Jump to content

Moto Zajednica

Vizir?

Recommended Posts

  • Nadrkani komšija, 1231 postova
  • Lokacija: Đeram
  • Motocikl: Bandit 1200S

Ne smem da tvrdim za druge, meni je naplatio 3500 dindži. Mislim da je i Arakis toliko platio.

 

Ernesto, nisam rekao da sam nezadavoljan- naprotiv. Dopada mi se i kako izgleda i kako se ponaša. Jedino što još nisam uspeo da ga probam na nekoj dužoj turi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3630 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Cene svih vizira kod Ivana su od 3000 do 3500 din. Tako je bar meni rekao

 

P.S. Samo jos da napomenem da valja otici motorom kod njega zbog busenja rupa na viziru. Ko ima sisarku i ko ima strpljenja da busi sam zelim mu srecan rad

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nadrkani komšija, 1231 postova
  • Lokacija: Đeram
  • Motocikl: Bandit 1200S

Da, da, oterati motor. Ipak je bolje da su mu plastike za kačenje vizira i sam motor uz njega, jer uvek postoji nekakva tolerancija u merama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12231 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Jeste, platio sam 3500 dinara za povišeni, 3000 su oni "normalni". Ivan pravi i one male vizirčiće - nastavke za postojeći vizir.

 

U temi o TA sam napisao svoja iskustva, koja su odlična.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd

Ne smem da tvrdim za druge, meni je naplatio 3500 dindži. Mislim da je i Arakis toliko platio.

 

Ernesto, nisam rekao da sam nezadavoljan- naprotiv. Dopada mi se i kako izgleda i kako se ponaša. Jedino što još nisam uspeo da ga probam na nekoj dužoj turi.

 

Ma znam sta hoces da kazes, ja ti samo kazem vozi i ne brini.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 308 postova
  • Lokacija: Ripanj
  • Motocikl: Honda Helix CN250

Ne mogu da nadjem temu na forumu, gde je Ivan pravio vizir za moj VFR, ako se na njemu nije krivio na +200kmh nece nigde.  ;)

 

Evo je  :)http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=7534.msg95841#msg95841[quote author=B@ne

 

coolair , koja je cena za KLE ?

 

Za 1991/2/3 godište, 3000 din, od 1994 pa mlađe, isto 3000 din  :D

 

P.S. Samo jos da napomenem da valja otici motorom kod njega zbog busenja rupa na viziru. Ko ima sisarku i ko ima strpljenja da busi sam zelim mu srecan rad

 

Da, da, oterati motor. Ipak je bolje da su mu plastike za kačenje vizira i sam motor uz njega, jer uvek postoji nekakva tolerancija u merama.

 

Pogotovo KLE, starije proizvodnje, koji nema nikakav vizir, već ga Ivan uklapa i buši ono malo plastike, što bi trebalo da bude vizir. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Eeeeee, lako je vama. Za moj bmw nema kalup i tražio mi je slike pa da "nešto napravi ako može". Ja lepo odem kod pandura i ispljuju me kad sam tražio slomljen vetrobran za mustru. Kao, šta ja zamišljam, kako smem da imam isti vetrobran kao "službeni". Pazi kad nisam mogao da verujem šta mi čovek... pandur govori. I tako, skupljam slike sa neta pa kod Ivana čim stane sneg. Značiiii, strašno. Službeni vetrobran.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: BEOGRAD

Ja tek sada videh forum :)

Za Ivana sve pohvale, nama je na poslu (Chickenita) radio 3 vizira za skuter sa sve nosacima i stvarno su extra ispali, a uradio nam le i nosace za kofere. :D

Pritom je pozitivac i stvarno ima korektne cene , pogotovo ako pogledas koliko te izadje neki firmirani a pritom mozes i da biras neke detalje po svom ukusu. ;)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 156 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: 2009-Versys 650 ABS, BMW R1150GS

Danas mi je Ivan uradio vizir. Čovek je umetnik a ja zadovoljan! Vizir mi se mnogo bolje pokazao od MRA.

strana1.jpg

spreda2.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 194 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: SV 650 S

Danas mi je Ivan uradio vizir. Čovek je umetnik a ja zadovoljan! Vizir mi se mnogo bolje pokazao od MRA.

 

 

 

Koliko love te je izasao vizir?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: princ adams , yamaha virago 500

Jel moze kontakt od tog vaseg ivana, bilo kakav makar i na pp ako ne moze javno (da ne bude reklama). Ja sam iz Pa., a ako je on u Bg -u kako predpostavljam to je onda verovatno lako naci

Hvala u napred

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 101 postova
  • Motocikl: Honda Shadow 750

Da oživim malo temu :) kontaktirao sam pomenutog Ivana, sve mi je lepo ispričao, problem je što treba da nadjem nekoga ko je specijalizovan za metal (prohrom ili čelik koji se hromira) i koji može da mi odradi zakačaljke za vizir, pošto nosače imam već postavljene. 

 

Ima li nekoga na forumu ko se time bavi, ili neko zna nekoga da mi preporuči?

 

ns6ZvFf.jpg

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Bio sam kod Ivana u petak 24,6,   pravio mi je vizir za cruisera, znači klasik polukrug sam tražio  ali je to on uradio mnogo  lepše od običnog polukruga, odlično je uradio  za 45 eu...ali mi je ponudio i za 40 eu tanji neki.  Odlično je uradio, preporuka.    Inače nalazi se u ulici Pljevaljska  12a  ,   064/2847847  je aktuelan broj.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Bio sam kod Ivana u petak 24,6,   pravio mi je vizir za cruisera, znači klasik polukrug sam tražio  ali je to on uradio mnogo  lepše od običnog polukruga, odlično je uradio  za 45 eu...ali mi je ponudio i za 40 eu tanji neki.  Odlično je uradio, preporuka.    Inače nalazi se u ulici Pljevaljska  12a  ,   064/2847847  je aktuelan broj.

 

Da se sa srecom vozis i da te dobro stiti novi vizir. :):takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja