Jump to content

Moto Zajednica

CFMOTO GT 650 ABS

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 191 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Suzuki Intruder M800 K5

BJBIKERS.COM

CF Moto je brend koji zastupljeniji i na našem tržištu i u skladu sa tim sa firmom Guevara, dogovorili smo test modela MT650.


Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z300
On 10.7.2020. at 21:13, slave74 je napisao:

Pa tolika garancija ne sluzi tebi, vec njima da naplacuju skupe servise, gde pola stvari ne zamene, a uracunaju u cenu. Za kvarove okrive tebe, a delove se ceka, neorganizovani su jako, kao da imaju 100 zaposlenih i 1000m2 prostora.

A je znas mozda koliko kosta servis? Pozz..

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Vladičin Han
  • Motocikl: Honda Integra 750s

Pozdrav, drugari.

Ako mogu malo da ozivim ovu temu...

Najozbiljnije razmatram mogucnost da kupim ovaj motor-jel ima nekog ko ga poseduje da napise neke svoje utiske, ukaze na nedostatke....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1843 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X

Agregat je isti kao i kod drugih 650cc modela ja sam imao 650 NK.

 

Prostojan motor u ovom trenutku što se tiče sport turing varijante ne verujem da neki drugi proizvođač daje po toj ceni sa 650cc sport turing modele. Ima sve što je potrebno za dosta zabave. Servis diskutabilan ako nisi iz Beograda mada što se tiče agregata pouzdan je nema nešto čačkanja. Sve ostalo je manje više pristojno...elektronika, ecu, kočnice su evropske ogibljenje i lanac  japanski. 

 

Njegovih 60ks lepo funkcionišu...nije neki šampion ali za normalnu eksploataciju sasvim dobra celina. Ko nema predrasuda o kineskim proizvođačima sasvim solidan motor.

 

Manu bih izdvojio servis koji nije na nekom nivou...kad kažem servis onda isključivo mislim na onog ''majstora'' sa Novog Beograda. Dok su momci u centralnom magacinu gde rade prve servise i sklapanja sasvim korektni.

U razgovoru sa zastupnikom CF brenda za Srbiju, čovek je rekao da im je sledeći korak izgradnja prodajnog salona i servisa zajedno tako da će se verovatno poboljšati usluga. 

 

Sa druge strane ako uzimaš nov motor nema tu nešto specijalnih problema...samo redovan servis i gas :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1843 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
pre 11 minuta, Raša3 je napisao:

Pogledaj na youtube kanal Motoraš, on je jedan period vozio taj motor, možda ti pomogne momak.

Čovek je vozio taj motor, od jednom je promenio isti, kupo Hondu i nikad se nije oglasio šta se desilo sa tim GT modelom. 100x je bio pitan ali nikad nije rekao šta se desilo. Inače on je ovde na forumu aka švaler.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7032 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Pa kontam ako ga je dobio na test da je trebao na rastanku sa GT-om da podeli svoj iskreni konačan utisak/ sud o motoru, to je valjda i svrha tog blogovanja/jutjubovanja, (osim ako te plate) i s obzirom da se to nije desilo iako su ga ljudi više puta pitali za motor sumnjam da je možda bio neki problem s motorom, ali pošto su mu  dali motor na test možda su ga obavezali su da ne popljuje motor... ko zna šta je po sredi, bilo bi dobro da se javi kolega motoraš i rasvetli to.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: GSR 600 K7

Ja sam imao priliku pre par meseci da testiram taj motor, sasvim pristojno ide za tu snagu čak sam se iznenadio da tako dobro povlači s obzirom da sam bio skeptičan jer trenutno vozim 98ks. Što se tiče povoznosti dobar je i veoma udobno sedište ima, do nekih 150kmh se ne oseća vetar posle toga počinje. E sad ima nekih sitnica koje sam primetio npr vizir mnogo trese pri brzini 120+ kvačilo je mnogo nisko bikvalno odvaja čim se pusti milimetar doduše objasnili su mi da može da se našteluje mada ja nisam uspeo, guma na polugi menjača je bila napukla fali parče. Testni model je imao oko 11000 km. Moj utisak je da je to i dalje motor niže klase i da trenutna cena od 6590€ nije adekvatna dok je bio 5900€ to je bilo prihvatljivo. U svakom slučaju možete otići u cfmoto iznad Laste i isprobati motor ljudi su max ljubazni i korektni, ja sam otišao samo da vidim kako izgleda i sednem da vidim dal mi odgovara oni su mi dali motor na probu bez ikakvog pitanja, sve pohvale za njih.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: GSR 600 K7

Ma da taj isti sam ja dobio na probu uporedio sam registraciju ista je kao na njegovim snimcima. Stoji gore kod njih u magacinu ako neko hoće da proba.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1843 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
Pre 8 sati, Motorcyclist je napisao:

Da, to mi je cudno. Dobio je vrv na koriscenje i reklamu. Nije mi jasno zasto nikome nije mogao to da napise...

Šta znam...sam je izjavio da je kupio taj motor a posle ćorak. Ali kako god, njegova stvar...da ne tupimo mozgove :) nema svrhe.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Koliko znam ne sarađuje više sa CFMOTO, nisu postigli zajednički dogovor oko nastavka saradnje i zato više ne sarađuju. Čisto poslovni razlaz.
Identičan GT650 koji je Motoraš koristio sam i ja dobio na test. Ja njemu predao SR300, one meni GT650 i svako svojim putem :) 
GT650 
Solidan motor, nisam mu našao neke zamerke. Udoban, kao lađa, dobra zaštita od vetra. Agregat takođe solidna, lepo povlači. Okrenuo sam sa njim i koji krug na Navaku. Pri kočenju u krivinama ima tendenciju da malo zatvara prednji kraj, ali kontam da je bilo do guma koje su već prešle solidno kilometara.

 

Ono što me oduševilo na svim CFMOTO su J.Juan kočnice koje su odlične! 

 

Motoraš ga je dosta koristio, koliko se sećam iz našeg razgovora nije se nešto žalio na GT. 

 

 

BJBIKERS.COM

U prethodnom periodu imali smo priliku da testiramo još jedan motocikl iz game modela brenda CFMoto. Ovog puta na testirali smo CFMoto GT650,

 

Promenio član Jovan Ristic
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 329 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MV Agusta Brutale 800 & gsxr 1000
On 14.2.2022. at 6:53, Disko Nindža je napisao:

Pa kontam ako ga je dobio na test da je trebao na rastanku sa GT-om da podeli svoj iskreni konačan utisak/ sud o motoru, to je valjda i svrha tog blogovanja/jutjubovanja, (osim ako te plate) i s obzirom da se to nije desilo iako su ga ljudi više puta pitali za motor sumnjam da je možda bio neki problem s motorom, ali pošto su mu  dali motor na test možda su ga obavezali su da ne popljuje motor... ko zna šta je po sredi, bilo bi dobro da se javi kolega motoraš i rasvetli to.

Koliko znam, motor je ok nakon korišćenja, koji on nije kupio i taj motor je i dalje testni, a nakon saradnje je kolega kupio hondu. Svakako je dobro da svako ko je zainteresovan piše CFmoto-u sa zahtevom da ga isproba. Što više mišljenja i iskrenih recenzija zaista znači.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja