Jump to content

Moto Zajednica

Gpz900r

Recommended Posts

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Ovaj crni je bio dva puta u oglasima. Vozen na trkama. Napred-nazad točkovi i vile od zzr1100. Zanimljiv projekat. Okrenuo ležaj na radilici....

Naši papiri. Opšte stanje: hmmm...

Crveni na slikama izgleda korektno. 

Nisam video uživo. Izgleda prva boja. Dali bi bilo dovoljno poliranje ili bi trebalo farbanje ne znam. Vidim da ima oštećenja. Svidja mi se,ali nismo se dogovorili za cenu ni približno ,pa neću ni ići da ga vidim. Ne može da upali. 

RX meni nije opcija,ali sam čuo da pali i radi. Po meni ZX10 za isti novac mnogo bolji izbor.

Što se tiče 900r meni su za cenu vodilja bili oglasi koji su se u zadnje 3-4 godine pojavili kod nas. Kao top stanje motor koji je prodat ovde za 1000 evra i kompletan motor u kvaru za manje od 300. Svako ima pravo da traži koliko mu volja. Bio jedan u ponudi za 550,pa polako cena pala na 200. Stranac.

Ps. Ne bi da me neko shvati pogrešno. Ne komentarišem nikad tudje oglase,ali ovi motori nisu u oglasu. U temi su koju sam ja postavio i ostavio otkjucanu. Znači da mi ni tuđi komentari ne smetaju. Ipak je ovo forum.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 295 postova
  • Lokacija: Kragujevac

Ne znam druze, ne interesuje me taj model i nisam ulazio u cene i stanje. 

Narandzasta Boldorka koja se vidi na jednoj slici je bila moja. Svratio sam da vidim sta ima i kako napreduje Boldorka. 
Samo sam ti javio gde ima 900r,  a da pri tome nisam trazio 50 do 100 Eura za tu informaciju kao “oni” drugi :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Ne,ne,ne... ništa loše nisam mislio za tebe. Kad sam rekao da je Bjbikers zajednica ekstra kao i uvek,na tebe sam i mislio. To je u stvari korisna informacija koja mi je zaista i pomogla da nadjem ono šta tražim. Druga je stvar što se nisam dogovorio sam njim. 

Ovo za proviziju ne bi komentarisao. Svako radi po volji.

Video sam Hondu na slikama,nudio mi je Martin. Rado bih je posedovao,ali nije na redu sada.:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1091 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: /
On 4.6.2020. at 0:11, stari roker je napisao:

...

Što se tiče 900r meni su za cenu vodilja bili oglasi koji su se u zadnje 3-4 godine pojavili kod nas.

...

 

Sve super, samo napred, ali ovo je pogrešno. Pogrešan pristup. Nemoj da ti to bude osnov i u nekom trenutku ćeš kupiti to što tražiš.

Ako ovo nastavi da ti bude vodilja u izboru samo ćeš se nagledati 900R-ova koji će u narednih 3-4god dodatno i dramatično da poskupe a ti nećeš kupiti ni jedan. 

 

'Projekat iz ljubavi' je sproveo u delo kvalitetno i do kraja samo onaj ko nije gledao finansije.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7031 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Pa realno motori su oduvek i bili "bacanje para" , hteo ne hteo uvek svesno ideš u minus, i siguran sam da je kolega roker toga svestan, ali šta ćeš, kad se vole motori, pare nisu problem, imaš tolko kolko imaš i uklopiš se, i jedno je sigurno, a to je da ćeš biti u minusu, al bitno da je srce na mestu:moto3:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Pa ne znam.  Ima tu svega. Malo je pitanje ponude i potražnje. Malo je i koliko je kome zapelo. 

Pratim ga po oglasima dosta dugo. Nije baš da se nešto lako prodaje ako se i pojave. Ima hiljadarki tog godišta i mladjih koji su već mesecima na oglasima. Da ne kažem i po godinu dana, a cena ok.

I naravno da tu nema mnogo kalkulacije oko isplativosti. 900r nije motor da se preproda i zaradi. Niti je najpozeljniji,a ni meni na kraju to nije cilj. Hoću ga za sebe i da ga ostavim deci. 

U finansijskom smislu jedino ne bi bio u minusu kad ne bi vozio motor. Ali,kakav bi to život bio....

Ovaj crveno- sivi iz Kv mi je bio zanimljiv. Kompletan,ne u savršenom stanju. Ne može da upali. Taman da se ja zanimam. Naši papiri. Ali do cene nismo ni došli. Razgovor je bio skroz korektan,ali na kraju da ja kažem koliko bi dao pa da se dogovaramo. Tamo-vamo,stekao sam utisak da mu nije ni stalo da proda,ali ako ponudim dobru cifru onda može. Ali nebitno,ne razmišljam više o njemu.

Inače,kao zanimljivost,ponudio mi jedan japanac iz USA (preko fb) da mi pošalje iz Amerike.  Hvala brate ,ali ne može iz Amerike da prodje amss pregled kod nas. Ne veruje mi čovek.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Nije meni što nema 900r u ponudi. Meni je što je novce teško sačuvati... :na_glavi:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500
Pre 1 sat, Biker-Boy je napisao:

Videh juce na moto susretu u B.Topoli jedan GPZ 750R, kakva masinerija :ljubav:

Ah,takvi motori se vise ne prave... Bio u oglasima jedan zeleni pre dva-tri meseca.

Inace,taj 750r na prvi pogled se ne razlikuje od jaceg brata,ali u opisu iz nekog amerckog casopisa u poredjenju sa 900 je okarakterisan kao "dosadan"!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3942 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue
  • Drug član, 3942 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue
  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Stalno pratim oglase. U Germaniju uvek ima 10-15 komada raznih stanja i cena. Ova tri predložena su baš po mom ukusu,ako mogu tako reći. Ovaj crni,npr. Kompletan.  Stoji četiri godine. Taman da ga ja razbucam i sklopim do proleća. Cena 450evra,nije fiksna. Tu mi je najveća stavka carina i amss pregled koji dupliraju cenu koštanja. Crveni još bolji. Pratim ga već neko vreme. Fali mu donji deo oklopa da bi mogao da prodje pregled amss. Njega bi mogao i da ga dovezem. Do Minhena imam dzabe prevoz. Provozam se kao čovek. 

Iskreno, toliko sam mislio da bi mogao dati i ovde,a da izbegnem troškove uvoza. Naravno,spram takvog stanja. Po meni ne vredi više. Sad,glupo je komentarisati cene uopšte, jer svako traži koliko misli da može da dobije. Ja sam pokušao uporediti neke cene i tako doci do realne. Ne samo 900r-a ,već uopšte motora sličnih kubikaza i godišta. Koliko ljudi traže po oglasima,za koji novac realno prodaju,ulaganje... Ako u oglasima imamo fj1200 ili zx10 po ceni do 1000 evra,pali,radi,ide... i ne prodaju se, koliko bi realno trebalo da košta 900r prema stanju? Ne više od toga.

Možda ja i nisam u pravu,ali tako mislim.

Što se tiče uvoza imam u razmatranju,ali to je zadnja opcija ukoliko ovde ne kupim. Tu ipak moram još neke kockice da slozim. Da nije bilo ovih sranja sa Koronom možda bi to već i bilo tako.   

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3942 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue

Kolega ne možeš poredit fj sa ninjom.

Još malo pa će im cijene ići prema gore.
Ipak je taj motocikl kult.


Vozim motor, nisam bajker.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Stvarno je sranje ova korona. Već par komada u Nemačkoj su prodati što su meni bili zanimljivi. Jedan sa up-side vilama i točkovima od zxr. Sreća je da se stalno novi pojavljuju pa je ponuda dobra. Samo,kako se čini, situacija sa Koronom će da potraje i od uvoza slabo da će biti nešto. Postoji mogućnost da mi neko donese ,ali sam ja više za opciju da idem sam po njega.

Kod nas je ponuda i dalje nikakva...

Opušteno... čekam priliku...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500
pre 24 minuta, JevtaNS je napisao:

Ima najava da će moći i amerika

Ako do toga i dodje,u ovoj mojoj varijanti će biti neisplativo. I kad je moglo,bilo je ok za novije i skuplje motore. Jeste da imam ko da mi kupi tamo ( kum mi živi u Čikagu preko trideset godina),spakuje i pošalje,ali prevoz mislim da nije ispod 500 dolara i to u neku evropsku luku gde bi opet morao ići po njega . Znači još troškova na kvadrat....

Bolje je da kum pošalje koji zelembac da pomogne :na_glavi:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Dok je dolar bio slab bilo je bas zanimljivo. Sad kad je dolar došao skoro jednako kao euro više nije interesantno. Bar ne za neke skromnije cifre.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500
Pre 10 sati, Savan je napisao:

Dok je dolar bio slab bilo je bas zanimljivo. Sad kad je dolar došao skoro jednako kao euro više nije interesantno. Bar ne za neke skromnije cifre.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Ja sam.pre 10-12 godina radio na uvozu jedne R1 iz Amerike. Sa svim troškovima trebala je koštati 2/3 cene kod nas. Napakovana ,poslata,stigla u Rijeku... I nestala....

Jebem li ga sad,znam sta se desilo ali nije tema.  Naplatili smo već nekako....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500
pre 14 minuta, PremieRacing je napisao:

Ne daj se  :popovanje:

Hvala,držim se. Presao sam pola,trebalo bi da preteknem... Za sad sam ok,ali ima još da se gura dok ne ozdravim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja