Jump to content

Moto Zajednica

Ljepote Crne Gore,putovanje kroz netaknute prirodne ljepote!

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750

Malo fotkica od juce,jutarnja voznja po Durmitoru,tacnije sam malo zalazio u Savnicka sela i okolini,a rijec je o selu Duzi i Dubrovsko,asvalt je duz cijelog sela i predvno za voznju :D

 

Prva slika je i Bare Zugica blizu Stecaka :)

IMG-5944.jpg

 

Selo Duzi :)

IMG-5949.jpg

IMG-5950.jpg

Kanjon Komarnice :)

IMG-5966.jpg

 

Pogled na Stecke :)

IMG-5967.jpg

 

 

  • Sviđa mi se 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750

Pozdrav drugari,polako privodim kraju putovanje po Cg,skoro pa sve sam arhivirao i posjetio,evo malo slicica od juce i prekljuce obje ture su mi bile preko 450km :D

 

Prevoj Sedlo i pogled na Sedlenu Gredu,Durmitor!

DJI-0730.jpg

 

Vrazje jezero u Stecke!

DJI-0735.jpg

DJI-0755.jpg

 

Rijeka Piva u Scepan Polje!

IMG-5990.jpg

viber-image-2021-09-14-16-52-24-991.jpg

 

Kanjon Komarnice!

viber-image-2021-09-11-11-34-05-799.jpg

 

Selo Pisce blizu Trse :)

viber-image-2021-09-14-16-52-24-461.jpg

 

Pogled na selo Stecke!

viber-image-2021-09-11-11-34-05-860.jpg

I malo sa Durmitora! :D

viber-image-2021-09-14-16-52-25-370.jpg

 

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750

Pozdrav drugari,nisam dugo bio ovdje jer sam tek sad uspio da udjem na forum nesto je bilo dal zabrana ili ne znam neki ,,error'' :/ Uglavnom mnogo sam putovao po Crnoj Gori i obilazio i nastavio ono sto nisam obisao i naravno to objavljivao na mojim drustvenim mrezama pola od vas mozda i nije moglo da isprati ili ne zna...uglavnom ove godine cu poceti sa novim projektom naravno uz ovaj sto i dalje radim a sad i vlog sa videom i svim obilascima po CG i uz to i mojim objasnjenjima i slicno,vidjecemo kako ce to ici :D Podijelicu jedan video odprilike nesto osnovno sto sam i ove godine uspio da snimim a sve sam sa motorom prosao,i ko god moze da baci po jedan subscribe,lajk i tako to mnogo bi mi znacilo za dalje projekte koje planiram. :) Moram istaci da sam ove godine obisao nesto preko STOTINAK crkvi i manastira i da knjigu o CG i dalje pisem pa vidjecemo dokle ce to ici :D 

Evo jedan video i nadam se da cete uzivati :

 

Subscribe,lajk! :D

  • Sviđa mi se 8
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1584 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600, triumph 1050

Crna Gora je, za moj ukus, san snova što se tiče predela i kao stvorena za moto avanturu. Naravno, iako mala, ima i planinu i more i primorske puteve i kozje staze, i iako nikada više ne bih letovao 10-15 dana u CG, uvek bih se vratio na još jedan moto djir, pa makar i vikendom. 

 

Obožavam i taj zloglasni kanjon Morače, kad god sam ga prošao, bio sam pun adrenalina.

  • Sviđa mi se 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750
3 minutes ago, milomir22 said:

Crna Gora je, za moj ukus, san snova što se tiče predela i kao stvorena za moto avanturu. Naravno, iako mala, ima i planinu i more i primorske puteve i kozje staze, i iako nikada više ne bih letovao 10-15 dana u CG, uvek bih se vratio na još jedan moto djir, pa makar i vikendom. 

 

Obožavam i taj zloglasni kanjon Morače, kad god sam ga prošao, bio sam pun adrenalina.

Mnogo mala na neki nacin a smjesteno toliko raznovrsnih stvari,i svima nama je ta Moraca uvijek sa nekim adrenalinom bila pogotovo sa motorom,ali na svu srecu uskoro ce biti i ovaj autoput gdje cemo i sigurnije voziti i brze stizati sa sjevera na more :D Drago mi je da ti se svidja!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1584 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600, triumph 1050
1 minute ago, montenegrovision365.com said:

svima nama je ta Moraca uvijek sa nekim adrenalinom bila pogotovo sa motorom,ali na svu srecu uskoro ce biti i ovaj autoput gdje cemo i sigurnije voziti i brze stizati sa sjevera na more 

Što je još bitnije, izmestiće veliku većinu teretnog saobraćaja van kanjona, a zamislite tek tad tu lepotu za vožnju.

 

Kao kad sam vozio Ibarsku u vreme korone - april 2020. milina, nigde nikog, samo krivine i pejzaž.

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750
21 hours ago, milomir22 said:

Što je još bitnije, izmestiće veliku većinu teretnog saobraćaja van kanjona, a zamislite tek tad tu lepotu za vožnju.

 

Kao kad sam vozio Ibarsku u vreme korone - april 2020. milina, nigde nikog, samo krivine i pejzaž.

Da,bas tako bice mnogo lijepo kad nema guzve kao na Durmitoru jedno od ljepsih ruta za voznju :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 217 postova
  • Lokacija: Zemun, Serbia, Yugoslavia
  • Motocikl: LoreNCo - Honda NC750XD

Malopre dodjoh sa Durmitora. Nigde nikog. Ali kad dodje leto postaje ludilo od gužve. Na žalost, Durmitor je odavno prestao da bude ozbiljan ski centar. Uništili infrastrukturu, hotele, rasformirali žičare i staze.... Tužno6dddd781a60f9142bcc340f81d03ad83.jpg85ecdeb92e702c68540e17e1eabc9a46.jpg

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750
29 minutes ago, Kadezi said:

Malopre dodjoh sa Durmitora. Nigde nikog. Ali kad dodje leto postaje ludilo od gužve. Na žalost, Durmitor je odavno prestao da bude ozbiljan ski centar. Uništili infrastrukturu, hotele, rasformirali žičare i staze.... Tužno6dddd781a60f9142bcc340f81d03ad83.jpg85ecdeb92e702c68540e17e1eabc9a46.jpg

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 

Nadam se da nisi motorom isao :D Sve si dobro rekao,na zlost je tako,sad je predpostavljam kao sto kazes sve prazno,ja sam bio prije nekih mjesec dana i bilo je mnogo naroda na skijalistu a sad bas nigdje nikog,i kamo srece da je ulozeno u skijaliste Durmitor bio bi sad poznat a ovako su sve ulozili u Kolasin....jedino sto ga ljeti odrzava ta guzva i to...inace kao da nije turisticki grad :/ Hvala na fotografijama ugrabio si suncane dane! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 217 postova
  • Lokacija: Zemun, Serbia, Yugoslavia
  • Motocikl: LoreNCo - Honda NC750XD

@montenegrovision365.com Hehe. Nisam ovaj put, ali se nadam da ću za uskrs ili 1. maj uspeti da dodjem motorom. Inače mart je najlepši na planini. Najviše ima sunca. Ali ove godine dosta mraza. Jutros -16.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750
1 minute ago, Kadezi said:

@montenegrovision365.com Hehe. Nisam ovaj put, ali se nadam da ću za uskrs ili 1. maj uspeti da dodjem motorom. Inače mart je najlepši na planini. Najviše ima sunca. Ali ove godine dosta mraza. Jutros -16.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 

Haha :D Bravo,odlicno vrijeme za motor opet suncano a ima i snijega i onako pocinje cvetanje i zelenilo i bude uzivanje..:) Bas jeste jos su minusi ali mislim da jos par dana i pocinje toplije vrijeme i duzi dan tako da polako se spremamo svi da palimo motore i pripremamo za sezonu,ja sam bas danas upalio motor da odradi posle 2 mjeseca i malo provozao da odradi i mogu ti reci da je to zivot :D

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750

Pozdrav svima još jednom od mene,evo nekolika dana tj zadnjih 10tak dana je kod nas na sjeveru Crne Gore prilično pravo sunčano proljećno vrijeme tako da sam iskoristio par dana da se spustim malo sa motorom do kanjona Tare i malo da vam pokažem kako izgleda rijeka Tara u fazi početka proljeća.

Mogu sasvim reći da je cjelokupan put u ovo doba godine i ovom završetku Marta skroz suv bez rizle osim na pojedinim mjestima gdje je stalno odroni.

 

Subscribe,lajk bio bih vam jako zahvalan :)

  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1957 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X

Trebalo bi uskoro da se spustim do Bečića...pa da par dana odvojim za Trebinje i Dubrovnik. Kakav je put Kotor (serpentine)-Njeguši-Čevo-Orlina-Slansko jezero (Nikšić)?

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750
28 minutes ago, mick said:

Trebalo bi uskoro da se spustim do Bečića...pa da par dana odvojim za Trebinje i Dubrovnik. Kakav je put Kotor (serpentine)-Njeguši-Čevo-Orlina-Slansko jezero (Nikšić)?

To je prelijepa ruta,bio sam jedno 10tak puta tuda i uživanje pravo,i nema neke pretjerane gužve,a nisam čuo za Slansko jezero možda misliš za Slano jezero kod Nikšića? Je si na ovo mislio: https://montenegrovision365.com/jezera-2/slano-jezero/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1957 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X

Jeste..mada google ga krsti kao ''Slansko jezero'' :)  nisam išao tim potezom od Nikšića dole a kad već idem dole prosto se ne propušta ruta preko Huma i kanjona Pive pa do Nikšića...nakon haotičnog puta od Foče do granice, Put od Huma do Plužina odmori čoveka samo tako.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750
8 minutes ago, mick said:

Jeste..mada google ga krsti kao ''Slansko jezero'' :)  nisam išao tim potezom od Nikšića dole a kad već idem dole prosto se ne propušta ruta preko Huma i kanjona Pive pa do Nikšića...nakon haotičnog puta od Foče do granice, Put od Huma do Plužina odmori čoveka samo tako.

Moguće :) Slažem se baš je tako odmor pravi,ako se odlučiš preko Njeguši uživaćeš definitivno :)

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1957 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X

Prošle godine smo prošli iz Trebinja deo od Vilusa, Dragalja i dole na Herceg Novi...put kao pista, širok, čist sa sasvim dovoljno krivina i pravaca za bukvalno svaku kategoriju motora. Onaj potez Grahovo-Dragalj je san svakog vozača R motora :D reetko gde može takav pravac da se vidi i iskoristi.

Jedina loša stvar su bili požari...baš su prošle godine razvalili i CG i Bosnu. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 112 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: Honda Hornet

Onaj pravac je stvarno savrsen , ali treba se paziti jer gotovo stalno ima policije na onoj dionici . A sto je najgore bas na mnogo mjesta je ogranicenje tipa 50km/h a onamo nema sile da se moze voziti tako sporo


Ps. Taj potez od Herceg Novog do Zabljaka je savrsen za voznju jer ima bas lijepih krivinica , ja volim bas taj tip voznje ne previse brze krivine a kad se nasloze jedna na drugu banja


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6298 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L
Pre 10 sati, montenegrovision365.com je napisao:

Pozdrav svima još jednom od mene,evo nekolika dana tj zadnjih 10tak dana je kod nas na sjeveru Crne Gore prilično pravo sunčano proljećno vrijeme tako da sam iskoristio par dana da se spustim malo sa motorom do kanjona Tare i malo da vam pokažem kako izgleda rijeka Tara u fazi početka proljeća.

Mogu sasvim reći da je cjelokupan put u ovo doba godine i ovom završetku Marta skroz suv bez rizle osim na pojedinim mjestima gdje je stalno odroni.

 

Subscribe,lajk bio bih vam jako zahvalan :)

Od mene imas i lajk i subscribe, odlicno je ovo sto radis, svaka cast !

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750
14 hours ago, mick said:

Prošle godine smo prošli iz Trebinja deo od Vilusa, Dragalja i dole na Herceg Novi...put kao pista, širok, čist sa sasvim dovoljno krivina i pravaca za bukvalno svaku kategoriju motora. Onaj potez Grahovo-Dragalj je san svakog vozača R motora :D reetko gde može takav pravac da se vidi i iskoristi.

Jedina loša stvar su bili požari...baš su prošle godine razvalili i CG i Bosnu. 

Da da,tako reći peckice nema na putu,i što kažeš za R motore eno im puta i krivina i širokog puta da uživaju :D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja