Jump to content

Moto Zajednica

Nažalost još jedan nas je manje.....dokle više ?

Recommended Posts

  • Doživotno lud i zbunjen !, 241 postova
  • Lokacija: NBgd Vamos - U Romingu Tamos
  • Motocikl: 1250 Triple Black...Vel.ki baš !!!
1202491_najnovija_ff.jpg
WWW.KURIR.RS

U saobraćajnoj nezgodi na putu Čačak - Požega, u mestu Gugalj, učestvovala su tri vozila, a vozač motocikla Dejan D...

 

  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator
1590255721whatsapp-image-2020-05-23-at-1
WWW.TELEGRAF.RS

Na ovoj deonici zabranjen je saobraćaj za teretena vozila

 Piše da je kamion stajao na crvenom, piše i da je tu saobraćaj zabranjen za teretna vozila, mada je moguće da je kamion od izvođača radova. 

  Motor je Novosadsih tablica, ali je kupljen pre pet dana.  Da li se zna odakle je vozač ? 

 

Motociklista-mrtav-577x1024.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 644 postova
  • Lokacija: Rakovica
  • Motocikl: Sashac XJR 1300 black demon.

Ispravio krivinu mucenik.Neka mu je pokoj dusi,kad nije znao da sacuva zivot.Ponela ga nova makina,i eto.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8942 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Prosto neverovatno dokle moze dovesti ljudska glupost, da popizdi covek >:( i ako preminulog kolegu ne poznajem. I da ga poznajem sad je dzaba, nek mu je laka crna zemlja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 220 postova
  • Lokacija: Ježevica - Požega
  • Motocikl: KTM 450 EXC-R, Honda Africa crf1000L

         Kolega je nažalost Dejan D. iz Požege. Ne puno ali posnavao sam i njega i njegovu suprugu još iz srednje škole, fini ljudi. 

          Verovatno će zvanični organi sačiniti neki izveštaj i dati sud o uzroku tragične nesteće ali verovatno niko nikada neće saznati koje su sve okolnosti dovele do ove tragedije. Na kraju i ne treba. Na nama je da pamtimo nesrećno nastradale i da budemo oprezniji i pametniji. Na deonici puta Čačak-Požega-Užice, već duže vreme izvode se radovi i dosta je nebezbedno za vožnju. Molim sve kolege kad god su u mogućnosti da zaobiđu ovu deonicu. Uvek ima alternativnih puteva.

         Porodici iskreno saučešće a kolegi neka je laka crna zemlja i široki putevi nebeski.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1304 postova
  • Lokacija: Ужице
  • Motocikl: Yamaha FZ-1S GT

Na tom delu je semafor, i iz oba pravca su blage, dugačke krivine koje nisu baš pregledne. Zadnje dve nedelje sam tu, vracajuci se iz Čačka ka Ue, imao poprilično nezgodna kocenja, iako sam znao da su tu semafori. Taman prodjes radove u Jelen Dolu, zatim radove oko tunele, posle 500 metara od tunela u sred krivine te dočeka kolona.

Totalno loša signalizacija. Semafori tu stoje vec vise od 2 meseca, a radi se ukupno 20 metara puta, bukvalno.

Saucesce porodici.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Vrlo lako moguće da kolega nije kriv, već da možda nije imao sreće i možda zbog nečije bahatosti izgubio život. Mi smo se uglavnom poveli za naslovima u novinama koje su pisali neki pokušaji od novinara ( " zakucao se u kamion " - " motociklista naleteo na kamion " ), a da li je sve to tako, pokazaće istraga. Da je motociklista išao prebrzo, njemu je to bila leva krivina, pa bi izleteo sa puta u desnu stranu, ne bi otišao u levo u kamion. Kolega gore napisa da je Motociklista imao bio fin čovek, u novinama piše da je imao 38 godina, nije bio neki klinac željan ludiranja. Ima tu jedna stvar koju smo svi prevideli, a to je da na slikama fali treće vozilo.  U prvoj vesti ( Kurir ) piše da su učestvovala tri vozila, ali trećeg vozila tu nema ( verovatno je pobegao ), takođe ako potražite po netu, naćićete na više mesta da su učestvovala tri vozila, a samo motociklista poginuo. 

  Možda nisam u pravu, al meni ovo deluje da se neko bahatio, pa obilazio kolonu vozila koja je stajala ispred semafora, pojavio se ispred motocikliste, a ovaj pokušao da se provuče između njega i kamiona, pa zakačio kamion. 

  Druga je opcija da je neko vozilo išlo ispred motocikliste, pa naglo zakočilo, mada mi ona nešto baš i ne pije vodu .  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • munZe konZa, 761 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V

Potpuno je ne bitno na koji nacin je stradao. Poenta je da ga vise nema. Svi moramo imati to ,negde na kraju mozga,kad vozimo ,da se mozda svojom ili tudjom greskom necemo vratiti kuci. 

Pakao je citati ovaj deo foruma , sesti na motor i putovati.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 745 postova
  • Lokacija: Lazarevac

Mnogo se kurcimo....nema tu mudrosti.A dokle vise?!Ne znam sta ocekujete kad se pretice kolona ispred semafora i staje po sred pesackog,dvojica zauzela traku i razvukli zvaku pri krstarecoj brzinio od 30,voznja u grupi je kao scena iz poboesnelog maxa-horda ludaka....Da se ne lazemo,tako je.Mali veooma mali broj je reci cu normalnih ljudi....u sustini.Tako da,svako svoje greske neka placa.

  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1650 postova
  • Motocikl: /
Pre 2 sati, drumskalisica je napisao:

Možda nisam u pravu, al meni ovo deluje da se neko bahatio

Moguce... Obicno u clanku bude neka izjava nekog svedoka.

Ovde je vozac kamiona sve video, prvi na semaforu, jos sedi visoko i zeva pogledom okolo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja