Jump to content

Moto Zajednica

Boban-sajla

Recommended Posts

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3120 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Na putu za Debeljacu mi je pukla sajla brzinometra. Otisao bih danas popodne do Bobana sajle. Da li je neko nekada nesto radio kod njega?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1125 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 61
  • Motocikl: MV Agusta 800 Brutale

Ja sajle popravljam kod mene u bloku 61 tu neki likovi to rade i imaju specijalizovanu radnju za popravke taksimetara, obrtomera i sl. Zamena sajle je oko 800 din. i odmah ti urade

 

Ako te interesuje javi na pp pa ću ti dati broj i tačno objasniti gde su.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12217 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Sa Bobanom sam nekad radio u istoj (državnoj) firmi, dobar čovek i lepo je razgranao posao.

 

Posle Plavog mosta, čim uđeš u Medaković, prva levo, ima i putokaza.

 

A dobri su ovi u 61. bloku moje komšije, uradili su mi novu sajlu kilometar sata za Forda za 10 minuta i sve ugradili da se ne prljam, za neke smešne pare...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Sensei servis, 347 postova
  • Lokacija: Novi Sad, Beograd
  • Motocikl: "viljuske"...al' na kardan!

Prijatelju, sajla kvacila 300 kinti, za sat i po....da sam imao buzire narucio bi 12 kom ;D...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Radio sam kočiona creva za ZZR, zadovoljan. Pre toga sam imao par sitnih intervencija na nekim vozilima, ZA svaku su pohvalu, a o ceni onoga što dobijete i da ne pričamo. Da imamo u svakom segmentu po jedan takav servis, nebi imali šta da pišemo po ovim rubrikama!

SVAKA IM ČAST!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Brmbrm, 448 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM Life Race

Bio juce, sacekao desetak minuta, cena 280 dinara, za svaku pohvalu.

 

Samo reci gde  si bio? Meni kod Bobana i u Ruzveltovoj rekli da sam skinem i donesem sajlu, a ja bih da oni to odrade jer nisam bas dobar sa vremenom...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

Bio juce, sacekao desetak minuta, cena 280 dinara, za svaku pohvalu.

 

Samo reci gde  si bio? Meni kod Bobana i u Ruzveltovoj rekli da sam skinem i donesem sajlu, a ja bih da oni to odrade jer nisam bas dobar sa vremenom...

To ti je 15min. posla  ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Beograd

Zeleo bih da pohvalim servis i prodavnicu, ja sam opravio moju sajlu kilometar sata za 20 min za 420 din. Doneses uzorak i urade ti je za pomenuto vreme. Brzo, profesionalno i za svaku pohvalu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

Boban sajla, ja sto znam, ima tezgu na buvljaku, ali se tu prodaju sajle za automobile koji su cesti.

Za sve sajle sa vozila koja nisu bas cesta mora da se odnese stara sajla u radionicu, sa originalnim pancirom i zavrsetcima, radi pravljenja nove.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1261 postova
  • Lokacija: Beograd

Sajle za kvačila i gas i nusu problematične. Sa njegovim sajlama je problom što imaju premalo licni u preseku, te nisu savitljive i meke kao originalne. A ako uzmemo u obzir da su originalne oko 15-20 evra (jedini problem je čekanje i nedostatak originalnih sajli za starije motore) cena je adekvatna.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1664 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Da li je neko radio i sajle od gasa, sve sa povratnom sajlom isto za gas?

Grada u Ruzveltovoj, samo moras da mu odneses uzorak, procackaj po forumu ja sam ga predstavio, imas tamo adresu i telefone.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 308 postova
  • Lokacija: Ripanj
  • Motocikl: Honda Helix CN250

Prave li oni pancirna creva za kocnice...ima li konkretne adrese ili telefon???????

 

http://www.bobansajle.co.rs/main.htm

 

http://www.bobansajle.co.rs/kontakt.htm

 

Prave sve sajle i creva. Ja kod njih bejah pre 7 dana. Rade od 8-17, subotom od 9-16. Ta "pancir" creva, oni nazivaju teflonska, a obložena su žicom, kao fleksi creva za bojler. Cena je 3.000 dindži za 1m`, + izrada krajeva + krajevi, što izađe ~4.000 za KLE (prednja kočnica). Doneseš stara creva danas, sutra popodne gotovo. Jeftinija varijanta je ako ti unište staro crevo da bi uzeli krajeve. Majstor koji uzima na izradu, ne radi subotom. Znači, od ponedeljka do četvrtka naj bolje.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Motocikl: KTM 990 Adventure, KTM Lc4 Adventure-R 640

Za KLE za prednju kočnicu, dužine 120 cm, pancirno crevo sam kod Bobana pre godinu i po dana platio 2.100 dinara sa pocinkovanim krajevima. Originalano crevo mi je vraćeno jer nisu koristili te krajeve. Ove zime sam napravio i za zadnju kočnicu, odprilike 60 cm, i cena je bila 1.500 dinara. Po meni pancirna creva koja izrađuju odličnog su kvaliteta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12089 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Ja sam crevo za prednu kocnicu Afrike (jedan disk) platio 1400 dinara, sa krajevima sa starog creva. Zadovoljan. Uradili mi za dva sata, istog dana.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 193 postova
  • Lokacija: Beograd

Sajle za kvačila i gas i nusu problematične. Sa njegovim sajlama je problom što imaju premalo licni u preseku, te nisu savitljive i meke kao originalne. A ako uzmemo u obzir da su originalne oko 15-20 evra (jedini problem je čekanje i nedostatak originalnih sajli za starije motore) cena je adekvatna.

 

Stevcevic radi sajle sa puno licni, i nalazi se kod Excalibura, na pocetku Visnjicke... Tj slicnije su originalu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 204 postova
  • Lokacija: Karaburac

Sajle za kvačila i gas i nusu problematične. Sa njegovim sajlama je problom što imaju premalo licni u preseku, te nisu savitljive i meke kao originalne. A ako uzmemo u obzir da su originalne oko 15-20 evra (jedini problem je čekanje i nedostatak originalnih sajli za starije motore) cena je adekvatna.

 

Stevcevic radi sajle sa puno licni, i nalazi se kod Excalibura, na pocetku Visnjicke... Tj slicnije su originalu...

 

Preporučujem, ako planiraš da zbog njihove sajle padneš u roku od dva sata. Menjali su mi sajlu kočnice na Jawi, pa se sajla izvukla iz burenceta na prvom semaforu koji je bio uzbrdo. Sreća pa je čovek sa kolima iza mene uklavirio da polećem na njega, pa sa povukao taman dok sam ja okrenuo volan i položio motor na bok.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja