Jump to content

Moto Zajednica

Gpz900r

Recommended Posts

  • Drug član, 3972 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue

Svako dobro i da nam ozdraviš brzo.
Očekujemo tvoj osvrt.


Vozim motor, nisam bajker.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2357 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Hvala svima kojima ispratili ovaj moj oglas.

Što se tiče ovog zadnjeg motora koji je i sad u oglasima na PA,nisam zvao,ali sam ga dobro pogledao na slikama. Po mojoj skromnoj proceni stanje je dosta loše. Motor jeste kompletan,ali pored toga što treba da se farba ,rezervoar treba da se radi,sve deluje dosta ofucano,a i sama mašina deluje,pa da kažem umorno. Izguljene dekle,napukla dekla... Ako me put nanese možda svratim da vidim.

Rešio sam ovo da malo batalim,jer me je ova korona malo vise istrosila na razne načine. Posao mi trpi od kad je počelo ovo sranje, a ovo sad da ne pricam. A i moram kupiti cerki auto u dogledno vreme. To mi nekako prece. Hvala Bogu ozdravio sam. Nemam vise koronu. Sutra u nove radne pobede.

Od nedelje radim servis na BMW-u,kupujem novi aku i registrujem ga. Gpz ako se pojavi neki da mi odgovara krećem u akciju. O tom-po tom.

Hvala na pažnji. Čujemo se i vidimo na drumu... 

Do daljnjeg lock! Rock!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2357 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Polako se sezona privodi kraju. Kasno sam i poceo,sto me cuda sprecavalo da vozim ove godine,ali eto,odvalio sam koju hiljadu km. Manje -vise... Te vanredno stanje,pa se okisalo,pa moja korona,pa crk'o akumulator... Ne ponovilo se...

Za 900r sta da kazem. Ponuda je u oglasima nikakva. Nema ih . Cuo sam se sa covekom za onaj crveni sa fb. Nije prodat,sumnjam da ce i biti. Tu i tamo kroz pricu ne uliva mi neko poverenje. Treba dosta da se radi. Da ne detaljisem sad,ne dopada mi se.

Hteo sam da idem da vidim kod Martina ovaj u KG crni koji je vozen na trkama i koji je okrenuo lezaj i onaj cveno-sivi,ali nismo uspeli da udesimo vreme kad sam prolazio pre nekako kroz kg da svratim da vidim motore. Culi smo se vise puta,opustena prica,ali se nismo dogovorili oko cene. Mislim,nije mi covek ni rekao koliko trazi pa da znam da li mi odgovara ili ne.

Pronasao sam jos po koji,ali ih vlasnici ne prodaju. Za sada...

U Nemackoj i dalje standardno 15-20 komada raznih stanja za svaciji dzep. To mi je i dalje zadnja opcija za kupovinu ako se udje u prolece sa istom namerom. Jeste da je tu trosak dovoza,carine i amss pregled ono sto me nervira,ali stanje motora tamo i ovde mislim da opravdava ulozeno...

Opustencija bre...

Ako bude neke promene javljam,ako ne...Pa javljam takodje...

Zivi bili...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4792 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Ne bih da te pozurujem ali ... u BiH je odavno uvoz ogranicen na euro3, ako nasi pametnjakovici skontaju da treba povesti brigu o prirodi a da pri tome zarade neki din. lako se moze desiti da i kod nas to uvedu. 

Kako god da je odrzavan taj od preko, gutao je dobro gorivo, gazio dobre puteve, muckao orig. ulje... 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2357 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Biti ce nešto, biti će...

Al' da ne baksuziram...

Dok ne bude cutim...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2357 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

 

Hvala svima koji su učestvovali u potrazi. Posle duge potrage,raznih kombinacija, nasao sam ono šta sam tražio. Zima je pred nama. Dovoljno vremena da se sredi Ninja da bude k'o puce.

 

20201003_215119.jpg

  • Sviđa mi se 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Ajde sad nova tema i drugi deo, oživljavanje ninje. :)


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2402 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
21 minutes ago, Savan said:

Ajde sad nova tema i drugi deo, oživljavanje ninje. :)


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Top Gun 2

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2357 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Ova priča je sa lepim krajem.  Sada pocinje novo poglavlje i sigurno cu otvoriti novu temu u kojoj cu prezentovati sve ono sta radim sa mojim novim ljubimcem. Mogu samp da kazem da su radovi vec poceli i u toj novoj temi cu se potruditi da sve dokumentujem fotografijama,a mozda i ponekim video klipom.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2402 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
9 hours ago, stari roker said:

Ova priča je sa lepim krajem.  Sada pocinje novo poglavlje i sigurno cu otvoriti novu temu u kojoj cu prezentovati sve ono sta radim sa mojim novim ljubimcem. Mogu samp da kazem da su radovi vec poceli i u toj novoj temi cu se potruditi da sve dokumentujem fotografijama,a mozda i ponekim video klipom.

Cekamo :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2357 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Sve se mislim,gde da se turim. Da l' u "garage" ili u "uradi sam"?

Idemo u "uradi sam",pa ako nije dobro neka admin prebaci.

Uglavnom,sredjivanje je pocelo.

Turicu i link...:BJB-Kawasaki: gpz900r-povratak-ninje

Ovo mozemo i Lock.

Rock!

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja