Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem skuter do 50 ccm

Recommended Posts

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Drugari, treba mi za cerku (citaj nesto potpuno ispravno) skuter do 50 ccm - ima samo B kategoriju. Verovatno je osudjena na nekog kineza, jer je budzet otprilike 300-600 eu, mada smo videli i KEEWAY-e za te pare. Ne treba joj budzen, friziran, nitro-pogonjen skuter itd bez pola plastika. Treba joj obicno, pristojno, sto novije skuterce koje ce je prevesti 20-ak km dnevno po gradu i koje nece provoditi vise vremena kod majstora nego kod nje.

Sve znam - i da su kinezi sr...e, i da su japanci bolji, kvalitetniji... Ne mucite se. 

Ako neko ima nesto viska, bio bi mu zahvalan da mi se javi na 061 255 6550

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Pa ne lici, ali je manji pa cerka lakse dohvata zemlju, 4T je pa ne mora da pazi na mesavinu, noviji je (2018-o), ima koferce za razliku od Agility-ja... Cak je cerka dobila i neku jet kacigu XXL. :)

Longjiu Desire 50, 2018-o, 4T, presao oko 2500km, nije vozila baba nego trenutna trudnica. Registrovan do sledeceg aprila. Ima po koju ogrebotinu, ali nece na izlozbu.

Probao sam ga danas prilikom primopredaje i smejao sam se kao lud svih stotinak metara :lol3: Ljudi moji, kako su ti skuteri nestabilni ! Pa kako uspevate da ih vozite ??? Kao da sam seo na unukin bicikl   :lol3:  :lol3:  :lol3:

Prodavac (muz) mi odmah rekao cenu ispod koje ga ne da (450eu), meni odgovaralo, samo da je takav kako kaze. Dosli predvece, upalili (radi kao singerica), sin probao, sve OK, dogovoreno ! Covek mi na poverenje dao sve papire od skutera da prenoce kod mene. Ujutru se nasli sa drugarom na koga se vodi, zavrsili kod notara, ja posle odneo Losmi Capo-u da mi zavrsi uplatnice, uzeli motor i sad jos samo da cerka licno ode u Ljermontovu da preda za saobracajnu.

Zadovoljni svi, i prodavci i kupci - bas kako treba da bude. 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12217 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Dobio je i roze pištalicu za migavce i sad je tip top :)

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja