Jump to content

Moto Zajednica

Poklanjam crep

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki VZR1800, Svipul of Darraðarljóð

Poklanjam stari crep koji je upravo skinut sa kuce. Ne znam koliko ga tacno ima (oko 1000kom), kuca u osnovi ima 86 kvadrata. Ocuvan je ali je prljav. U pitanju je Toza Markovic Kikinda model "333". Sacuvao sam i slemenjake koji su bili na kuci. Ako nekome znaci, moze da svrati po njega, nalazi se u Borci. Pice+klopa se podrazumevaju. Crep ce biti u dvoristu dok traju radovi, posle toga dolaze kamioni za odvoz suta. 

Ako nekome treba, javite se na direct message. 

20200606_084003.jpg

  • Sviđa mi se 9
  • Hvala 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2805 postova

ja hteo pre 10 godina da promenim zbog estetike.pa odustao.Primetio da komšije sa crepom od 5 godina na kući imaju isto prljav kao i ovaj tvoj sa slike.Sa 10 godina crep je  ružniji nego star 60 godina ,verovatno zbog površine koja više lepi nego ovi stari.Što se tiče vizelnog efekta sad je jedino rešenje onaj što spolja izgleda kao da je glaziran i u boji.

Nadam se da te nisam razočaro al trebo si da dobiješ taj info od nekog stručnog lica ,majstor ili arhitekta pre nego što nešto radiš pa da onda odlučiš.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: princ adams , yamaha virago 500

Videcu sa burazerom mislim da bi mu dobro doslo jer treba da gradi garazu ako se neko vec nije prijavio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki VZR1800, Svipul of Darraðarljóð

Nije se niko jos prijavio, majstor kaze da je dobar samo je dosta prljav, star je poprilicno (postavljen na kucu 1965).

To za glazirani crep je ziva istina mada i na njega se lepi prljavstina, sada vecina novih crepova ima neku zastitnu emulziju. A oba tipa crepa - mogu i treba da se peru pod pritiskom. Probao sam par komada, operu se odlicno sa peracem pod pritiskom.

 

Ovaj kad sam vec skinuo, resio sam da stavim novi mada ce i taj isto da izgleda za 5-10 godina. Bitno da radi svoj posao :)

Zamolio sam momke koji rade da - sacuvaju stari crep ako mogu (i jesu), za slucaj da nekome mozda zatreba. Tako da ... ako nekome znaci za pomocne objekte, garazu il ida okrpi/uzme za rezervu za kucu - slobodno se javite.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki VZR1800, Svipul of Darraðarljóð

To i ima smisla nekome ko je mozda u kraju ili blizu da pokupi. Bice tu jos neko vreme za slucaj da nekome znaci. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 161 postova
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: Ktm exc-r 450

Slikaj ti tu gomilu da vidimo koliki kamion tu treba:jee:

Ja planiram da pravim neki pomocni objekat u kojem ce se naci par kvadrata za moju dusu,bez prozora :) samo za kangrbu,okrecenu u belo sa kalendarom golih zena.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki VZR1800, Svipul of Darraðarljóð

Slikam sutra posle 13h :)

 

Po mojoj proceni, stace u nekog tamica ili turbozetu. Obzirom da sam kupio 2200 novih crepova za celu kucu kontam da ovih starih ima preko 1000 celih sacuvanih :) Nisam video da ima vise od desetak slomljenih, nisu jos bili kamioni po sut...jbmliga :) slikam pa vidite :)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 436 postova
  • Lokacija: Čačak City
  • Motocikl: Suzuki Gz 250 Marauder

be6d99a9df102cec7f0395ce5f66760c.jpg
Ček malo, ko daje klopu piće, davač ili primač poklona :)

Šalim se malo.

Ja sam imao starog crepa, pa sam ga polomio i stavio iza šupe, da ne gazim po blatu,

i tada sam primetio da je toliko krt, da je potrebna samo mala čvrga čekićem da se raspadne na sto komada.


Послато са SM-G920F помоћу Тапатока

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki VZR1800, Svipul of Darraðarljóð

Po proceni majstora, ima oko 1200 celih crepova sigurno, najverovatnije blizu 1500 (bilo ih je 1700). Ima 4-5 ovakvih gomila. Ako se sloze, staju komotno u malog tamica a ako dodje nesto velicine turbozete, onda i ne mora posebno da se slaze - stace sve. 

 

crep.thumb.jpg.91d1094fb065dcf7b76f008d5e2fdf67.jpg

 

Sto se tice klope i pica, kod mene je svakodnevna festa pa ko god dodje po crep, moze da se ovajdi za vrucu gibanicu, kolace, pivce i ostale djakonije koje se pogode :) 

 

 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja