Jump to content

Moto Zajednica

Prodajem : Honda Varadero 1000 - 2000god

Recommended Posts

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Od kada smo dobili naseg klincobera pre 3.5 godine nemam ni najmanju zelju da se vozam bilo gde daleko o njega a ne vidim nikakvog smisla da ga registrujem samo zato da bih se 15-20 puta provozao 5-10 minuta do posla i nazad. Trenutno mi mnogo vece zadovoljstvo pruza vreme provedeno sa mojim najvoljenijima a zao mi je da motor stoji, skuplja prasinu i trune na terasi. Tako da, posle dugo razmisljanja i vaganja, i ubedjivanja moje lepse polovine (oni koji nas znaju, znaju da ona uziva u motoru mozda vise od mene) da je ovo dobar i pametan potez, odlucili smo da prodamo naseg ljubimca kojeg smo sredili skoro kao da je iz fabrike izasao.

 

Dakle u pitanju je Honda Varadero 1000, tacnije XL1000V - godiste 2000-to. Ja sam ga licno uvezao i dovezao iz Slovenije pre nekih 5-6 godina i od tada sam sa njim presao negde oko 50-60.000 km, pretezno na kracim ili duzim putovanjima po Rumuniji, Bugarskoj, Grckoj, Albaniji, Turskoj kao i po ex YU, Alpima, zapadnoj Evropi itd.

 

Mnogi od vas me znaju ili nas znaju, i znaju i kako sam se odnosio i prema ovom a i prema prethodnim mojim motorima, kako sam ga odrzavao i vozio. Kada sam dobio sina i parkirao se (pre oko 3 godine) je na motoru uradjeno i obnovljeno jako mnogo a evo liste radova i opreme:

 

- kao prvo motor je prefarban, ne zbog pada ili ostecenja vec zbog toga sto mi se tako svidjalo. Imao sam prethodnu godinu pokusaj sa folijama koji nije uspeo i onda sam odlucio da se ceo motor farba

- BI-Xenon svetla

- grejaci rucica

- manualni "tempomat"

- uticnica 12V

- uz motor dajem i moto navigaciju Blueberry sa RAM nosacem koji je montiran ispod vizira

- montiran je potpuno nov vizir Kappa extra povisen, dim boje koji jos nije video ni metar puta

- mali dodatak, produzetak za vizir (koji je mozda suvisan sa ovim velikim Kappa vizirom)

- roll bar

- nosac Go Pro kamere na prednjem blatobranu

- presvuceno i modifikovano sediste (ni zajahano jos nije)

- skoro potpuno nove Michelin Anakee 3 gume (presle mozda 1000-2000km)

- nosaci bocnih kofera i dva bocna kofera Kappa od 40 i par litara sa puno nalepnica drzava kroz koje smo se vozili

- zadnji kofer Givi od, mislim, 52l sa naslonom za suvozaca

- siroka sapa za copavu

- zamenjeni semerinzi i ulje prednje viljuske

- proslo prolece zamenjen filter ulja, ulje, filter vazduha i svecice (od tada je samo par puta paljen a nije vozen)

- zamenjen lanac i lancanici

- zadnji disk zamenjen

- zamenjene sve kocione plocice i kociono ulje

- scottoiler sa dodatkom koji podmazuje sa obe strane lanca

- pumpa za gorivo je zamenjena sa Facet pumpom niskog pritiska

- disclock i disclock reminder

- Joskin regler montiran cim je motor kupljen kao i Joskin senzor za rezervu

- uz motor dajem i malu tank torbu kao i originalni vizir

 

Vise o motoru moze da se cita i vidi u nasim putopisima koje mozete naci na linku:

https://forum.bjbikers.com/index.php?/profile/173-quasaar/&tab=field_core_pfield_12

 

Na satu ima oko 110.000 km. Registracija je istekla. Pri kupovini obavezan prenos vlasnistva.

 

Cena 2900eur - mislim da sve sto je radjeno i montirano na motor i sveopste stanje u potpunosti opravdava ovakvu cenu i molio bih da se svi neozbiljni uzdrze od komentarisanja. 

 

Juce isteran iz garaze, upaljen (na kablove). Novi vlasnik ce morati kupiti nov akumulator.

Za kraj nekoliko slika a zainteresovane molim da se jave na telefon 063/506-461 da se dogovorimo oko  gledanja motora posto se motor nalazi u Temerinu. 

001.jpg

002.jpg

003.jpg

004.jpg

005.jpg

006.jpg

007.jpg

008.jpg

009.jpg

010.jpg

011.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2069 postova
  • Lokacija: Borca - Greda
  • Motocikl: V-Strom 1050 XT

Nuklearka, Cernobiljska. Zelim buducem vlasniku da ponovi sve te trase koje si pomenuo. Srecna prodaja.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12217 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Uz ovoliko dodatne opreme cena je vrlo prihvatljiva. 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja