Jump to content

Moto Zajednica

Ljepote Crne Gore,putovanje kroz netaknute prirodne ljepote!

Recommended Posts

• Svrati ponekad, 406 postova
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750
On 6/15/2021 at 12:50 PM, nebica933 said:

Veselo!!! Sad je već i sneg otopljen verovatno, ima li neka informacija???? 

Da da,najnovija informacija da je ociscen cjelokupan put preko Durmitorskog prstena,i da su poceli lijepi i topli dani eto ukratko :D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• U prolazu, 54 postova
  • Motocikl: FZ 8 Fazer,XT660Z

Da je duže nebi ni valjalo, sve si nam rekao i sve nas obradovao !!!!!

Hvala legendo, valja se sad spremati a prvi put idem ka tamo, ako negde zapne oko smeštaja a hladno za šator pitaću ovde.

Hvala još jednom :takoje:

• Sviđa mi se 1

• Svrati ponekad, 406 postova
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750

Posto koristim svaki dan da iskoristim voznju po CG upravo juce sam zavrsio cjelokupno putovanje po CG od granice do granice po 4-ti put i toliko imam u arhivi da ce mi trebati mjeseci dok to sve raspodijelim i podijelim sa vama,ali eto da bacim juce par fotkica sa telefona i poneku sa aparatom,isao sam rutu od Mojkovca malo istrazivao Moracu posto sam se bazirao pretezno na Crkve,Hramove,Manastire i tako to,jezera itd gdje knjigu pisem i arhiviram sve o Crnoj Gori,da ne duzim ruta je bila znaci Moraca,Podgorica,Cetinje,Budva,Kotor,Tivat,Risan pa na Grahovo,Savnik,Pluzine,Zabljak i natrag preko kanjona Tare,a dan prije toga ista ruta samo sto sam obisao i Danilovgrad pa se vratio na Niksic i Podgoricu.

Hocu da vam kazem nesto ovoj ruti ako se uputite,da pomenem svi koji krenu preko Podgorice pa na Niksic radi se bulevar i radovi su u toku,put je makadamski cio asvalt su makli,OGROMNA JE PRASINA,semafori i cuda...kao drugo pocele su ogromne vrucine pogotovo Podgorica pa da ne nabrajam,ima radara i kontrole dosta na svim mjestima brzinu prilagodite koliko je moguce,drugo ko dolazi iz Trebinja i krene ka Pluzinama,ili Savniku,Zabljaku tu je fenomenalan put i malo je guzve skoro pa niko...Ja sam bas imao problem blizu Niksica juce gdje mi je prednja guma izdusila od toplote i namucio se da se vratim do Mojkovca tako da i pritisak u gumama obavezno smanjite ako krenete ka moru jer su haos vrucine i sama guma po sebi tako reci otekne i moze doci do pucanja svakome se moze desiti a malo je vulkanizera koji to rade...

Evo par slicica sa telefona cisto da nesto pogledate dok ne dodju slicice sa aparata :D Zivjeli!

viber-image-2021-06-21-09-28-4311.jpg

Jadranska magistrala i pogled na Risan i put za Grahovo

viber-image-2021-06-21-09-28-431111.jpg

Ovdje mozete da sibate do mile volje ,tri trake nema zive duse :D

viber-image-2021-06-21-09-28-43.jpg

Slano jezero blizu Niksica

IMG-3921.jpg

Jadranski put i pogled na Perast! u daljini naravno :D

IMG-3909.jpg

I da vas bog cuva!

IMG-3900.jpg

• Sviđa mi se 4

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

• Predstojeća dešavanja

• NAJNOVIJE TEME

• Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja