Jump to content

Moto Zajednica

Kineski quad Bashan 250cc iskustva

Recommended Posts

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Imao, sredjivao, ulagao, provozao, popravljao i prodao. 

 

Obzirom na vrednost, ides matematikom kolko para tolko muzike. E sa ovim kinezima je malo manje muzike vise para. 

 

Delove jako tesko naći, ja sam porucivao iz engleske. Skockao, napravio da bude bolji nego nov. Posle svake malo ostrije voznje i nekog glupiranja, nesto je moralo da otpadne, pukne i slicnom. 

 

Jedino sto im je pristojno su masine, ostalo je sve jaaaaaako tanko. 

 

Ako mislis da se vozikas po nekim njivskim putevima laganica, moze. Za bilo sta drugo agresivnije, kvar u najavi. 

 

Pucaju sajile, pucaju spijalterski delovi na kocnicama, biksne u ramu se raspadaju, lanac spada non stop ako nemas onaj spaner dodatni..... 

 

Jako lepo potezu, max brzina od 80-90km/h.

Po blatu moze, al posle pranja puskom u perionici pola stvari prestaje da radi. Po snegu neupotrebljivo. 

 

Jedino za neki njivski putic do vocnjaka i laganica voznja, to je uslov da sluzi i to ako ga pre toga sredis potpuno da nigde nema milimetar lufta. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Drugar kupio nekog kineza novog 0km 13.000e izgleda brutalno 800ccm ide bas dobro. Posle 5.000km desavalo mu se povremeno da nije mogao da upali, i da nisam ja seo da pogledam i provozam, on bi ga poslao na servis (u Poljsku, tamo je kupljen). Naime, posle pola sata zagledanja sam skontao da se dugme killswicha razglabalo i nije pravilo kontakt da moze da upali, vec samo da vergla u mestu do iznemoglosti. 

 

Sreca sto je automatik pa nismo ni pokusavali da ga palimo na guranje pomrli bi, jer je strvina teska preko 300kg,mozda i vise jer je ogroman. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Nemogu ti nista preporuciti do 1000e.

 

Tek od 3-4000e mozes da gledas neki krsten kvad, yamaha, suzuki, bombardier... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja