Jump to content

Moto Zajednica

Ljepote Crne Gore,putovanje kroz netaknute prirodne ljepote!

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 270 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW R1250 GSA

 @montenegrovision365.com Planiram za vikend, ako bude okej prognoza, obici krajeve od Durmitora do Ostroga. Celu sam temu pregledao i neizmerno sam ti zahvalan, mnogo je pomogla. Toliko lepih mesta da ne znam odakle da pocnem. Klipovi su brutalni, cura i ja smo ostali bez daha, samo da bude neko normalno vreme i dolazimo sledeci vikend. Planiramo u petak da krenemo i u nedelju popodne da krenemo nazad za Beograd.

Da li mozda imas neki predlog za smestaj i restorane, za mesta koja ne bi smeli da propustimo na ovoj avanturici? Koliko moze da se isprati to sve za 2 nocenja.
Takodje, da li neko zna da li je dozvoljen tranzit kroz Bosnu? Vratio bih se od Durmitora ka Visegradu pa na Taru i onda BG.

Promenio član gavrela
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750
22 hours ago, gavrela said:

 @montenegrovision365.com Planiram za vikend, ako bude okej prognoza, obici krajeve od Durmitora do Ostroga. Celu sam temu pregledao i neizmerno sam ti zahvalan, mnogo je pomogla. Toliko lepih mesta da ne znam odakle da pocnem. Klipovi su brutalni, cura i ja smo ostali bez daha, samo da bude neko normalno vreme i dolazimo sledeci vikend. Planiramo u petak da krenemo i u nedelju popodne da krenemo nazad za Beograd.

Da li mozda imas neki predlog za smestaj i restorane, za mesta koja ne bi smeli da propustimo na ovoj avanturici? Koliko moze da se isprati to sve za 2 nocenja.
Takodje, da li neko zna da li je dozvoljen tranzit kroz Bosnu? Vratio bih se od Durmitora ka Visegradu pa na Taru i onda BG.

Prije svega pozdrav za tebe i curu,i veliko hvala sto je pomoglo koliko toliko i osnovno sto sam uspio da okacim jer imam mnogo u arhivi cijelu CG i treba za to vremena a vodim mnogo stranica pa ne stizem sve :) Za vrijeme,od sjutra je proljepsanje kako sam gledao prognozu i dolaze bas lijepi dani i topli,sto se tice restorana ako ides preko Durmitora tj Zabljaka imas dosta usput gdje je odlicna hrana a smjestaj sve zavisi gdje ste planirali da odsjednete i gledajte da to budu bungalovi to je pravi uzitak i nije toliko skupo cak i jeftino,a 2 dana dosta jeste kratko ali jedna ruta se moze obici i ruta preko Durmitora je pravi pogodak sad je i put prohodan i pocelo je da zeleni...eto ne znam sta bih vam rekao osim da vozite polako zbog sodera koji je po putu i odrona ako idete kroz kanjon Tare i Durmitor pa dalje tamo...Ja takodje za koji dan idem malo preko Durmitorskog prstena da vidim kakva je situacija pa eto mozda se sretnemo a i bacite koje slicice kad budete imali vremena sta god treba tu sam ;)

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Svedska
  • Motocikl: Silver wing 400, Suzuki AN 650 Executive, Suzuki GSX 1100 R, Suzuki DR 350 SE, Kawasaki KLX 300 R, Yamaha Majesty 250 DX, Yamaha TT-R 250, Puch Korado 50
10 hours ago, montenegrovision365.com said:

Poceli smo malo da obilazimo,planirate li gdje ove godine da obilazite i sta? :D

 

viber-image-2021-05-19-21-10-5244.jpg

Planova mnogo vremena malo ...:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • munZe konZa, 761 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V

Put Pluzine - Zabljak preko Trse nije prohodan i nece biti jos dugo. Smetovi su do 15metara visine. 

Sinoc sam se vratio u Beograd. Na zalost nisam se informisao i dosao sam do smetova... 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750
10 hours ago, zemunac72 said:

Put Pluzine - Zabljak preko Trse nije prohodan i nece biti jos dugo. Smetovi su do 15metara visine. 

Sinoc sam se vratio u Beograd. Na zalost nisam se informisao i dosao sam do smetova... 

Ja sam juce isao preko Male Crne Gore pa na nedajno Susicki kanjon pa na Pluzine Niksic i tamo dalje put je prohodan i suv komplet,nisam zalazio direktno preko Prutasa i sedlu onda je vjerovatno tamo put,zakrcen od smetova jer sam isao sa druge strane i pravac Pluzine...cudi me da ga jos ima :/ 

Imam i fotografija sa cijelog puta okacicu uskoro!

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • munZe konZa, 761 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V

Ako mi ne verujes,posalji mi poruku sa brojem na kojem imas viber,poslacu ti snimak. U Trsa sam sreo veliku grupu motora,BG table,NS table....stao sam kod njih i rekao im da je put neprohodan. Rekli su mi da znaju i da idu za Pluzine.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750
2 hours ago, zemunac72 said:

Ako mi ne verujes,posalji mi poruku sa brojem na kojem imas viber,poslacu ti snimak. U Trsa sam sreo veliku grupu motora,BG table,NS table....stao sam kod njih i rekao im da je put neprohodan. Rekli su mi da znaju i da idu za Pluzine.

Sjutra idem direktno za trsa sa Zabljak strane,a vjerujem ti naravno...evo broj pa posalji da pogledam posto sam ja isao sa druge strane 067411112

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750
2 hours ago, gavrela said:

Ja definitivno palim u petak ujutru Zabljak pa Herceg Novi pa cu javiti kakvo je stanje..

Super,javljaj utiske i sa tvoje voznje i srecan put!

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1281 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300
On 5/20/2021 at 1:12 AM, gavrela said:

 @montenegrovision365.com Planiram za vikend, ako bude okej prognoza, obici krajeve od Durmitora do Ostroga. Celu sam temu pregledao i neizmerno sam ti zahvalan, mnogo je pomogla. Toliko lepih mesta da ne znam odakle da pocnem. Klipovi su brutalni, cura i ja smo ostali bez daha, samo da bude neko normalno vreme i dolazimo sledeci vikend. Planiramo u petak da krenemo i u nedelju popodne da krenemo nazad za Beograd.

Da li mozda imas neki predlog za smestaj i restorane, za mesta koja ne bi smeli da propustimo na ovoj avanturici? Koliko moze da se isprati to sve za 2 nocenja.
Takodje, da li neko zna da li je dozvoljen tranzit kroz Bosnu? Vratio bih se od Durmitora ka Visegradu pa na Taru i onda BG.

Ako planirate kod Mojkovca prenociste, bio sam u hotelu Serdar pre nekog vremena. Pristojno lepo, sobe gledaju na parking. Cene su ok. Imas u blizini i bungalove. U Niksicu moze hotel Jugoslavija ili Onogost. Podgorica hotel Kerber, i trazis da motocikli ostavis u holu tc kroz koji se dolazi na recepciju. To je u starom delu centra Pg i ok je. Herceg Novi , potrazi u Igalu hotele, najpovoljniji su. Najbolje je d licno pozoves, cesto cene budu i nize nego na sajtu hotela ili buking sajtova.

 

Kroz BiH moze tranzit iz pravca CG, a nista te ne sprecava  da se tamo zadrzavas u okviru dana prolaska. Samo na granica reci, ako pitaju da ides direktno tranzit za Srbiju.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750
On 5/25/2021 at 2:00 PM, slave74 said:

Jel to na mostu u Mojkovcu novi info centar? Cini mi se da ce unutra biti i neki kafic ili slicno.

Jeste,sa ove ovamo strane je info centar i svim ostalim a iza je kafic veliki sa terasom i predivnim pogledom :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 270 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW R1250 GSA

Stigoh sinoc sa vikend putovanja pa cu da podelim par fotki. Isao sam preko Durmitora pa do Herceg Novog.
Odmah da najavim kolegama koje mozda putuju da se od srpske granice pa sve do Pljevlje radi put i makadam je, nekih 10km  pa ne bih preporucio drugarima sto voze R tipove motora.
Nikakvih problema na prelasku, izuzetno su ljubazni bili svi, nikakve PCR testove i slicno nisu trazili, ali to je valjda vec svima poznato.
Inace u CG su produzili radno vreme do 00:00.
Xmtsbr5.jpg
vn3rzLW.jpg
9HquozJ.jpg
4bmRWuX.jpg
Q0rnHQF.jpgkHDJJ9h.jpgxf6SOUU.jpg

Nisam se zadrzavao vise od 2h gore jer je prehladno bilo, cura se zaledila. :D  
Durmitor zasluzuje jedan vikend samo za sebe i to cu ponoviti definitivno tamo negde u Julu/Avgustu. 
5vzy8eP.jpg
B24OjDA.jpg
Hrqg5oc.jpgF70Fl5d.jpg
Posle toga nazad preko Trebinja do Tare i kuci... 

edit: Inace putevi u CG ovom rutom su predobri, sve je cisto i asfalt je odlican, pravo uzivanje je bilo voziti se svim putevima dole. Policije ima tu i tamo, ali nisu me nijednom zaustavili niti sam video da su bilo kog motoristu zaustavili.

Promenio član gavrela
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750
2 hours ago, gavrela said:

Stigoh sinoc sa vikend putovanja pa cu da podelim par fotki. Isao sam preko Durmitora pa do Herceg Novog.
Odmah da najavim kolegama koje mozda putuju da se od srpske granice pa sve do Pljevlje radi put i makadam je, nekih 10km  pa ne bih preporucio drugarima sto voze R tipove motora.
Nikakvih problema na prelasku, izuzetno su ljubazni bili svi, nikakve PCR testove i slicno nisu trazili, ali to je valjda vec svima poznato.
Inace u CG su produzili radno vreme do 00:00.
Xmtsbr5.jpg
vn3rzLW.jpg
9HquozJ.jpg
4bmRWuX.jpg
Q0rnHQF.jpgkHDJJ9h.jpgxf6SOUU.jpg

Nisam se zadrzavao vise od 2h gore jer je prehladno bilo, cura se zaledila. :D  
Durmitor zasluzuje jedan vikend samo za sebe i to cu ponoviti definitivno tamo negde u Julu/Avgustu. 
5vzy8eP.jpg
B24OjDA.jpg
Hrqg5oc.jpgF70Fl5d.jpg
Posle toga nazad preko Trebinja do Tare i kuci... 

edit: Inace putevi u CG ovom rutom su predobri, sve je cisto i asfalt je odlican, pravo uzivanje je bilo voziti se svim putevima dole. Policije ima tu i tamo, ali nisu me nijednom zaustavili niti sam video da su bilo kog motoristu zaustavili.

Svaka cast i hvala sto si sa nama podijelio ove vrhunske fotografije!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750
43 minutes ago, gojkovs said:

Pozdrav dali je put Pluzine Zabljak preko Durmitora  prohodan

Screenshot_20210531-162110_Maps.jpg

Pozdrav,ovu rutu preko Trsa je neprohodan totalno,jedino je prohodno sa druge strane preko Male CG i Susice i Nedajnog,evo fotografija od prije par dana ulazak u Trsa gdje je ovakvih smetova preko 30 cijelom duzinom IMG-2180.jpg

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750

Dobro jutro,evo jedan kratki video svi koji ste prosli kroz Mojkovac,a neko me je pitao bio kako izgleda nova Pasarela pa evo ima priliku i ovako da je vidi :D

 

 

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja