Jump to content

Moto Zajednica

Hoće biti moto skupova ove godine?

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha FZS 600 Fazer '01, Suzuki GSX 600F Katana '02, Suzuki SV1000S, Kawasaki Zephyr 550, Kawasaki Zephyr 750, BMW R50/5, Sachs X-Road 125, Honda CBX 550F, Honda VF 500F, Honda CBF 600, Yamaha YZF-R6 1999, Sprint Prince JinLun 125 i jos dosta manjih...
Sasvim pogrešno tumačiš moje reči, tj promenio si potpuno  poentu moje poruke.
Ako i jesam - nisam to uradio svesno. Onda ja nešto nisam razumeo... Ne znam šta to ali moja poenta... Da ne ponavljam sve sad, mislim da sam bio jasan. Ako sam išta loše rekao ili uradio, izvinjavam se.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1687 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom

3.4.5.-og jula 2020. je bio zakazan skup.U tom momentu nije bila na snazi zabrana okupljanja,ali je vec krenuo "drugi talas".Preporuka opstinskog kriznog staba je bila da se sva okupljanja otkazu.Na sastanku kluba donosimo odluku da otkazemo skup,nismo hteli da snosimo ikakvu (moralnu) odgovornost za eventualno zarazavanje koje je moglo nastupiti na skupi.

Da li bi ste vi preuzeli takav rizik?

P.S. U 2019-oj sam bio na preko 20 skupova,mozete misliti koliko mi fale.

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha FZS 600 Fazer '01, Suzuki GSX 600F Katana '02, Suzuki SV1000S, Kawasaki Zephyr 550, Kawasaki Zephyr 750, BMW R50/5, Sachs X-Road 125, Honda CBX 550F, Honda VF 500F, Honda CBF 600, Yamaha YZF-R6 1999, Sprint Prince JinLun 125 i jos dosta manjih...
3.4.5.-og jula 2020. je bio zakazan skup.U tom momentu nije bila na snazi zabrana okupljanja,ali je vec krenuo "drugi talas".Preporuka opstinskog kriznog staba je bila da se sva okupljanja otkazu.Na sastanku kluba donosimo odluku da otkazemo skup,nismo hteli da snosimo ikakvu (moralnu) odgovornost za eventualno zarazavanje koje je moglo nastupiti na skupi.
Da li bi ste vi preuzeli takav rizik?
P.S. U 2019-oj sam bio na preko 20 skupova,mozete misliti koliko mi fale.
Kaže se, jedna lasta ne čini proleće... Ne osporavam da je rizik, ali se opet sećam da je skupova bilo i posle. Ima klubova, neki će i organizovati. Jasna mi je griža savesti, ali opet ne znam zašto bi klub bio kriv.
Čak i u ovoj temi mislim da još ima postova o skupovima prošle godine. Pa ko hoće da se priseti, tu je...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1832 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Velika Plana, Vizic i Miseluk / Novi Sad, na dva tocka. Bilo ih je jos, nisam stigao. Beogradski off road reli, na cetiri tocka.

I sve je bilo odlicno !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1687 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom
Pre 2 sati, Mr.Piplfoks je napisao:

ne znam zašto bi klub bio kriv

Mozda i  ne bi bio kriv,al kome ti da objasnis da zarazu "nije doneo" Pera iz Cuprije ili DJoka iz Vrsca bas na skup.Pa ne bi nas ni kolubara oprala.
Dva dana nakon otkazanog skupa u jednom selu nadomak Valjeva je odrzan vasar poznat kao "exit u Jovanji".U narednim danima je od mnogo ljudi koji su se javili u kovid ambulantu preko 200 reklo da su bili na tom vasaru.Pa ti sad gataj u pasulj dal ce sta da se desi.
 

 

Pre 1 sat, Blaza je napisao:

Velika Plana

Tad je bila i Bela Crkva,i tu sam bio sa prijateljem iz SM.Par dana posle skupa saznajem da je dobio koronu,i on i brat,nazalost otac im je preminuo.Da li su pokupili na skupu ili nisu,ko ce znati.

  • Tužan 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha FZS 600 Fazer '01, Suzuki GSX 600F Katana '02, Suzuki SV1000S, Kawasaki Zephyr 550, Kawasaki Zephyr 750, BMW R50/5, Sachs X-Road 125, Honda CBX 550F, Honda VF 500F, Honda CBF 600, Yamaha YZF-R6 1999, Sprint Prince JinLun 125 i jos dosta manjih...

Ja sam već video nekoliko najava na teritoriji Srbije... Ali nemam baš uvek vremena da se bavim online stvarima, pa nisam ni tad... Ne pamtim ništa detaljnije, ali sam siguran da nisu narednog vikenda pa ima vremena - čuće se.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 775 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bandit 1250S

Kod nas jos uvek nista... 

Ovo je Bugarska

 

Moto-kalendarat-za-2021.jpg
BMM.BIKE

Мото календарът за 2021 е неясен. И не само към този момент. Заради...

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja