Jump to content

Moto Zajednica

Pozdravna poruka

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 414 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Honda Forza 350

Pozdrav momci. Zovem se Milan, iz Sapca sam i vozim od prosle godine maxi scooter piaggio mp3 500 business. Zanimljiva je druzina pa rekoh sebi da se pridruzim. Inace sam ljubitelj motora i automobila. Evo par slicica mog motora.

20200510_221705.jpg

20200510_204834.jpg

20200510_221553.jpg

20200510_205034.jpg

20200510_204950.jpg

20200510_210943.jpg

20200510_205725.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 414 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Honda Forza 350

Da LT je. Ako ima noznu kocnicu i izbacene pokazivace pravca moze da se vozi na B zato sto u saobracajnoj pise da je teski tricikl. Ima li jos neko od "kolega" da se provlaci na B kategoriju?

20200510_205205.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Beograd

Zdravo Milane i čestitke na lepotanu. Ja sam se na forum upisao upravo da pogledam šta ima i kakva su mišljenja upravo o tri točka (i B dozvoli, stig'o do C pa ne bih na početak azbuke / abecede :))

 

Pozdrav,

Đorđe

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 414 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Honda Forza 350

Nikada ranije nisam vozio motor pa mislim da nisam objektivan. Sto se samog osecaja tice meni je lep, jedino sto je malo tvrdje ogibljenje napred pa je na neravnom putu ili na neravninama po gradu malo neudobnija voznja. Ja sam zbog toga krenuo na obuku za A2 kategoriju mislim da su udobniji klasicni motori. Upravljivost je sjajna, tezak je motor napred pa je neophodno navikavanje pri malim brzinama i zaustavljanju, moze lako da se padne sa njega, tezak je 270kg. Gepek ogroman, sve u svemu praktican motor. 500 kubika, 40 konja i vise nego dovoljno za normalnu voznju. Moje brzine su oko 80, 90 km/h, brze vozim samo u preticanjima. Kocnice sjajne, ne znam kakav je u poredjenju sa dvotockasima na mokrom kolovozu, da li ie stabilniji ili ne to neka kaze neko od iskusnijih vozaca. Ja sam presao za godinu dana 5000 kmi prezadovoljan sam.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 414 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Honda Forza 350

Mana?! Cena, u startu par hiljada e skuplji zato sto se vozi na B kategoriju, ali i dobru cenu drzi. 10 godina star kosta oko 4000e u oglasima tako da po meni zbog sporog pada cene nije losa investicija ako nemas A kategoriju.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja