Jump to content

Moto Zajednica

Ljepote Crne Gore,putovanje kroz netaknute prirodne ljepote!

Recommended Posts

  • Drug član, 3942 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue

U kakvoj lipoti vi Crnogorci živite.. Jesu li ljudi uopće svjesni toga???

LP

 

 

Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750
9 hours ago, el classico said:

U kakvoj lipoti vi Crnogorci živite.. Jesu li ljudi uopće svjesni toga???

LP

 

 

Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro

 

Vjeruj mi na rijec,da vise od pola stanovnistva ne zna kakve ljepote imamo :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3942 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue

U jbt to nije dobro.
Kako to promijeniti, na koji način osvijestiti ljude??
Zanimljiv izazov.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750
On 8/26/2020 at 12:52 PM, el classico said:

U jbt to nije dobro.
Kako to promijeniti, na koji način osvijestiti ljude??
Zanimljiv izazov.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro

Tesko objasniti :D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 153 postova
  • Lokacija: Krupanj
  • Motocikl: R1200GS LC

Nadam se da će se ova situacija sa granicama uskoro rešiti, pa da se ove godine napravi bar jedna lepa vožnja po CG. Interesuje me da li je ovaj put prema Kotoru uživo ovako interesantan kao i na mapi :) Čini mi se da je yogibear na drugoj stranici ove teme postavio sliku Kotora uslikanu baš sa ovih serpentina. Ako je neko vozio tuda neka kaže reč-dve, ja bih došao iz pravca Nikšića, vozim drumski motor, pa me interesuje kakav je put, izbegao bih makadam, ako nije pod moranje.

 

Kotorske serpentine.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova

Vozio sam auto tim putem. Uzak, dosta nepregledan a saobraćaj je dvosmeran. Pažljivo se mora proći a nekog većeg užitka sumnjam da će biti. Jedino je pogled veličanstven, zaista.

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750
11 hours ago, nebojsaperic said:

Nadam se da će se ova situacija sa granicama uskoro rešiti, pa da se ove godine napravi bar jedna lepa vožnja po CG. Interesuje me da li je ovaj put prema Kotoru uživo ovako interesantan kao i na mapi :) Čini mi se da je yogibear na drugoj stranici ove teme postavio sliku Kotora uslikanu baš sa ovih serpentina. Ako je neko vozio tuda neka kaže reč-dve, ja bih došao iz pravca Nikšića, vozim drumski motor, pa me interesuje kakav je put, izbegao bih makadam, ako nije pod moranje.

 

Kotorske serpentine.jpg

Mnogo puta odvozio ovim serpentinama,iskreno kao sto je kolega rekao mnogo uzak put ali bas pazljivo treba voziti ovuda,pogleda ima dosta i veoma predivni pogledi,ako se uputis ovuda uzivaces naravno pogotovo sto prvi put budes vozio...nadamo se svi da ce se smiriti ova situacija,jer iz dana u dan mnogo je motorista pocelo da se vozi put Durmitora,svaki dan ih gledam i ljudi uzivaju tako da i jesen ce biti predivna i najljepse putovanje je tad! ^_^

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750
11 hours ago, lomitelj said:

Pogled na Bokokotorski zaliv iz Perasta. Nisam ja fotografisao ali je mnogo lepa fotka.c937d896179cfcb4b64550d58a8771e9.jpg

Hvala na fotografijama sto si podijelio sa nama,da bas jeste predivan pogled kao i fotografija!

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova

Više bih voleo da je ovih tema više. Da se i druge države ovako predstavljaju, ne reklamiraju, ako je reklama. Meni ne smeta ali kao što rekoh, umesto zatvaranja, voleo bih otvaranje drugih, kao na primer, Lepote Makedonije, Lepote Grčke, Lepote Rumunije...

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 8-bit, 1759 postova
  • Lokacija: Beočin
  • Motocikl: KTM690 Freeride 250R

@ZoraNS grešiš. Nikola Zindović je odavno poznat na ovom forumu i imao je ranije temu o lepotama Crne Gore. Nije ga bilo neko vreme, zaboravio šifru, pa sad ima novi nick.

Većinu toga je prošao motorom, koliko se sećam menjač mu se pokvario i nije uspeo da ga popravi. 

 

Nije u redu nekoga porediti sa botom, a očigledno ulaže puno truda i vremena da nešto kreira i nama to predstavi. 

Voleo bih da se neko isto tako ozbiljno bavi ovom temom i u Srbiji. 

Kvalitet i entuzijazam treba ceniti i podržavati. 

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1638 postova
  • Motocikl: /
On 29.8.2020. at 11:42, nebojsaperic je napisao:

Nadam se da će se ova situacija sa granicama uskoro rešiti, pa da se ove godine napravi bar jedna lepa vožnja po CG. Interesuje me da li je ovaj put prema Kotoru uživo ovako interesantan kao i na mapi :) Čini mi se da je yogibear na drugoj stranici ove teme postavio sliku Kotora uslikanu baš sa ovih serpentina. Ako je neko vozio tuda neka kaže reč-dve, ja bih došao iz pravca Nikšića, vozim drumski motor, pa me interesuje kakav je put, izbegao bih makadam, ako nije pod moranje.

 

Kotorske serpentine.jpg

Prvi put sam isao tim putem zato sto me je navigacija vodila tuda (isao tad u Zanjice) sa starim Land cruiserom, pa me malo bilo zent, ono cudo veliko, a malo po malo naidje bus...

Posle toga, kad god bih isao na tu stranu i sta god vozio idem tuda... Jeste usko i jeste sporo, vozis 1h duze, al pogled je ful! 

Jednom sam cak isao iz Dobrih voda isto u Zanjice, pa mi nije bilo tesko da odem do Cetinja (i to preko Rijeke Crnojevica), pa na Njeguse i da se spustim tuda do magistrale...

 

FB_IMG_1599045033652.jpg

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750
11 hours ago, mradomir said:

@ZoraNS grešiš. Nikola Zindović je odavno poznat na ovom forumu i imao je ranije temu o lepotama Crne Gore. Nije ga bilo neko vreme, zaboravio šifru, pa sad ima novi nick.

Većinu toga je prošao motorom, koliko se sećam menjač mu se pokvario i nije uspeo da ga popravi. 

 

Nije u redu nekoga porediti sa botom, a očigledno ulaže puno truda i vremena da nešto kreira i nama to predstavi. 

Voleo bih da se neko isto tako ozbiljno bavi ovom temom i u Srbiji. 

Kvalitet i entuzijazam treba ceniti i podržavati. 

Hvala ti brate,nisi nista pogrijesio nazalost je tako bilo sa motorom,ali evo trazim adekvatni Kawasaki Kle 500 i to ce biti ukljucen u moj projekat,ove godine sam putovao i obisao komplet sjever CG i to sa autom,mnogo materijala imam nego sam poceo da radim u firmi koja se bavi geologijom i ispitivanjima rude i onda po cio dan radim i nemam vremena mnogo da obradjujem i sklapam video materijale kojih imam mnogo,a fotografije ne mogu da postavljam vise ovdje nzm zasto...kao da je admin ukinuo mi opciju ili sta vec...:/ Ima dosta istine sto je rekao ZoraNS treba neko napraviti tako i ostale drzave i promovisati i dijeliti iskustva zajedno sa nama.Ovdje u mojoj temi mogu svi da objavljuju svoja iskustva iz CG i putovanja....ali tu sam sreca te imam sad sifru hahahah :D

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750
7 hours ago, ser said:

Prvi put sam isao tim putem zato sto me je navigacija vodila tuda (isao tad u Zanjice) sa starim Land cruiserom, pa me malo bilo zent, ono cudo veliko, a malo po malo naidje bus...

Posle toga, kad god bih isao na tu stranu i sta god vozio idem tuda... Jeste usko i jeste sporo, vozis 1h duze, al pogled je ful! 

Jednom sam cak isao iz Dobrih voda isto u Zanjice, pa mi nije bilo tesko da odem do Cetinja (i to preko Rijeke Crnojevica), pa na Njeguse i da se spustim tuda do magistrale...

 

FB_IMG_1599045033652.jpg

Bravo brate,fenomenalna fotografija i pogled sa ovom tvojom masinom! :) Sve te shvatam,takav sam i ja volim da idem takvim putevima i ako je duze i rizicnije ali je zbog pogleda i uzitka fenomenalno...malo autobusi zezaju ali sad i nema mnogo turista tako da je sad i najljepse za putovanja manje guzve ima a dani su fantazija! :D

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750

Posto imam i web sajt ali tamo nema ni 2% koliko imam materijala o CG tako da pokusam da podijelim jedan link od recimo Ursulovackog jezera ima par fotografija u linku i plus o njemu detalji,inace moj web sajt je jos u pripremi i polako punim arhivu,tu mozete vidjeti i sva jezera Crne Gore,Hramovi,Crkve,Planine itd itd,takodje gdje sam najaktivniji sa fotografijama jeste i moja fb stranica ,,Promo Mojkovac'' tu cete vidjeti mnogo fotografija iz svih krajeva CG eto ako nekog zanima moze pogledati :D

Link od mog web sajta i Ursulovackog jezera :

 

Moja Fb Stranica:https://www.facebook.com/montenegrovision365/

Akjo nekog jos zanima evo i moj instagram profil,eto imam i to tu me prati nekih 16 hiljada ljudi :https://www.instagram.com/montenegrovision365/

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 719 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM ima

Sišao sam motorom početkom septembra dole do Kotora i nedelju dana šarao okolo... Putevi vrlo dobri i bez gužve, krajolici predivni, fantastična vožnja, zaista. Ali na kraju dođe neprijatan zaključak kako je sve čarobno jer nema ljudi, onih koji nemilice ovakve lepote gaze. 

Jako je teško izbalansirati te stvari. Deci prve lekcije treba davati iz ekologije.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750
4 hours ago, vlilis said:

Sišao sam motorom početkom septembra dole do Kotora i nedelju dana šarao okolo... Putevi vrlo dobri i bez gužve, krajolici predivni, fantastična vožnja, zaista. Ali na kraju dođe neprijatan zaključak kako je sve čarobno jer nema ljudi, onih koji nemilice ovakve lepote gaze. 

Jako je teško izbalansirati te stvari. Deci prve lekcije treba davati iz ekologije.

Upravo tako!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750

Jedno od najljepsih sela a to je svakako Nedajno smjesteno kod kanjona Susice i na putu ka durmitorskom prstenu,nisam imao mnogo vremena da vise snimim ali sam uhvatio od prilike cijelo selo ^_^

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750

Da se pohvalim konacno sam trgovao motor a to je i max ocuvana Yamaha Super Tenere xtz 750 i to od vrhunskog covjeka i samog bajkera Nebojse Prorocica koji zivi u Herceg Novom,vec sam poceo sa rutama po CG ako bog da za koji dan se vrijeme stabilizuje idem i opet po ko zna koji put Durmitorski prsten,ne mogu da uplodujem fotografiju ali objavio sam na 500px i evo linka,dajte iskustva ili neke mane za ovu masinu :D

 

500PX.COM

 

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja