Jump to content

Moto Zajednica

Srbija krug 2020

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 598 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 F

Mozda ste vec ranije bili pa zato nigde nisam primetio da pominjete mesta za obilazak, kao na primer na deonici, Zajecar-Negotin (Rajacke Pimnice), Negotin-Kladovo (Trajanov most), Kladovo-Golubac (Lepenski Vir), ... itd.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW F650GS twin (800)

Ja redovno idem putem Šabac-Krupanj pa preko "Mačkovog kamena" do Drine i izađem na taj put uz Drinu prema Bajnoj bašti.Ko nije išao tuda,obavezno da se provoza.Put je urađen nov,lepe krivine,ma bez zamerke.Moja preporuka. :takoje:

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 174 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Fixie
Ja redovno idem putem Šabac-Krupanj pa preko "Mačkovog kamena" do Drine i izađem na taj put uz Drinu prema Bajnoj bašti.Ko nije išao tuda,obavezno da se provoza.Put je urađen nov,lepe krivine,ma bez zamerke.Moja preporuka. :takoje:
Potvrđujem. Vozio se pre 20ak dana tom rutom.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 102 postova
  • Lokacija: Kladovo
  • Motocikl: Suzuki INTRUDER C800 VOLUSIA
pre 12 minuta, Deki Katana je napisao:

Mozda ste vec ranije bili pa zato nigde nisam primetio da pominjete mesta za obilazak, kao na primer na deonici, Zajecar-Negotin (Rajacke Pimnice), Negotin-Kladovo (Trajanov most), Kladovo-Golubac (Lepenski Vir), ... itd.

Ostatke Trajanovog mosta će videti, ja ću ih povesti u obilazak, na par kilometara od Kladova su ostaci.

Za ostale obilaske će im trebati više vremena a po itinereru ga ekipa baš i nema... 

Muzej Lepenski vir je pored puta ali je skroz OK varijanta obići ga sa vodičem i pogledati film o tim iskopinama... 

Rajačke pimnice su na par desetina kilometara od magistrale, nije im baš usput, trebali bi ovojiti par sati obići ih. 

Neka se jave lokalci na ruti, i neka sprovedu ekipu bar deo mesta koje vredi videti u samom predelu kroz koji ruta prolazi. 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova
  • Lokacija: Brus
  • Motocikl: BMW R 1200 GS

image.thumb.png.71c1b6c049e80cad069a04dfc4db92d4.png

 

Dopunjen plan aktivnosti kao i izazovi koje ćemo ispunjavati u zavisnosti od prolaznog vremena. Od svih se očekuje da dopune izazove iz svoje okoline, pa nam se obavezno javite.

  • Sviđa mi se 2
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova
  • Lokacija: Brus
  • Motocikl: BMW R 1200 GS

Radi ozbiljnosti reći ću Vam i ovo: Na sajtu Puteva Srbije proverili smo ima li kakvih radova na putevima kojima će se kretati naš karavan.

POGLEDAJTE:

RADOVI: 31.03.2020. Izmena režima saobraćaja na državnom putu I B reda broj 38, deonica Blace - Beloljin

Završeni su radovi na asfaltiranju na državnom putu I B reda broj 38, na deonici Blace – Beloljin, zbog kojih je na snazi bila obustava saobraćaja. Nastavak radova izvodi se pod saobraćajem, sa naizmeničnim propuštanjem vozila.
Radovi su obezbeđeni adekvatnom saobraćajnom signalizacijom i opremom.
Molimo učesnike u saobraćaju da poštuju postavljenu saobraćajnu signalizaciju i opremu i da prilagode brzinu kretanja uslovima na putu.

RADOVI: 06.12.2016. Državni put II A reda broj 259, deonica Niš-granica sa Republikom Bugarskom (autoput E-80)

Na državnom putu II A reda broj 259, Niš-granica sa Republikom Bugarskom, (autoput E-80), na snazi je izmena režima saobraćaja u okviru radova na izgradnji dela Koridora 10, zbog obezbeđenja zone radova.

RADOVI: 27.06.2018. Izmena režima saobraćaja na državnom putu II A reda broj 259, deonica Niš-Dimitrovgrad, kod mesta Staničenje

Na snazi je izmena režima saobraćaja na državnom putu IIA reda broj 259, deonica Niš-Dimitrovgrad, kod mesta Staničenje, u okviru radova na izgradnji dela Koridora 10.
Na km 65+497, kod mesta Staničenje, saobraćaj je preusmeren u levu kolovoznu traku polu autoputa E-80.

RADOVI: 25.03.2020. Izmena režima saobraćaja na delu državnog puta I A reda broj 4, u zoni tunela Sopot

Od 26.03.2020. godine, izvodiće se radovi na izgradnji nadvožnjaka, na delu državnog puta I A reda broj 4, u zoni tunela „Sopot“.
U toku izvođenja radova, za saobraćaj biće zatvorena preticajna saobraćajna traka, u oba smera.

RADOVI: 05.06.2020. Radovi na državnom putu I B reda broj 35, deonica Brza Palanka - Negotin

Od 08.06.2020. godine do 01.08.2020. godine, izvodiće se radovi na popravci mostova, na državnom putu I B reda broj 35, deonica Brza Palanka – Negotin, u oba smera.
Tokom izvođenja radova saobraćaj će se u zoni mostova odvijati naizmeničnim propuštanjem vozila i biće regulisan semaforskom signalizacijom.
Radovi će biti obezbeđeni adekvatnom saobraćajnom opremom i signalizacijom

RADOVI: 17.05.2019. Radovi na delu državnog puta I B reda broj 35, deonica Kladovo-Brza Palanka

Od 18.05.2019. do 06.09.2020. godine, izvodiće se radovi na rehabilitaciji državnog puta I B reda broj 35, deonica Kladovo-Brza Palanka.
U toku izvođenja radova saobraćaj će se odvijati naizmeničnim propuštanjem vozila.
Radovi će biti obeleženi adekvatnom saobraćajnom opremom i signalizacijom

ZABRANE: 03.10.2019. Državni put II A reda broj 129, deonica Кovačica-Šajkaš

Na državnom putu II A reda broj 129, deonica Кovačica-Šajkaš, na snazi je zabrana saobraćaja za vozila ukupne nosivosti preko 12 t.

ZABRANE: 03.10.2019. Državni put II A reda broj 129, deonica Кovačica-Šajkaš

Na državnom putu II A reda broj 129, deonica Кovačica-Šajkaš, na snazi je zabrana saobraćaja za vozila ukupne nosivosti preko 12 t.

ZABRANE: 01.12.2016.Državni put II A reda broj 129, deonica Kać-Perlez

Na državnom putu II A reda broj 129, deonica Kać-Perlez na snazi je zabrana saobraćaja za vozila ukupne težine preko 12t.

RADOVI: 07.06.2020. Radovi na državnom putu II A reda broj 119, deonica Neštin - Rakovac

Od 09.06.2020. godine, izvodiće se radovi na levoj strani putnog objekta na delu državnog puta II A reda broj 119, na deonici Neštin - Rakovac.
Saobraćaj će se odvijati naizmeničnim propuštanjem vozila.

 

Procena je da su termini radova izvan naših datuma, a ako i bude nekakvih zastoja samo je reč i naizmeničnom puštanju vozila.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Plan je surov i brutalan, raspored gust k'o testo. Ovo je pravi mini-rally!!! Po mom skromnom mišljenju može ga izvesti jedino dobro uigrana i iskusna ekipa. Provod i avantura zagarantovani !  VRH!!!:jee1:

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha Fazer 600ccm
1 hour ago, Dexterr said:

Plan je surov i brutalan, raspored gust k'o testo. Ovo je pravi mini-rally!!! Po mom skromnom mišljenju može ga izvesti jedino dobro uigrana i iskusna ekipa. Provod i avantura zagarantovani !  VRH!!!:jee1:

Samo se nadam da cemo da se vozimo, a ne trkamo ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013
pre 5 minuta, Ćusti je napisao:

Samo se nadam da cemo da se vozimo, a ne trkamo ;)

 

Tvoje trkanje je moje kruziranje   :hej:  :P  :nanana:   :lol:  :dobar:

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

     1. Mozda bi bilo korisno da ko ima ponese PMR radio stanice. Ja imam 2 (za sebe i sina).

Ima li ih jos neko?

     2. Kao i ZoraNS, i ja bi krenuo dan ranije iz Beograda. Ima li jos nekog zainteresovanog za tu kombinaciju?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2400 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
6 minutes ago, LuckyVladano said:

     1. Mozda bi bilo korisno da ko ima ponese PMR radio stanice. Ja imam 2 (za sebe i sina).

Ima li ih jos neko?

     2. Kao i ZoraNS, i ja bi krenuo dan ranije iz Beograda. Ima li jos nekog zainteresovanog za tu kombinaciju?

Ja imam blutut u kacigi, pa mogu se mozda povezati sa nekim. Ne moram ovu moju da slusam, nek slusa muziku :D 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
9 minutes ago, LuckyVladano said:

   2. Kao i ZoraNS, i ja bi krenuo dan ranije iz Beograda. Ima li jos nekog zainteresovanog za tu kombinaciju?

Verovatno nas 4-oro sa 2 mopeda, ako nam se poklope kockice

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1095 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: /
Pre 12 sati, ZoraNS je napisao:

App plana prvog dana mislim da treba izmena mesta ručka obzirom da je @PremieRacing naveo da taj restoran nedeljom ne radi...:neznam:

 

Meda je stari bajker. Poslacu ti broj na pp pa vidi sta moze dan-dva unapred. 

 

Ako ne, kafana "AS" ima dobru klopu ali je mala za sve vas, "kod Bebe" je sasvim solidno i ogromne porcije ali previse komercijalizovano, mislim da i "Roko" ne radi nedeljom (vredi proveriti, vrhunska klopa), a dobra back-up opcija je "Irish Pub" u najstrozem centru grada... Zove se tako ali ima odlicne cevape, pizze, i kompletan rostilj. Cak je i riba kod njega ok, prolazna. 

 

SVE sto sam naveo je toliko dobro da nigde necete pogresiti... Prijatno  :Bokilic:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 330 postova
  • Lokacija: Kop
  • Motocikl: BMW F800GS

Termin za rucak prvog dana cemo verovatno pomeriti malo unazad tj. u Knjazevac.

Trkanja nece biti a za najoptimalniji tempo ce biti zaduzen mr. brus (cika Misa)

Oni koji dolaze u subotu neka racunaju na nasu pomoc oko pronalazanje smestaja.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Ne stigoh ranije... Evo po dogovoru da javim za onaj smestaj gde sam bio u Kladovu. E sad, ko bas ne voli AMD nego samo Intel... :lol:

 Preporuka !

 

staticmap?center=44.6089275%2C22.6114617
WWW.GOOGLE.RS

Find local businesses, view maps and get driving directions in Google Maps.

 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 123 postova
  • Lokacija: Veternik
  • Motocikl: BMW R1100S, F800 GS.
Pre 21 sati, brus je napisao:

image.thumb.png.71c1b6c049e80cad069a04dfc4db92d4.png

 

Dopunjen plan aktivnosti kao i izazovi koje ćemo ispunjavati u zavisnosti od prolaznog vremena. Od svih se očekuje da dopune izazove iz svoje okoline, pa nam se obavezno javite.

Ja ću bar da se družim sa vama u NS sa @ZoraNS

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha Fazer 600ccm
9 hours ago, LuckyVladano said:

Ne stigoh ranije... Evo po dogovoru da javim za onaj smestaj gde sam bio u Kladovu. E sad, ko bas ne voli AMD nego samo Intel... :lol:

 Preporuka !

 

staticmap?center=44.6089275%2C22.6114617
WWW.GOOGLE.RS

Find local businesses, view maps and get driving directions in Google Maps.

 

Jel to ono gde smo zajedno bili?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja