Jump to content

Moto Zajednica

PROBLEM TOMOS 15 SLC

Recommended Posts

  • U prolazu, 4 postova

Pozdrav svima. Nov sam na forum zovem se Angel. Imam problem sa tomos 15 slc.Nemogu ga nastiluvati karburator nikako.Probao sam 3-4 komada bing 18 ali zaludno i trazio sam sve sta sam mogo da nadjem novo za istih karburatora.Motor nikako nece radit na leru i puno trosi i mnogo zaljeva.Baca puno gorivo kroz filtera probavam razlicni filtera i orginalni i razliciti dizni ali dzaba je bilo sve.Neko da me sovetuje sta da ga radim, palenje i struja su ok a sam sumljao da ni je mozda semering ?Pozdrav svima. Nov sam na forum zovem se Angel. Imam problem sa tomos 15 slc.Nemogu ga nastiluvati karburator nikako.Probao sam 3-4 komada bing 18 ali zaludno i trazio sam sve sta sam mogo da nadjem novo za istih karburatora.Motor nikako nece radit na leru i puno trosi i mnogo zaljeva.Baca puno gorivo kroz filtera probavam razlicni filtera i orginalni i razliciti dizni ali dzaba je bilo sve.Neko da me sovetuje sta da ga radim, palenje i struja su ok a sam sumljao da ni je mozda semering ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ja sam FAP mašina, 746 postova
  • Lokacija: Leskovac, Srbija
  • Motocikl: apn 6 i Transalp

Nije ti nastelogan plovak, ne zatvara gorivo ili nemas zaptivni ventil na plovku. Imas iza jedan mali sraf, zategni ga do kraja pa ga odvij krug ipo.

Послато са Mi A2 Lite помоћу Тапатока

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja