Jump to content

Moto Zajednica

Kupovina 125cc motora

Recommended Posts

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Aerox Nitro 50cc

Treba mi pomoc ljudi, voleo bih da me malo iskusniji vozaci posavetuju koji bi bio dobar enduro/cross motor za pocetnika. S obzirom na to da sam jos klinac i ne znam puno modela motora tezim ka tome da me ovde ljudi malo upute u celu tu pricu. Zanimaju me uglavnom 2t mada i 4t moze doci u obzir naravno i ponavljam jos jednom 125cc, ne preko.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Aerox Nitro 50cc

Kao sto sam rekao, stvarno nisam upucen u celu tu pricu sa motorima i kad mi kazete samo "SF" ja stvarno nemam pojma koji je to motor :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4386 postova

125 ке 2Т су врло жустре машине и "непослушне" у ниже обртаје, зато и не иду у контекст са почетнике.

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

 

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 303 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Sprint Prince 125

Keeway speed, preporuka za pocetnike. Jes' da nije enduro, ali je super motorcic ovako.

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1007 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Sabac
  • Motocikl: Suzuki DR-Z400, Yamaha TMax 500, Qingqi qm 200

Pitanje je i novca koliko bi dao, ima super motora za 3-4.000 eur, ali verujem da posto si mlad teško možeš da to priušti. 

Po meni najbolji početnicki motor za tu namenu je Yamaha DT 125. Jeste 25t ali nije prgava. Ostali 2t sa 20-30ks po meni nisu za početnike. 

Ja sam pre par meseci bio u istoj dilemi i rešio sam da uzmem kineza, qingqi 200, a ima sličnih tipa keeway... 

Meni je bilo bitno da je jeftin jer mi je plan da mi bude za obuku. Ima 15ks, ja nisam bas lagan i to mi je ok za početak. Ne može baš lako na zadnji i drugom uz neko zajebano brdo ali za obuku je super. Jedino sa kinezima moraš da znaš malo i mehanike 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4386 postova

Мислимо да стално нешто треба да се приштрафи, притегне, провери. Има доста дечјих болести за које мајстор би мого да те пељуши на рате. АЛИ, ако је човек на месту вечину проблема може да одклони, да да добре савете и све то у комбинации може бити добитна комбинација за мале паре.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja