Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem Hondu Cb500XA

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 160 postova
  • Lokacija: Bg cukarica Znik
  • Motocikl: Honda-dama hertz

Kao vlasnik iste mogu ti reci da je odredjeni model neopravdano u senci nc-a...i samim tim nema ga puno na ulicama a ni u oglasima ...mlad,skup i ima jakog konkurentna...nemoj odustajati jer njegovo vreme tek dolazi,drze cenu ...ako nesto zatreba ,ti cimni

IMG_20200606_202710.jpg

IMG_20200606_143035.jpg

IMG_20200606_184657.jpg

IMG_20200521_185214.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 160 postova
  • Lokacija: Bg cukarica Znik
  • Motocikl: Honda-dama hertz

Ne znam na koje godiste si mislila jer ima vise tipova-vremenom se model razvijao i ova poslednja verzija od 2019 godine je prava mala afrika...potpisujem...licno iskustvo...pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova

Hej hej, hvala na odgovoru :) Imas preeeeleeeep motor!

 

Nema odustajanja, ovaj motor je za mene savrsenstvo tako da sam privremeno odustala samo od kupovine novog. Bila sam do Stojanova da je vidim i to je to, samo nju trazim. :)

 

Vidim da 2013 godiste drzi visoku cenu na oglasima, tako da ako bih polovno uzimala to bi bilo to godište, sve preko se vise isplati kupiti novog. 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 160 postova
  • Lokacija: Bg cukarica Znik
  • Motocikl: Honda-dama hertz

Upravo tako/polovne drze jaku cenu-dok kupis polovnu i zamenis lanac,lancanik,gume,akumulator,mali servis to bukvalno dodje do cifre kupovine nove( koja ima fireblade dnk,slipercluch,19 tocak,ful led...)mada svaki motor ima poneku manu tako da ima i ovaj a to je vesanje...moglo je biti kvalitetnije al sta ces...mada ako vozis sama i ako nemas 100kg onda ovo ne vazi za tebe...bilo kako bilo i ja sam dugo imao dilemu,ma trilemu (beneli trk502,nc,500x) da bi na kraju kupio nju...i mislim da se nisam pokajao...kakav god savet da zatreba -ti cimni,poz...srecno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja