Jump to content

Moto Zajednica

Ljepote Crne Gore,putovanje kroz netaknute prirodne ljepote!

Recommended Posts

  • Drug član, 1270 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300
50 minutes ago, montenegrovision365.com said:

Pozdrav ko sto kazu Pljevljaci ,,IZPLJEVALJAAAAA'' :D:D

 

 

Sve sto valja dolazi iz Pljevalja.:jee:

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750

Pozdrav iz hladnog Mojkovca,danas posle nekih mjesec ipo dana sam upalio malo motor na nekih -15 iz nekih 5-6 puta sa nekih 2 do 5sek verglanja...mrezica i rol bar sam sam radio savijao rucno sve i mislim da sam sad zastitio jos nekih 45% dodatnih zastitu motora,naravno kod vizira sam i radio drzace za veliku navigaciju koju treba da mu stavim,dajte malo i vi fotkica sa snijega :D

Evo par fotki kako izgleda Yamahica :D

 

Promenio član montenegrovision365.com
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750

Posto sam rijesio ovaj slucaj sa fotografijama bar ovako preko POSTIIMAGE,nadam se da ce sad biti lakse da nastavim dalje promovisanje nase lijepe Crne Gore.Dosta sam pisao u predhodnim postovima rutu po meni jednu od najljepsih za putovanje motorom ,,medju najboljim'' a to je i Slijepac Most-Vrulja-Mataruge-Pljevlja.Posto sam djelimicno objavljivao sa te rute evo da se zadrzim malo i na ovo predivno selo Tomasevo,prije par dana sam malo krenuo da vidim kako je stanje zimi u toj relaciji i bilo je sjajno.Sigurno dosta vas i zna za ovo selo a i prolazili ste pa evo da bacim par fotkica a sve sto vas zanima mozete me i pitati da i ne duzim previse,recicu osnovno da je put odlican,sem da ponovim ima ostrih krivina i gdje treba polako i pazljivo voziti cak i u nekim i ne preko 40km/h jer su siroke i veoma nagle cak i pod nagibom velikim a s druge strane ima i onih vozaca koji brze voze i tako izlete iz krivine.

 

Uzivajte suncan dan ali nekih -7 ;)

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5472 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Možeš da upload-uješ više fotografija odjednom i kopiraš hotlink for forum takodje za sve slike odjednom i postuješ na forum. Sve slike biće vidljive u postu,  da ne postavljaš link ka albumu. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750
On 1/29/2021 at 10:24 PM, doktor said:

Možeš da upload-uješ više fotografija odjednom i kopiraš hotlink for forum takodje za sve slike odjednom i postuješ na forum. Sve slike biće vidljive u postu,  da ne postavljaš link ka albumu. 

Hvala ti,probacu bas sam danas prvu voznju odvozio sa motorom za ovu godinu :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750

Danas i prva duza voznja u ovoj novoj godini,a opet sam se zaputio Mojkovac-Vrulja-Pljevlja.Cilj mi je bio da nadjem crkvu Sv.Ilije i uspio sam da je arhiviram bice i od nje fotki.Da malo kazem o samom putu danas posto sam naisao na dosta prepreka danas,dan suncan i veoma toplo vrijeme za ovo godine nekih 12 stepeni,ali kad sam dosao na selo Kovren i prevoj gdje sunce skoro i ne grije cijelom duzinom nekih 15tak km je bio led cisti i veliki snijeg kao i bankine od snijega koje su bile i preko 1m.Iskreno vozio sam prvom eventualno ponegdje drugom brzinom i naravno rasirenih nogu jer mi je motor plesao kao Uzicko kolo s obzirom da mi je prednja Mitas E-08 koja je dotrajala a zadnja Michelin Anake :D Moj prvi susret sa takvim izazovom mislio sam bice pada danas sa motora :D

 

 

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750

Evo i novog talasa u Crnu Goru,temperature od -9 do -28 sto odavno nije bilo,snijega ima i na moru a za skijase i do maja :D Danasnja kratka ruta malo niz kanjon Tare ko god je planirao skorije da dolazi veliki oprez zbog odrona i slicno a evo i par fotkica od prije i trenutnih -9 jezivo ali lijepo :)

 

 

 

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750
13 minutes ago, drmilan_ said:

Tacno, videh gore da si pisao vezano za dodavanje slika, pa reko da ti kazem, ne znam jel znas..

Hvala puno! Nisam znao jer nisam imao vremena time da se bavim...a sad si mi olaksao :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750

Pozdrav iz hladnog Mojkovca,ugrabih veceras od hladnoce da uhvatim koju fotkicu trenutno je -7 a ujutru ce pasti do -18 sto je brrrrrrrrrrr :D

Jos jedna informacija ako bog da pocnu motori i budete dolazili u CG i isli prema Moru ili Durmitoru mozete svratiti da popijete kafu na prelijepom mjestu izmedju dva mosta  to cu naknadno objaviti,takodje ovaj objekat je napravljen kao Info Centar i tu se mozete informisati o bilo cemu,uzeti brosure,mape,karte bilo sta eto ukratko :D

 

IMG-1419.jpg

  • Sviđa mi se 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 707 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lucifer
On 2/16/2021 at 1:14 PM, montenegrovision365.com said:

Stari Most u punom sjaju,malo fotkica od sinoc na -11,kod nas je prava zima ,da li se moze motor voziti po ovome? :D:D

 

1.jpg

 

2.jpg

 

3.jpg

 

6.jpg

E ako si vozio motor na toj temperaturi svaka ti čast :takoje:

Ja sam bila u tim krajevima ovih dana i smrzla sam se skroz.

Ne pamtim da mi je nekada bilo ovoliko hladno u selu :)

 

IMG_20210214_155624.thumb.jpg.4f49eafba406899fe27cab9fdfe55348.jpg

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750
2 hours ago, makikt said:

E ako si vozio motor na toj temperaturi svaka ti čast :takoje:

Ja sam bila u tim krajevima ovih dana i smrzla sam se skroz.

Ne pamtim da mi je nekada bilo ovoliko hladno u selu :)

 

IMG_20210214_155624.thumb.jpg.4f49eafba406899fe27cab9fdfe55348.jpg

Pa malo se vozilo i nije svejedno bilo mnogo leda a i mnogo hladno bas....ali eto da se i to proba i probalo se sad se ceka proljece i kraj marta ^_^ 

 

Woow slika je premocna i smrzla si se jer je bas ledeni talas bio neki nemoguci u poslednjih godina :/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750

Danasnja a i moja prva voznjica zimi do Zabljaka,dosta hladno i ako je dan bio fenomenalan!

Htio sam da idem preko njegovudje ali na zalost je put bio neprohodan zbog snijega tako da sam produzio kroz Zabljak i otisao malo na Skijaliste Savin Kuk :D

 

DJI-0016.jpg

viber-image-2021-03-01-15-09-52.jpg

DJI-0012.jpg

DJI-0009.jpg

  • Sviđa mi se 6
  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Svedska
  • Motocikl: Silver wing 400, Suzuki AN 650 Executive, Suzuki GSX 1100 R, Suzuki DR 350 SE, Kawasaki KLX 300 R, Yamaha Majesty 250 DX, Yamaha TT-R 250, Puch Korado 50

Jedno pitanje, ako sa Zabljaka hocu u Mojkovac sta je bolje, odvojiti se odma na put R-5 ili se spustiti do Savnika pa onde se odvojiti prema Mojkovcu ? Sta je bolje za voznju za putne motore, ne enduro ? Hvalaaaaa

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja