Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 613 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: BMW R1250 GS/A

Kako u razgovoru da kolegama, drugarima uvek pominjemo neke lepe ture, skupove, druženja, nikako se ne može izbeći Trebinje koji je nažalost otkazan. Ah to Trebinje, godinama unazad, sjajna priča, kada prođe, prepričava se i sprema do sledećeg okupljanja. 

 

Kako se polako bliže dani kada se odvijao većina je izražavala poštovanje odluke organizatora ali nikako ne može da se pomiri sa tim da će izvisiti ovaj put za tu lepu uspomenu gde vidim da bi ih baš dosta taj vikend 12,13 - 06. đirnuli do Trebinja. 

 

Tako da Ja sa nekim drugarima razmatram takođe ovu priču da se obistini i iz priče sprovede u delo. 

 

Naime. Plan je:

petak - polazak, noćenje u Trebinju. 

subota - vožnjica Herceg Novi (da li će biti đir do Dubrovnika, nznm) dakle, H. N. ili okolina, da se osole dupeta, noćenje. 

nedelja - povratak nazad u surovu realnost. Preko CG, Nikšić-a sa mogućnošću posete manastira Ostrog dalje preko Durmitor-a, Žabljaka, Đurđevića na Prijepolje pa kud koji. 

 

Ovakvu priču može da pokvari samo generalno stanje sa virusom, stanje na granicama da ne dave mnogo i da prilikom povratka ne mora da se kampuje 2 nedelje u karantinu i da se stanje oko CG normalizuje. 

 

Predlozi za noćenja u Trebinju i H.N. - okolini dobrodošla kao i druženje i vožnja sa svima dobre volje i želje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 117 postova
  • Lokacija: chicago
  • Motocikl: Honda st1300 bmw r1200 rt

Nemojte sve politizovati I nasjedati na svakakve gluposti

neznam ko nebi pustio gosta da dodje I potroši pare :jok:

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 986 postova
  • Lokacija: Beograd

Onaj koji još pre najsmešnijeg virusa iskopa rov širine tri metra na graničnom prelazu, kamion da upadne.

 

Nije svaki gost dobrodošao, realno. 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 764 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer

Ideja je odlična, ali se 13.06. poklapa sa protestom u BG za očuvanje reka Stare planine pa bi bilo šteta da se to propusti. Možda bi se zbog toga mogla pomeriti organizacija za naredni vikend?!?

Rado bih se i ja pridružio toj turi, pa ako je ideja i poziv otvoren za sve, mogu da podmazujem lanac...

Inače bio sam u Trebinju i Dubrovniku pre tri godine i ostalo mi je sve u izuzetno lepom sećanju.

Ako ne budem išao, mogu ostalima da preporučim apatman NENO (Booking.com)- trosoban stan u samom centru (50 m od ulaza u tvrđavu). Ima mesta za 6-7 osoba, a nas DVOJICA ga onomad platili ukupno 35 € za dve noći (9 € noćenje po osobi). U stanu ima bukvalno SVE. Jedini nedostatak je što je na 4. ili 5. spratu bez lifta, ali smo čak imali i garažu na raspolaganju. Ja uglavnom gledam da mi smeštaj bude u dometu pešaka zbog večernjih izlazaka (motor miruje zbog pokojeg pića) pa ako budem išao nastojao bih da rezervišem(o) taj smeštaj - naravno ko još bude zainteresovan.

Što se tiče CG sigurno će se do tada otvoriti granica, ali je potpuno nebitno jer se plan može menjati u skladu sa situacijom u tom trenutku....

Pozdrav!

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 613 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: BMW R1250 GS/A

@ZoraNS hvala sa savetima i sugestijama, svakako ćemo gađati neki smeštaj u samom centru, jer biće ga na pretek, malo mi se ti spratovi i penjanje ne dopadaju, ali bože moj, sve se da izdržati, i bitno je takođe što ima parking za Motore.

 

Što se pomeranja termina tiče, to mislim da nećemo ostalvjati za sledeći vikend, bar Ja tako mislim, ništa nas ne može iznenaditi, jer kako sam u gornjem postu naveo, baš ovaj termin je kada je i zakazan / otkazani skup, i nadam se i znam da će biti puno naših kolega na ovim deonicama a i posao....., obaveze....., žena deca........, svi znaju za skup u Trebinju i unapred je uzeti slobodni dani od posla. 

 

Pre 2 sati, ZoraNS je napisao:

Rado bih se i ja pridružio toj turi, pa ako je ideja i poziv otvoren za sve, mogu da podmazujem lanac...

 

Što se tiče CG sigurno će se do tada otvoriti granica, ali je potpuno nebitno jer se plan može menjati u skladu sa situacijom u tom trenutku...

 

Svako je dobrodošao, za druženje, vožnjicu, ništa nije uslov, samo dobra volja i želja i eto nas u Trebinju.

Naravno, svaki savet, predlog, gde se smestiti, gde voziti u subotu, kojom deonicom se vratiti je dobrodošao, uglavnom, gde god da se krene, mesta ima jako lepih i kvalitetnih

 

Do tada još uvek dana ima na raspolaganju da se sve lepo utanači i dogovori

Nadamo se na nećemo imati nekih problema oko granica, svakako plan se uvek može menjati, dopunjavati, kako bude odgovaralo svima u vožnji

 

Veliki pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 764 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MT-09 Tracer

Sve jasno @DarkoČa i hvala!

Ako ne iskrsne neko zlo i ako vreme ne ukenja stvar, pridružujem se i ja toj vožnji. Što se smeštaja NENO tiče, i meni su mrske stepenice, ali su mi nekako ostale prednosti prevladale taj nedostatak. Može i on biti u rezervi ako bude išla veća ekipa. Dobra je njegova fleksibilnost tj. da ga dosta povoljno mogu rezervisati 2-3 osobe, a u zadnji čas po potrebi može da uleti još ljudi zbog veličine apartmana i broja kreveta...

Mislim da se podrazumeva da sve što navodim nije nametanje nekih predloga, pa čak ni sugestija, već samo informacija, koju može usvojiti neko kome odgovara.

To znači da ti i tvoji drugari utanačite kompletnu agendu, mesta polaska/ sastanaka/ noćenja i obavestite ostale o čemu da se pobrinu samostalno ili u grupicama.

Žao m je što ću propustiti protest u BG, ali jbg, ovo obećava suviše dobro da bi se propustilo...:rolleyes:

Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja