nekome,  ko ti lepo objasni da uzima za drugoga ko nije jeo.

A najgore kada neko pogreši i još to brani  izgovorom poput: Besplatno je bilo , šta zakerate.   

 

Verujem da  Surfer ovo neće uzeti za zlo, bilo pa prošlo.  Sledeći put biće bolje.  

Biker- Boy  sve je bilo Ok.  Lokacija, mesto za kamp, toaleti , organizacija, prilaz i putokazi...  

Uz put je padalo da mi je motor bio baš zasran, ja mokar ali zato je u Topoli čak i vreme  odlično poslužilo.  Ono malo vetra došlo kao feniranje. 

Ortak sa kojim sam došao, od tetke za kazanom dva puta je dobio pasulj.  Manje ljutu i baš ljutu porciju.  

Verujem da ste bolji domaćini nego što ti to sada pokazuješ.  A koliko sam te ovde upoznao,  nisi loš  i sitničav čovek. 

 

Idemo dalje .  

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova

U poslednje vreme kad se govori o moto skupovima samo slusam dal se ulaz placa ili ne, dal je u redu 200 dinara a mnogo 500  dal je neko pojeo 2 tanjira paprikasa ili nije dobio porciju pasulja. Dal je pivo 120 il 180 dinara.

 

Ispade da su bajkeri teska sirotinja i beda.

 

Zaista mi nije bilo jasno to sitnicarenje nikad. To je valjda do odgoja i mentaliteta.

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7030 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650
pre 39 minuta, Jašim je napisao:

Staro  izreka  je : Ne bi dosta dok ne osta  !  

 

Glupo je uzeti dva puta kada neko nije jeo u opšte.  .

Još gluplje je prebacitivati nekome,  ko ti lepo objasni da uzima za drugoga ko nije jeo.

A najgore kada neko pogreši i još to brani  izgovorom poput: Besplatno je bilo , šta zakerate.   

 

Verujem da  Surfer ovo neće uzeti za zlo, bilo pa prošlo.  Sledeći put biće bolje.  

Biker- Boy  sve je bilo Ok.  Lokacija, mesto za kamp, toaleti , organizacija, prilaz i putokazi...  

Uz put je padalo da mi je motor bio baš zasran, ja mokar ali zato je u Topoli čak i vreme  odlično poslužilo.  Ono malo vetra došlo kao feniranje. 

Ortak sa kojim sam došao, od tetke za kazanom dva puta je dobio pasulj.  Manje ljutu i baš ljutu porciju.  

Verujem da ste bolji domaćini nego što ti to sada pokazuješ.  A koliko sam te ovde upoznao,  nisi loš  i sitničav čovek. 

 

Idemo dalje .  

 

 

Druze, pogresno si ti mene razumeo, ja nisam clan i nemam nikakve veze sa moto klubom Sinovi Severa, samo kazem da razumem njihov stav,

ali s druge strane treba u svakom slucaju biti fer i ljubazan i ne podrzavam bes coveka koji je delio paprikas.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Silbaš-vojvodina-Srbija
  • Motocikl: Honda NT700VA Deauville

Biker-Boy,

U tekstu koji sam ja napisao nisam iznosio mišljenje.

Već sam napisao šta se desilo mojoj supruzi.

Nisam zamerio nikome od MK Sinovi Severa, sem :dupe2: koji je napao moju suprugu iako mu je lepo objasnila situaciju.

 

Ne radi se o hrani .

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 100 postova
  • Lokacija: Bela Crkva - Banat
  • Motocikl: FZ6
On 21.6.2020. at 9:23, Blaza je napisao:

Kako "sitni" ljudi znaju da pokvare ugodjaj... i uvek se sa sitnicama pokvari raspolozenje...

Ne znam sta onda ja da očekujem, nisam clan ni jednog kluba, još nisam bio ni na jednom moto skupu, a imam Veliku želju da se ove godine pojavim bar na nekoliko. Ne zbog hrane, ne zbog pića, već volim da uživam na dva točka pa , normalno, i da se upoznajem sa motoristima...

Jbga, izvinjavam se za off

evo ti prilike, nije ti daleko, ako dolazis javi se

Фотографија корисника Boban Fox Perišić 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja