Jump to content

Moto Zajednica

B.S.Z. Company

Recommended Posts

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Jeftine stvari i mogu da se probaju...

Kada sam došao da sa namerom da kupim goretex jaknu od 700 evra nije bilo šanse da je probam jer je izgovor bio - ko još u srbiji to kupuje pa je i nema na lageru. Ove od 100-200  mož da biraš i probaš kolko hoćeš.

Dakle može da se naruči, čeka se nedelju dana, pa kad stigne praktično se nadjete pred svršenim činom.

Na kraju sam je ipak kupio, dobio i popust, jakna je odlična (zasluga fabrike IXS).

 

Nikada više neču da kupim stvar koju predhodno ne probam.

 

Ja licno nikada ne bih uradio tako nesto ,pogotovu za tu lovu.Verujem da je jakna odlicna ali u cemu je problem pa si promenio razmisljanje ! ???

 

 

Pa da sam je ranije probao ustanovio bi da finalna obrada proivoda koji nosi tu cenu nije na mestu. Recimo - jedan takav artikal unutar rukava za kačenje na postavu ima sistem sa dva dugmenceta koja vise na nekom lastišu nalik na onaj iz gaća, i sve se to lepo zarozava prilikom oblačenja jakne te svaki put moram da vraćam postavu u rukave jer se na kraju i otkopča. Dalje - primedba na kvalitet rajsfešlusa!!! na rukavima kad god hoću da zakopčam oba hvataju postavu - glave, a naj jadnije je rešen lastiš na donjem rubu jakne. Toliko je tanak da imam utisak da će da pukne kad ga stegnem, jer je jakna u tom delu napravljena malo komotnije, a upravo sam tražio jaknu koja će da mi lepo ušuška deo oko bulje i ispod bubrega.

 

Ovaj komentar se ne odnosi na B.S.Z. čak šta više, ekipa je jako predusretljiva i rokovi su tačni, kao i svaki dogovor oko cene... Samo ponavljam da je to prokletsvo naše izopštenosti iz sveta i to što moramo da kupujemo robu gledajući slike iz kataloga...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 542 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: GS

Tamo sam prosle godine kupio VIGOR jaknu i perfektna je bila je 220e dok je kod drugih bila 250e, rukavice,potkapa i pojas sam takodje kupio kod njih i nisam imao problema do sada, mada imam utisak da to stize iz Madjarske sa 50% marze.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 471 postova
  • Lokacija: Beograd

Kupio sam u cetvrtak na sajmu jaknu, pojas i rukavice, naruci kacigu ali posle malo obilazenja sajma pazario neku drugu i danas tek otisao i otkazao porudzbinu sto nije bio nikakav problem.

inace su jako ljubazni iako je bila bolesna guzva u tom trenutku i stvarno treba ostati pribran tada

 

planiram da i dalje pazarim opremu kod njih jer sam odusevljen jaknom iako je kao najslabiji model.

istina kao sto rece Cope, neki detalji zavrsne obrade nisu bas za pohvalu ali to se desava i nekim mnogo ozbiljnijim firmama(imam iskustva sa snowboard opremom)

tako da ne cudi i kod ovakve firme da se malo pristedi

 

najbitnije je da si u radnji korektni a sve ostalo cemo lako

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Danas sam sa nasim clanom "Kovacdingospo" posetio prodavnicu B.S.Z Company u Mirijevu. Radnja nije velika, ali ima svasta, prodavacica je predusretljiva i ljubazna, ali sama priznaje da ne zna mnogo o moto-opremi, pa se za par minuta pojavljuje njen suprug, jedan od dva brata vlasnika radnje (Zoran i Srdjan). Obojica su vrlo ljubazni, odgovorili su na sva nasha pitanja, probali smo jakne, rukavice, dobili razne savete, ja sam pazario jednu potkapu, ali o tome u temi moto-oprema.

 

Hteo sam da pazarim neku jaknu, mozda obicnu-mozda Gore-Tex. I dalje je izbor solidan, ali samo jeftinijih modela. Magicna cifra je 200 Eura, sve preko te cifre se narucuje i stize za 7 dana. Sto je i logicno s obzirom na standard u Srbiji.

 

Verovatno cu da narucim jaknu, posto imaju i velike brojeve. Jakna moze da se zameni ako velicina ne odgovara, i sto je najvaznije stize za 7 dana.

 

Sve u svemu, ekipa u BSZ Company je ostavila lep i pozitivan utisak.

 

;)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Danas sam pazario jednu jaknu, i moram da odam priznanje i ljubaznosti i predusetljivosti osoblja firme. Sve pohvale za jedinstveni slucaj u Srbiji!

 

Samo nastavite tako! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5486 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Napisao sam u temi IXS moja iskustva, a evo i ovde.

Trazili smo opremu za moju zenu i kako kod nas u radnjama nema nekog izbora dodjemo i do BSZ-a. Ovde dobijemo mogucnost da narucimo sta hocemo bez ikakve obaveze da to i kupimo ako iz bilo kog razloga ne odgovara. Svi u radnji su se svojski potrudili da odaberemo odgovarajuce brojeve, zenski modeli, long brojevi....probaj ovo, probaj ono...i konacno narucimo. Roba je stigla bas za sajam. Neocekovano, ni jakna ni pantalone nisu odgovarale, i po dogovoru nismo bili u obavezi da kupimo. Na standu smo nasli drugu jaknu i kupili, a pantalone narucili u novom broju, koje su u medjuvremenu stigle.

Sve pohvale za poslovnost i usluznost. Moja zena je narocito bila zadovoljna mogucnoscu da naruci opremu koja ce joj odgovarati, bez obaveze da kupi ako nesto nije u redu. Mislim, da ce, ako joj u buducnosti bilo sta zatreba, ovo biti prvo mesto na koje ce pozeleti da ode u nabavku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 261 postova
  • Lokacija: Obrenovac

Bio sam juce sa namerom da narucim jaknu i pantalone

koje sam video na njihovom sajtu. Po dolasku u radnju

Srdjan me je sacekao sa jaknom koja je bolja od one koju

sam hteo da narucim i lako smo se dogovorili. Posle toga sam

probao i pantalone.

Naravno kupio sam i jaknu i pantalone.

 

Veoma ljubazan, predusetljiv i spreman za dogovor. Dao mi je i nekoliko saveta.

 

Prodavci za svaku pohvalu a o opremi cu pisati kad je isprobam

na putu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 235 postova
  • Lokacija: Beograd - Žarkovo
  • Motocikl: Suzuki DL 650 V-Strom

Sve pohvale za B.S.Z.

IXS optrrema je kod njih jeftinija nego ista na buvljaku ili u prodavnici ispod VMA.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1178 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Pa normalno, oni su jedini uvoznik za Srbiju .

Svi ostali uzimaju preko njih, razlika u ceni je kasnije stvar trgovacke  marze ili postovanja medjusobnog dogovora veleprodaja- trgovac.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 392 postova
  • Lokacija: Milwaukee, WI
  • Motocikl: Prodat, do daljeg cetiri tocka :(

Bio pre 2 nedelje, svi su bili ljubazni i predusretljivi. Uzeo moto patike i dobio dobrani popust. Kako da onda ne budem zadovoljna musterija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 327 postova

Ja imam ixs pantalone jaknu i jos neke sitnice ...Hteo sam sada da kupim novu jaknu isto  ixs i izbor je bio bas slab...bas me po malo onako razocaralo iako o njima imam lepo misljenje!!Kako li je tek sa drugim radnjama kad ova vazi za bolje snadbevenu.... >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2778 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

Bio na sajmu i kupio IXS moto jaknu u BSZ Company štandu i ljudi su bili toliko ljubazni da iako i nisam došao da nešto krupno pazarim uz lep popust malo da

sam se obnovio. Svaka pohvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja