Jump to content

Moto Zajednica

Vizir?

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 189 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Keeway Speed 150

Pozdrav svim Bajkerma i šire!

 

Imam mali problemčić oko kojeg će te mi, nadam se, pomoći.

 

Da li u BG-u postoji radnja u kojoj se mogu pronaći GIVI ili neki slićni viziri?

 

HVALA PUNO!

 

pozzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1664 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Covek pravi vizire svih boja i oblika i pravi je majstor i nije skup.Zivi kod Dusanovca, Ivan 0642847847 :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 587 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Liberty 125 Special Edition

Pa možda čovek živi na Karaburmi ali mu je radnja na Dušanovcu tačnije Marinkovoj bari - prva levo posle Dušanovačkog mosta, ili možda ne govorite o istom Ivanu..Ovaj Ivan čiji je telefon naveo Saxi ima radionicu gde sam i naveo i to je 100% tačno jer sam bio kod njega 3-4 puta i uvek je bio tamo..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 197 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: ...

Covek pravi vizire svih boja i oblika i pravi je majstor i nije skup.Zivi kod Dusanovca, Ivan 0642847847 :)

 

U svakom slucaju preporuka za coveka,i ono sto radi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3622 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Jeste u bari i jeste Ivan i jeste taj broj telefona, a sto se tice vizira..... covek je jednostavno KRALJ. Nisam mogao da verujem svojim ocima kako mi je covek napravio veliki vetrobran za apriliu. Bolji nego fabricki, a i smesna cena. 3500din umesto 180e sto bih morao da dam za original

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

Aj pa javi sta si uradio sa vizirom, ja bi hteo taman vizir (imam IXS HX280), da li zna neko koliko bi to iznelo otprilike i da li zavisi od modela kacige ili kako. Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 542 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: GS

Jeste, to je taj Ivan, ta Marinkova bara i taj br. telefona. Bio sam kod coveka pre mesec dana uradio vizir za KLE i prezadovoljan sam! Inace, pricamo o vizirima za motore, za kacige Ivan ne radi vizire.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 364 postova
  • Lokacija: Vancouver
  • Motocikl: CB125 K3

Ivan se sada nalazi u ul. Jaše Ignjatovića 27, u Marinkovoj bari. Prekjuče sam bio kod njega i mogu reći da je lik PANJA.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1664 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Exxx ka ste vec pomenuli, ima li da neko radi vizire za kacige?!?!?!

prosle godine kad sam bio kod njega pokazao mi je raznorazne modele u raznim bojama, najbolje ga pozovi i pitaj jer sam od nekog na forumu procitao da vise ne pravi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Covek pravi vizire svih boja i oblika i pravi je majstor i nije skup.Zivi kod Dusanovca, Ivan 0642847847 :)

 

Ti viziri iz kucne radinosti su njesra... Predjes 130 i počne da baca ceo prednji deo motora koliko se uvija pod udarima vetra, pogotovo ako je malo duži na enduračama...

 

MRA ili Givi, provereno dobri. Skuplji par desetina evra ali vredi...

 

evo linka a posle Pablo nek im fakturiše za reklamiranje na BJB :)

 

http://www.mra.de/html/gb/gb-products.htm

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd

Ti viziri iz kucne radinosti su njesra... Predjes 130 i počne da baca ceo prednji deo motora koliko se uvija pod udarima vetra, pogotovo ako je malo duži na enduračama...

 

MRA ili Givi, provereno dobri. Skuplji par desetina evra ali vredi...

 

Zato mu odneses original pa ga islopira. Tako sam barem ja uradio. I ispalo je, ko bombona.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Ti viziri iz kucne radinosti su njesra... Predjes 130 i počne da baca ceo prednji deo motora koliko se uvija pod udarima vetra, pogotovo ako je malo duži na enduračama...

 

MRA ili Givi, provereno dobri. Skuplji par desetina evra ali vredi...

 

Zato mu odneses original pa ga islopira. Tako sam barem ja uradio. I ispalo je, ko bombona.

Covek je majstor - vajar da kažem i svaka mu čast, ali ima problem što ne bi mogao da tako lako savija ako bi upotrebio deblji pleksi... Eto samo to :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nadrkani komšija, 1231 postova
  • Lokacija: Đeram
  • Motocikl: Bandit 1200S

Ja juče obavio ono što me je već duže vreme mučilo. Napravio mi Ivan vizir! :) Oterao motor u tri popodne, u sedam bio gotov. 8) Probao malo motor i za sada više nego zadovoljan. Ne bije me više vetar u grudi, prevlači preko kacige, a za više utisaka kad bude bila neka duža vožnja. Slike nisu neke, jer su sa telefona.  :P  Evo kako izgleda:

 

post-4952-12879019894961_thumb.jpg

post-4952-12879019897177_thumb.jpg

post-4952-12879019899631_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 471 postova
  • Lokacija: Beograd

Video sam sad za vikend na jednom motoru vizir koji je ivan pravio izgleda profi, jako lepo savijeno

ali zamerka je sto je dosta tanak pa mi i ne uliva neku sigurnost, a mislim da nisam jedini koji ima ovu zamerku

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3622 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Ja mislim da tim kratkim vizirima nista nece da fali sto su tanki kako vi kazete. Ja imam onaj ogromni na mom skuteru i nisam primetio da mu nesto fali kad idem 130. Jbg, vise ne moze, ali jeste dovoljno da se vidi kvalitet

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 308 postova
  • Lokacija: Ripanj
  • Motocikl: Honda Helix CN250

Pre nekoliko dana, Arakis je naručio produženi vizir za TA (oko 10 cm višlji od originala). Ja pošao sa njim, da vidim gde je Ivanova radnja, i da Rakiši pravim društvo. Pitah ga za cene i kvalitet, a on mi izvadi novi vizir za Burgmana, koji ima brat-bratu 0,8 m2  :o uz komentar, da nema šanse da se krivi ili vitoperi u vožnji. Plastika koju ugrađuje deluje vrlo kvalitetno, ima bezbojnih, ili u boji. Ja imam nameru da kod njega uradim vizir za KLEmentinu, koja nema nikakav ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd

Pre nekoliko dana, Arakis je naručio produženi vizir za TA (oko 10 cm višlji od originala). Ja pošao sa njim, da vidim gde je Ivanova radnja, i da Rakiši pravim društvo. Pitah ga za cene i kvalitet, a on mi izvadi novi vizir za Burgmana, koji ima brat-bratu 0,8 m2  :o uz komentar, da nema šanse da se krivi ili vitoperi u vožnji. Plastika koju ugrađuje deluje vrlo kvalitetno, ima bezbojnih, ili u boji. Ja imam nameru da kod njega uradim vizir za KLEmentinu, koja nema nikakav ;)

 

Ne mogu da nadjem temu na forumu, gde je Ivan pravio vizir za moj VFR, ako se na njemu nije krivio na +200kmh nece nigde.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja