Jump to content

Moto Zajednica

K: pasat B3 itt ili kombi

Recommended Posts

  • Drug član, 1644 postova
  • Lokacija: Paracin

Potrebna mi je radna masina koja bi po potrebi vukla auto prikolicu. Imao sam pasata b3 1.8 (itt nije oznaka modela nego sto bi Ckalja rekao 'i tako to') i on se pokazao kao vrlo dobar za tu namenu. Znaci posto su to vremesna vozila najbolje da je na plinu ili bar benzinac, da nije previse istruleo i da moze da se registruje, dizeli tih godina su diskutabilni ako je dobar moze, zejtin nije skup:). U obzir dolaze i slicna vozila ali je pozeljno da imaju servo volan. Mozda bi razmislio i o nekom kombiju tipa reno trafik onaj stari i sl. pa ako neko ima nesto od toga da ponudi najbolje na viber 0658928652 Milan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6287 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Ima moj brat Reno trafic kombi putnički, produžena verzija. Kad se izvadi zadnji red sedišta, ima veliki tovarni prostor. Star je kombi, ali je i cena adekvatna.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6287 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Ko ručnu da si povukao je i bez prikolice, to je običan 2,1 dizel bez turbine, ali je održavanje jeftino i troši do 10l što je mislim za mator kombi ok potrošnja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1644 postova
  • Lokacija: Paracin

Ma bitno mi je da ide i da nije bas raspad ili da moze da se 'potegne' malo bez velikih ulaganja, gde cu ja da se zaputim na daleke kilometraze sa njim pa mi je potrebna brzina. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja