Jump to content

Moto Zajednica

kupujem lanac bregaste za kle500

Recommended Posts

  • U prolazu, 84 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda XL650V Transalp

http://www.motodelovi.com/

 

Vidi ovde cega ima. Nisam kupovao od njih pa da mogu da preporucim, ali koliko vidim uglavnom se pominju japanski, originalni, did i ostali delovi.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4345 postova
Ne bi se ja igrao sa lancem sa Alija, kupi neki firmiran lanac, puknut lanac bregaste može veliku štetu da napravi.
Сречом што све ланце које купујете су "ШВЕДСКИ ЧЕЛИК", ове ланце монтирам у многе моторе и баш нема никаквих проблема.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6287 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Dok je motor u servisu sigurno nema, a koliko potraje posle pitanje je.

D.I.D. lanac bregaste za Kle je oko 90€, ovaj je 3x jeftiniji, cena sama govori o kvalitetu.

 

10042914.jpg
WWW.WEMOTO.COM

Online shop for Kawasaki KLE500 A1 91 Picture of Kawasaki KLE 500 A1 91...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4345 postova

Колико потраје зависи од типа вожње, и сам на своју Африку возам Алијеве ланце за брегасту и спојке на карбураторе и то нисам уопште мекани возач. А уједно да знате да OM ланац за брегасту за Кавасаки није скупљи од 50€. Најскупљи је за Сузуки GSX ...F такозвана уљара а негде у средини са ценом је Хонда. Има ту много фора и фазона али и Мотул је најбољи зар не?

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2783 postova
pre 42 minuta, Krokodilo je napisao:

Колико потраје зависи од типа вожње, и сам на своју Африку возам Алијеве ланце за брегасту и спојке на карбураторе и то нисам уопште мекани возач. А уједно да знате да OM ланац за брегасту за Кавасаки није скупљи од 50€. Најскупљи је за Сузуки GSX ...F такозвана уљара а негде у средини са ценом је Хонда. Има ту много фора и фазона али и Мотул је најбољи зар не?emoji41.png

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

 

 

 

 

pa tu je negde ali je ovaj skuplji jer je dosta dugačak.Ta cena za kawe je takva zato što se kawa trudi da ima najeftinije delove i motore u odnosu na druge proizvodjače.Ja mogu da nabavim kad budu prohodne granice kawin originalni i morse kao aftermarket a ne kao prva ugradnja.Ono za 90 evra je nešto mnogo

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 46, 619 postova
pre 58 minuta, sasa ns 1 je napisao:

pa tu je negde ali je ovaj skuplji jer je dosta dugačak.Ta cena za kawe je takva zato što se kawa trudi da ima najeftinije delove i motore u odnosu na druge proizvodjače.Ja mogu da nabavim kad budu prohodne granice kawin originalni i morse kao aftermarket a ne kao prva ugradnja.Ono za 90 evra je nešto mnogo

kolega stvarno ne pratim desavanja

zna li se sta oko granica kada ce biti prohodne

cekam isto delove za kawu

hvala

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2783 postova

nisam siguran ali mislim da su blokadu produžile zemlje šengena do 15 juna a i ostale EU zemlje koje nisu u šengenu su se pridružile.To ne važi za kamiondžije i  one koji su u proputovanju i one koji idu privatno a da mogu da dokažu.Verovatno smrtni slučaj,posedovanje nekretnine...Esad ko ima koju kombinaciju.Mislim da zvanični uvozi rade možda otežano ali rade.

privatne varijante da ti neko nešto obavi mislim da su veoma teško izvodljive

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 647 postova
  • Lokacija: TEMERIN
  • Motocikl: ZXR 750 R
23 hours ago, aca-pn said:

Dok je motor u servisu sigurno nema, a koliko potraje posle pitanje je.

D.I.D. lanac bregaste za Kle je oko 90€, ovaj je 3x jeftiniji, cena sama govori o kvalitetu.

 

10042914.jpg
WWW.WEMOTO.COM

Online shop for Kawasaki KLE500 A1 91 Picture of Kawasaki KLE 500 A1 91...

 

U pravu je covek oko 90 je kod nas a preko oko 70-75 ...samo treba i da stigne u / do srbiju/e nekako ...a i to kosta.

 

22 hours ago, sasa ns 1 said:

pa tu je negde ali je ovaj skuplji jer je dosta dugačak.Ta cena za kawe je takva zato što se kawa trudi da ima najeftinije delove i motore u odnosu na druge proizvodjače.Ja mogu da nabavim kad budu prohodne granice kawin originalni i morse kao aftermarket a ne kao prva ugradnja.Ono za 90 evra je nešto mnogo

Ni morse nije povoljniji puno .... mozda nekih 8-9 evra

 

22 hours ago, Krokodilo said:

Колико потраје зависи од типа вожње, и сам на своју Африку возам Алијеве ланце за брегасту и спојке на карбураторе и то нисам уопште мекани возач. А уједно да знате да OM ланац за брегасту за Кавасаки није скупљи од 50€. Најскупљи је за Сузуки GSX ...F такозвана уљара а негде у средини са ценом је Хонда. Има ту много фора и фазона али и Мотул је најбољи зар не?emoji41.png

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

 

 

 

 

Nije skuplji u pravu si oko 40 evra je u originalu ...ali se dobija stara verzija lanca koji se vec 100g ne pravi vise a i losi su bili tj. brzo se istegle. Morse ih ne drzi u katalogu msl. od 2011g . Ima zamenski pojacan pod drugom oznakom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4345 postova

Ја најчешче поручујем за KLR који сматрам да је најдужи и кратим га по потреби. А начин вожње дефинитивно највише утиче, ВИСОКИ ПРЕНОС А МАЛИ ОБРТАЈ то је смрт за ланац брегасте.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja