Jump to content

Moto Zajednica

Put 33 Istocna Srbija ili na stranski Route 33 East Serbia,

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 216 postova
  • Lokacija: Zemun, Serbia, Yugoslavia
  • Motocikl: LoreNCo - Honda NC750XD

Vrlo dobar put. Ima na nekim deonicama zakrpa ali podnošljivo. A dobro negotinsko vino, odlična klopa kod Braneta u Štubiku i sjajni domaćini u Negotinu još više ulepšaju put. I mi Zemunci prodjosmo Rutu 33. Živeli Pozdrav iz Negotina.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: suzuki gsxf 600 suzuki burgman 400

Ruta 33....odvozali smo je u avgustu i skoro se nisam vozio opustenijim putem...deonica koja je presvucena asfaltom je kao iz snova...sve preporuke od mene i mojih drugara za rutu 33...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 448 postova
  • Lokacija: Vozac je jednom nogom u grobu, a drugom u zatvoru. Cist motor je produkt bolesnog mozga ;)
  • Motocikl: x9 500

Majdanpek - Kucevo, 45 km. Prvih 35km asfalt je nov, odlican. 10km je stari, ali sasvim dobar.

Kucevo - Salakovac (onaj kruzni tok), 45 km. Stari, sasvim pristojan asfalt.

Majdanpek - Rudna glava (do skretanja za Tandu), 30-32km, nov asfalt, odlican.

Rudna glava - Negotin, isao sam pre 2 godine, tada je bio osrednji asfalt.

Majdanpek - Donji Milanovac, 30ak km, veoma los asfalt.

Majdanpek - Zagubica (preko Debelog Luga i Jasikova), oko 50km, veoma los asfalt.

 

 

Nije tema, ali kad vec pisem o ovom kraju. Od Osanice (selo, kad se krene od Zagubice ka Krepoljinu) ima put do Ceremosnje (pa zatim Kucajna i Kucevo). Na gugl mapama nije ucrtano. Makadam, i to veoma pristojan, osim dva puta po 50ak metara gde su relativno nezgodne rovine zemljanog puta.

 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 988 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: Yamaha xtz 660 tenere

Nije bas skroz ucrtan, ja posao pre neki dan da istrazim ali me zeznuli drugari pa smo se vozali po Vojvodini, svakako imam u planu da istrazim. 65fb19d1c22cf1968941bb0b8b843672.jpg

Poslato sa JSN-L21 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 448 postova
  • Lokacija: Vozac je jednom nogom u grobu, a drugom u zatvoru. Cist motor je produkt bolesnog mozga ;)
  • Motocikl: x9 500

Ovo prvo skretanje levo je silazak sa asfalta, na samoj raskrsnici je neki mini market.. posle nekoliko desetina metara ide skretanje desno uzbrdo, tu vec prestaju kuce. I tacno ima, kao na slici, ono razdvajanje puteva koji se ponovo sastaju.

Kasnije put sam vodi, ne secam se da je bilo zbunjujucih delova.

 

Ko ima vremena moze da ne skrene levo, nego da ode glavnim putem desno, do kraja sela, ima ona klisurica potocica i vodopad, simpaticno. Kazu da cak i tamo ima neki put koji posle uzbrdo vodi do Ceremosnje, ali da je mnogo los..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu

Drugari mala pomoć vezano za ovu rutu, ako neko ima svežije informacije. Išli bi možda za vikend da provozamo i prvenstveno zbog pozitivnih impresija i što nismo išli ovim putem. Naravno u starom bajkerskom duhu, vratili bi se drugim putem. Uslov je da nije mnogo duži, jer svakako ćemo imati 400+km. E sada dilema za povratak u BG, da li ići na Milanovac pa uz Dunav (išli više puta, a uvek uživancija) ili na Zagubicu i Petrovac(proći novom sređenom deonicom)? Dilema se javlja jer koliko vidim te vezne deonice nisu sjajne. Dakle kakav je put Majdanpek-Milanovac preko brda ili preko Rudne glave(čujem da su ovde neki radovi)? Kakav je put Majdanpek - Žagubica, preko Jasikova?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 988 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: Yamaha xtz 660 tenere

Majdanpek- Milanovac preko brda lepa priroda, uzak put ali dosta zakrpa i zemlje na putu. Preko Rudne glave dosta bolja prica osim te deonice od par stotina metara koja nema asfalt a mozda su je i asfaltirali.
Majdanpek-Zagubica ista prica kao i za Milanovac preko brda stim da je malo bolji put i nema toliko krivina. Ako ste isli dosta puta preko Milanovca a nikad preko Zagubice moj savet je preko Zagubice ima dosta lepih krivina a i Homolje kao Homolje je lepo.

Послато са SM-A525F помоћу Тапатока

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu

@x-man hvala na informacijama. Bitno da nema nekih udarnih rupa i vecih iznenadjenja i da ne lomimo motore, a lagana i oprezna voznja nije problem. Verovatno cemo na Zagubicu. Nisam bio vise od 10godina, a motorom bi mi bio prvi put. Mada teska srca zaobilazim Dunav. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 988 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: Yamaha xtz 660 tenere

Ne bi trebalo. Ja sam iz Pozarevca, milion pita sam bio do Kladova i nikad me ne smori, razumem te apsolutno.

Послато са SM-A525F помоћу Тапатока

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu

Odvozali rutu 33, zaista fenomenalno parce, sa puno krivina i kroz sumu uglavnom...Ima par na koje treba obratiti paznju i po negde malo peska, tako da nema divljanja... Steta sto nije duze samo.

 

Posle toga obisli kopove i Rajkovu pecinu koja je zaista prelepa i treba je obavezno obici...Ulaz je 300din i treba se najaviti na ovaj broj telefona 066/800-7566(osim vikendom kada redovno rade od 10-14h).

 

Posle toga do Jasikova isto dobar put i lepo za voznju...Od Jasikova krece horor nekih 15km i jace od pola sata voznje drugom na vrh gasa... Osim stresa nista ni za videti ni za doziveti... Najgora deonica koju sam prosao u zivotu i sramota me je sto tako nesto ima u Srbiji dok se grade autoputevi... Ovde zive ljudi i nadam se da ce se neko i njih setiti, a znam da ima dosta takvih deonica na Istoku Srbije... Prezivesmo i to, poneli i gorcinu sa sobom, a onda fenomenalna nova deonica od Zagubice do Petrovca...Uzivanje za voznju i pogled na predele... Od Petrovca do Pozarevca smor deonica, ali sa dobrim asfaltom. 

 

Na kraju lepo se izduvasmo 410 km uz lepu prirodu i dve top deonice... Nadam se da ce uskoro biti vise takvih deonica u ovom delu. 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja