Jump to content

Moto Zajednica

Honda CBR Fireblade 1000RR - mane

Recommended Posts

  • Drug član, 1538 postova

Kum me zamolio da se raspitam za ovaj primerak ali se Marica više razume u krivaka nego li ja u CBR-ove. Dakle, šta su mu mane, šta da gledam, piram da li je urađeno i slično. Da bar zvučim kao da znam šta gledam. Unapred zahvalan.

 

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=300342252&utm_source=sharedAd&utm_medium=android

 

I found this offer at mobile.de:

 

Honda CBR Fireblade 1000rr Tricolore

First Registration: 04/2009

Mileage: 43.030 km

Fuel: Petrol

Power: 131 kW (178 Hp)

 

Price: €3,500

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova

Možda se nisam dobro izrazio a možda nema nikoga ko bi odgovorio. Nadam se da je ovo prvo pa ću s toga reći da se molba za pomoć nije odnosila direktno na primerak sa oglasa, taj bi trebao da pogledam, to je tačno, ali je tu samo ilustracije radi. Interesujem se uopšteno manama CBR-ki i zaista bih bio veoma zahvalan na svakoj pomoći. Ili nemaju mana, hmmm?

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4345 postova

Једина маана HONDE CBR је колико ју је трошио и потрошио предходни власник/власници и дали је он или неко од њих пао и ако је шта и како је среџивано. Укратко, препоручујем да са собом узмеш неког који зна шта да гледа.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1022 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: YZF R1

Znam da na ovom prvom modelu "nove" CBRke, mjenjač je leš..Neki gremlini, drug je kupio nov, neko klaktanje u mjenjaču nikada otklonio nije, tako ga je i prodao..Čak znam to kad sam spomenuo i zakleti hondaši su rekli da to je na tom prvom modelu dječija bolest ali kasnije su otklonili itd itd...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6284 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Ovaj model konkretno, je bio predmet ozbiljnog opoziva....zbog problema sa radilicom i primarnim sistemom prenosa (korpa, kvačilo).

Zaista ne znam može li se ikako pristupiti bazi podataka, koja u ozbiljnim zemljama postoji, da bi se videlo jel' konkretni primerak bio u programu.

Kako je već rečeno, to je supersport motocikl i to se ne uzima za promenadu...već za ozbiljno zatezanje. Uz takav tretman ide i adekvatno održavanje, pa ako ga je bilo sva je prilika da će i dalje moći da se koristi bez velikih glavobolja.

Pregleda se sve kao i na svakom drugom dvotočkašu...uz posebnu pažnju na geometriju, jer su eventualni udesi posledica korišćenja na pisti.

Konkretan primerak na fotki ima tamni vizir, after ručke, izduv i nosač tablice koji nisu po propisu. Kada se od ozbiljnih kupuje, to bude dato uz motor...ako ga nema, sva je prilika da je uništeno, tamo to retko ko prodaje za "sitnu lovu". Nalepnice po oklopu...za mene veliki "no, no"

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4345 postova

Да мењач има константни, тихи и мекани крррррррр што мени није проблем. Карике се брже троше у тркачким условима, промене се од старији модел и проблем је решен. За радилицу не бих рекао, после две сезоне тркања била је на нулу, и она и лежајеви.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova

U oglasu nema ni broja telefona ni mejla. Smo neki čet. Ispišem mu šta me sve i interesujei dobijem ćutanje. Nikakvog odgovora. Biće da se previše interesujem pa nisam podoban kupac. Bilo kako bilo, hvala svima na savetima. Značilo mi je. Tema može pod katanac, slobodno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja