Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 204 postova
  • Lokacija: Arandjelovac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Pozdrav svima, u potrazi sam za gumama za enduro motor. Na enduro sam presao prosle godine i tek sad menajm gume na njemu.

Motor 95% vozim po asfaltu na duzim putovanjima. Nekada sam, a nekada i dvoje na motoru plus natovaren.

 

Zanima me da li neko ima iskustva sa gumama DUNLOM TrailSmart Max? Kako se ponasaju na putu, kako drze u krivinama po ostrijoj vozni, kako se ponasaju po suvom, po kisi itd.

 

Takodje ako imate neku dobru preporuku, preporucite. 

ea1ccabfe7d1247883a43195da2ef125.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 204 postova
  • Lokacija: Arandjelovac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Razmisljam se i za Mitas, ali imam nedoumicu jer svuda citam i slusam podeljena misljenja. Jedni kude, drugi hvale, sad ne znam sta da mislim dok ne probam...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5472 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Koristim ove gume koje si naveo vec drugi set i prezadovoljan sam. Pre njih sam koristio običan trailsmart (koji nije max) i posle njega Scorpion Trail II. Meni ova guma bolje leži od prethodnih. Prilično neutralna prilikom padanja u zavoj, odlično drži u zvoju, čak i prilikom prelaska preko različitih asfalta u nagibu. Što se oštrije vožnje tiče, uredno se stuže fuzasterima. Traje više od svih koje sam vozio, prethodni set sam skinuo na 17500km, a imalo je još 1-2000km, ali sam polazio na turu pa sam zamenio.

Uz to ima prilično pristupačnu cenu. Ja im nisam našao neku konkretnu manu.

 

PS. kod mene je novi set ovih guma od drugara @nevoljica , kupio ih je za GS-a starog, pa je u medjuvremenu kupio GS-a vodenjaka i gume ostale, pa ako si zainteresovan, možeš ga kontaktirati, mislim da će ti dati prilično povoljnu cenu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 204 postova
  • Lokacija: Arandjelovac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure
Pre 6 sati, doktor je napisao:

Koristim ove gume koje si naveo vec drugi set i prezadovoljan sam. Pre njih sam koristio običan trailsmart (koji nije max) i posle njega Scorpion Trail II. Meni ova guma bolje leži od prethodnih. Prilično neutralna prilikom padanja u zavoj, odlično drži u zvoju, čak i prilikom prelaska preko različitih asfalta u nagibu. Što se oštrije vožnje tiče, uredno se stuže fuzasterima. Traje više od svih koje sam vozio, prethodni set sam skinuo na 17500km, a imalo je još 1-2000km, ali sam polazio na turu pa sam zamenio.

Uz to ima prilično pristupačnu cenu. Ja im nisam našao neku konkretnu manu.

 

PS. kod mene je novi set ovih guma od drugara @nevoljica , kupio ih je za GS-a starog, pa je u medjuvremenu kupio GS-a vodenjaka i gume ostale, pa ako si zainteresovan, možeš ga kontaktirati, mislim da će ti dati prilično povoljnu cenu.

Hvala puno druze, pisem ti pp. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja