Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha BT 1100 Bulldog

Recommended Posts

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Ako neko ima bilo kakvo iskustvo sa ovim motorom neka nesto prozbori.

 

P.S. Molim vas da neko ubaci sliku, meni ne ide.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1592 postova
  • Lokacija: Budva - MNE
  • Motocikl: Aprilia Pegaso 650 Strada

vecicrnogorac sa foruma je imao i slatko se navozao, ako nije frka, sacekaj da se vrati sa puta, pa ce ti on iz prve ruke sve reci  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 343 postova
  • Lokacija: PG, MNE

VeciCrnogorac ga je imao nekih godinu, godinu ipo...

Ja sam se vozao na njemu kao suvozac, pa ne znam koliko ti tako iskustvo znaci, ali cu ti reci sto sa ja zapazio i sto mi je Veci pricao za njega.

Motor ima V2 agregat i nekih 68ks, ako se ne varam, ali vuce kao nenormalan iz niskih obrtaja. Strasno je udoban i vozan, znam da je Veci sa njim isao do Istambula, pa cak i zato nije neupotrebljiv. Jako lijepo izgleda, fuzija nakeda i chopera, ima kardan, sto je jako funkcionalno.

 

E sad, dvije stvari su meni jako dobre kod njega. Udobnost, zaista perfektna. I druga - ZVUK! Ajmeee majkoooo! Kako se to dobro cuje i kako to grmi... uuuuuh!

 

Mislim da ima solidnu i krajnju brzinu, znam da smo se nas dvojica na njemu vozili nekih 195-200km/h.

 

Za nekih 18.000e koliko je veci presao sa njim, ne sjecam se da je imao nikakav kvar (uzeo ga je na nekih 3-4-5000km)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Eve ti par informacija... izuzetno udoban i lak za voznju...ko bicikl...lako se vitla i mota po krivinama, imas dve varijante,sa kardanom i sa lancem, recimo da mu je max brzina oko 180km/h (ja sam ga toliko vozio-mozda moze i vise da izvuce ali...) ima odlican obrtni momenat,spada u slow rider kategoriju, delovi i masina su sa drag stara...

 

post-2108-12879000507414_thumb.jpg

post-2108-12879000508103_thumb.jpg

post-2108-12879000509009_thumb.jpg

post-2108-12879000509804_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

VeciCrnogorac ga je imao nekih godinu, godinu ipo...

Ja sam se vozao na njemu kao suvozac, pa ne znam koliko ti tako iskustvo znaci, ali cu ti reci sto sa ja zapazio i sto mi je Veci pricao za njega.

Motor ima V2 agregat i nekih 68ks, ako se ne varam, ali vuce kao nenormalan iz niskih obrtaja. Strasno je udoban i vozan, znam da je Veci sa njim isao do Istambula, pa cak i zato nije neupotrebljiv. Jako lijepo izgleda, fuzija nakeda i chopera, ima kardan, sto je jako funkcionalno.

 

E sad, dvije stvari su meni jako dobre kod njega. Udobnost, zaista perfektna. I druga - ZVUK! Ajmeee majkoooo! Kako se to dobro cuje i kako to grmi... uuuuuh!

 

Mislim da ima solidnu i krajnju brzinu, znam da smo se nas dvojica na njemu vozili nekih 195-200km/h.

 

Za nekih 18.000e koliko je veci presao sa njim, ne sjecam se da je imao nikakav kvar (uzeo ga je na nekih 3-4-5000km)

 

Hvala druze, jos samo mi reci kakva je udobnost za suvozaca na duge staze

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

...  imas dve varijante,sa kardanom i sa lancem ...

 

DEDA jesi li siguran za ovo s lancem ? ... ja znam samo za varijantu sa kardanom ...

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

zestoka kopija buela.

Ког?

xb12s 2005 recimo

 

Ма знам, знам, али ми је мало безвезе то етикетирање "копија" овог или оног. Из Јамахиног јата пре бих МТ-01 или V-max-a назвао "копијом" Бјуела - оба су некако "њу-ејџ", док ми се БТ чини као нека "нео-класика". Истина - сви имају "спороходне" V motore, "голаћи" су и слично се рабе, али реч "копија" не бих користио у случају побројаних макина.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Od kraja 2005. tj. od 2006. godine ide u varijanti sa lancem (ukinuli kardan - zasto, nem pojma)... Za suvozaca ima malo mesta posebno ako si krupnije gradje i sedi se dosta uspravno a pozadi nemas za sta da se uhvatis... Ostaje ona opcija drzanja za vozaca sto ja recimo ne podnosim...udoban je i dobar za nekoga ko voli da se voza onako opusteno i lagano... ako ocekujes neku veliku silu ubrzanja i jurnjavu to sa ovim motor neces dobiti... Inace motor je specifican sam po sebi u dizajnu mada ima u sebi nesto i od V-Maxa i od MT-01...Sta te jos zanima? :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 343 postova
  • Lokacija: PG, MNE

Hvala druze, jos samo mi reci kakva je udobnost za suvozaca na duge staze

 

Ne znam druze, jer sam se ja na njemu vozio samo nekih 150km u jednom danu i bilo mi je super.

Sigurno nije lose, sic je jako dobar, a ne sjecam se koliko su visoko bili postavljeni nogostupi. Ako je suvozacica u pitanju, sigurno joj ne bi bilo lose.

Ili nadji suvocacicu kao ja (158cm, 48kg, jaka trojka  ;D)

Njoj je i na XTX-u odlicno, a i meni, samo moram da pipnem iza sebe posle brzih krivina i rupa, da nije otpala! Sa njom, isto kao bez nje  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Hvala druze, jos samo mi reci kakva je udobnost za suvozaca na duge staze

 

Ne znam druze, jer sam se ja na njemu vozio samo nekih 150km u jednom danu i bilo mi je super.

Sigurno nije lose, sic je jako dobar, a ne sjecam se koliko su visoko bili postavljeni nogostupi. Ako je suvozacica u pitanju, sigurno joj ne bi bilo lose.

Ili nadji suvocacicu kao ja (158cm, 48kg, jaka trojka  ;D)

Njoj je i na XTX-u odlicno, a i meni, samo moram da pipnem iza sebe posle brzih krivina i rupa, da nije otpala! Sa njom, isto kao bez nje  ;D

 

Ne pitam bez veze za suvozaca, (185cm, 65kg)  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: BG - Zemun

Svidja mi se motor, pogotovo sto nije preterano jak, sa svojih 65ks, u odnosu na neke druge.

 

Koliko se krece cena polovnog? Evo gledao sam malo po oglasima, nisam nasao ni jedan na prodaju.

Jel je redak, pa ga nema, ili je toliko dobar pa ga niko ne prodaje ;D ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 375 postova
  • Lokacija: Mačvanska Mitrovica

dobro pitanje?zasto ga nema u prodaji...ima verovatno mnogo razloga...jdan od njih je i cena..e sad...mogao bi deda nesto vise da nam kaze o potrosnji,osnovnom odrzavanju,upravljivosti,ponasanju u gradu,ceni registracije..itd..u svakom slucaju prelep motor za koji zasluzuje da se o njemu zna vise podataka  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Chicago IL - Babusnica - Nish
  • Motocikl: Husqvarna tr650 strada abs 2014

Odlican motor. Svidja mi se sto nije preterano jak a i izgleda mi bas udobno za duza putovanja. Samo sto je skupa registracija :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 719 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM ima

  Motor stvarno lepo izgleda i moze da se nadje za relativno male pare, ali mi se ne svidjaju vise nego skromne performanse agregata. Bojim se da toliku masu motora i vozaca vrlo slabo poteze.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

  Motor stvarno lepo izgleda i moze da se nadje za relativno male pare, ali mi se ne svidjaju vise nego skromne performanse agregata. Bojim se da toliku masu motora i vozaca vrlo slabo poteze.

 

 

 

 

      Je si li ga probao pa pricas iz iskustav ili onako na osnovu predpostavke.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja