Jump to content

Moto Zajednica

SILVER WING 600

Recommended Posts

  • U prolazu, 1 post

Ima li neko ko dobro poznaje Silver Wing 600. Citam da je to stabilan i okretan motor. Posedujem isti vec dve godine , ne vozam puno zbog ostalih obaveza. Nikako ne mogu da steknem osecaj sigurnosti na tom motoru. Pojavio se mali luft na zadnjem tocku. I prednja viljuska kad je zadrmam kao da mlati tocak. Pregledao sam vise puta nema nigde lufta i viljuske lepo spilaju. Ili je motor jednostavno takav. Ako je neko imao slicnih problema. Mozda je do malih tockova. Predlozite sta uraditi. Vozam motore 30 god. doduse veliki tocak. Unapred hvala. Pozdrav Bajkerima i sigurni putevi!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5600 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Pozdrav. Ova tema sluzi samo da se predstavis i napises par redova o sebi. Za sva ostala pitanja i sugestije imas podforume. Za tvoja pitanja konkretno ima pod forum Maxiskuteri i u njemu podforum Maxi tehnicki kutak. Tamo imamo odlicnu temu o Silver Wingu. Procitaj je pa ako ne nadjes odgovore koji te zanimaju - pitaj. Ima forumasa sa bogatim iskustvom voznje SW-a. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post

Onda da pozdravim bajkere. I da se predstavim. Igor iz Šapca. Ceo zivot volim motore. Dobijam alergije kad nemam motor pa bar da mi stoji u garazi i ako nemam vremena da ih vozim. Inace i posao mi je zivot na tockovima. Pozdrav svim ljudima dobre volje... 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja