Jump to content

Moto Zajednica

Kymco grand dink 125,250cc iskustva

Recommended Posts

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda jazz 250

Pozdrav drugari ja sam Nov na forumu prvi put pisem na nekom forumu ili grupi 

Zanima me vase misljenje 

Ako je neko od vas imao iskustvo pod tim mislim imao kymco grand dink 125ili 250cc ili da ga je vozio zanima me vase misljene o ovom  maxi skuteru 

Imam ponudu da uzmem kymco grand dink 125cc  probao sam ga i iznenadio sam se ide 115 kmh

A moj 250 ide malo preko 120kmh, iskreno kad sam ga prvi put video mislio sam da je ruzan i da zbog toga nikada nebi uzeo ovaj skuter,

al dosta ljudi i ovaj sto ga prodaje tvrde da je taj kymco grand dink 125cc dosta pouzdan i hvalitetan skuter i da se retko kvari pogotovo taj 125cc on ima i kurblu, i da sa njim mogu cak i da idem na neki duzi put kazu da je hvalitetan i pouzdan skuter 

Pa me zanima vase misljene o tome? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Fat and furios, 579 postova
  • Lokacija: Budva
  • Motocikl: bev 500 cruis

Jako kvalitetan, dobre zilave plastike, vodeno hladjenje, puuuno korisnog prostira narocito ispred nogu, ne kvari se. S druge strane za mene ruzan i mali tockovi 10. 

 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 76 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: NC 750S

Vozio ga davne 2007, verziju 125 ccm.

Tad je bila prica da je Hondin agregat u njemu, da li je istina ne znam..

Uglavnom kvalitetan skuter, nisam imao nikakvih problema sa njim, ali to je tad bio maltane nov motor.

Najveca mana po meni su mu bili mali tockovi.

Posle sam otkrio skutere sa 16 inch tockovima i rekao nikad vise mali tocak.

Mnogo bolje za grad, rupe, ivicnjake itd.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kymco Grand Dink 125

Moram da te ispravim kolega tockovi su 12ce, 140/70-12 nazad i 120/70-12 napred.

 

Inace ja sam prezadovoljan skuterom, imam 125cc, presao sam oko 12000 za godinu dana bez problema, samo redovno odrzavanje, najvise sam presao 300km u danu i nije ni stucnuo.

Ja se sa 195cm lepo spakujem na njega, sediste za suvozaca je veliko i udobno i ima fabricki naslon, za koji se kod nekih drugih cenjenijih proizvodjaca doplacuje, ispod sedista ima dosta mesta i ugradjeno svetlo i uticnica za punjenje telefona.Svidja mi se sto ima i obrtomer (koji takodje neki skuplji i jaci modeli nemaju) jer bih ga inace verovatno stalno terao u crveno :jee:

Ono sto je mozda mana, ali ja sam se navikao je to sto su retrovizori ogromni, kao kod nekog auta, sto je ok za preglednost ali moram stalno da ih skupljam i otvaram kad se provlacim kroz guzvu, i sto se nalaze nisko ispod nivoa upravljaca.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Fat and furios, 579 postova
  • Lokacija: Budva
  • Motocikl: bev 500 cruis

Jeste, u pravu si, stari dink 125 koji sam vozio prije 15tak godina je imao 10tke. Grand dink je druga prica. Sto cu, Alci mi najbolji drug u moje godine :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja