Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

Pozdrav.Moje ime je Bozo.Nisam nikad vozio motor ,osim kad sam polagao.Koristio bih ga za laganu voznju.Ne volim da jurcam.Volim crusere.Tj svidjaju mi se.Sad dal su za mene nemam pojma,lepi su mi,to je sve što znam .Visok sam 187,oko 95 kg,43 godine.Ne bih isao na predaleke ture motorom.Svidja mi se boulevard50 ili suzuki intruder m800,motor onako malo modenijeg izgleda,one sto izgledaju kao old sa sirokim blatobranima bas i ne preferiram. Ili neki dobar enduro,čujem da su najudobniji i za nas visoke najbolji !!!Ima li ko neki savet!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 295 postova
  • Lokacija: Kragujevac

Ja sam vozio Boulevard M50. Ja sam 185/85 i motor mi nije bio mali, kao sto sam imao osecaj sa nekim drugim kruzerima. Meni je prelep, i mada je meni izgledao slab i ne bas dobrih kocnica, za prvi motor je i vise nego dovoljan. 
Problem kod takvih motora je njegova masa, pricam o gradskoj voznji i preparkiravanju, ali sa tvojim gabaritima, verujem da to nije problem.

Inace, (za tu vrstu motora) bas dobro drzi po krivinama,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 295 postova
  • Lokacija: Kragujevac

Jos nesto, Boulevard M i Intruder M su isti motori Prvi je za USA a drugi za Evropsko trziste. 
 

M je varijanta koja ti se svidja

 

C je sa dubokim blatobranima i jos nekim razlikama, ima na net-u u detalje. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja