Jump to content

Moto Zajednica

Hoće biti moto skupova ove godine?

Recommended Posts

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3477 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Veterani 63. Padobranske Brigade sa kolegama iz Moto kluba Jagodina napraviše juče lepo druženje.

Okupljanje je inače upriličeno kao tradicija i pomen poginulom padobrancu (potpukovniku Goranu Ostojiću) i polaganje venaca.

Nije bio baš neki moto skup, ali beše okupljanje, muzika, jelo piće, defile kroz Jagodinu (za početak sasvim dovoljno).

 

Jagodina.thumb.jpg.ab9b11f62ea08ebda022c0df271c5b92.jpg

 

Inače su se pripadnici moto kluba Veterana okupljali i roštiljali (i to porodično) i tokom trajanja korone (jednom sam objavio komentar otome u "onoj" temi), ali su me dušebrižnici (koji su prognozirali masovne grobnice i krematorijume) napljuvali i optužili da širimo virus i dovodimo u opasnost sve ostale.

Rezime: Niko od pripadnika Veterana 63. Padobranske Brigade nije bio zaražen ovim virusom, ni u njihovim porodicama nije bilo zaraženih ili obolelih, niti je zaraženih bilo među onima koji su bili u kontaktu sa njma.

Mislim da je vreme da svoje živote vratimo u normalne tokove (mislim pre svega na one koji su "malo" mrdnuli iz tih tokova).

Idemo dalje, što podrazumeva i moto skupove i okupljanja.

 

p.s.

Okupljeni motoristi došli u Jagododinu iz Niša, Aleksinca, Paraćina, Beograda, Kostolca, Subotice, Lazareva, Užica, ....

Neki se uveče vratili kućama, a neki ostali da noće u šatorima. 

 

Promenio član zika56
  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha FZS 600 Fazer '01, Suzuki GSX 600F Katana '02, Suzuki SV1000S, Kawasaki Zephyr 550, Kawasaki Zephyr 750, BMW R50/5, Sachs X-Road 125, Honda CBX 550F, Honda VF 500F, Honda CBF 600, Yamaha YZF-R6 1999, Sprint Prince JinLun 125 i jos dosta manjih...
Све фини момци, лепо васпитани. 
И путарину платили
IMG-f90c715225f737b376d5f965eb326e7c-V.thumb.jpg.333bc76249d369bc6365f7bb1075c0e5.jpg
Jel to neki skup negde a da se ne zna...?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3477 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)
pre 53 minuta, Mr.Piplfoks je napisao:

Jel to neki skup negde a da se ne zna...? emoji3.png

 

Mi se nikada i nigde ne krijemo, sve javno i otvoreno (i po propisima:aha:).

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha FZS 600 Fazer '01, Suzuki GSX 600F Katana '02, Suzuki SV1000S, Kawasaki Zephyr 550, Kawasaki Zephyr 750, BMW R50/5, Sachs X-Road 125, Honda CBX 550F, Honda VF 500F, Honda CBF 600, Yamaha YZF-R6 1999, Sprint Prince JinLun 125 i jos dosta manjih...
Mi se nikada i nigde ne krijemo, sve javno i otvoreno (i po propisima:aha:).
 
Ne bi ni ja da se krijem više, dosta je vala bilo... Pa ne znam na koju stranu da krenem, niko ne zove, ne hvali se... Sve nešto diskretno.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3477 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)
Pre 2 sati, Mr.Piplfoks je napisao:

Ne bi ni ja da se krijem više, dosta je vala bilo... Pa ne znam na koju stranu da krenem, niko ne zove, ne hvali se... Sve nešto diskretno. emoji38.png

 

U konkretnom slučaju radi se o sledećem:

Već petnaestak godina je u Jagodini održavana manifestacija posvećena njihovom sugrađaniu, potpukovniku-pripadniku 63. Padobranske Brigade Goranu Ostojiću, koji je poginu na Košarama i u sklopu te manifestacije je održavan i moto skup (pošto je Ostoja bio i motorista). Do ove godine je to bio jedan od većih moto skupova koje je organizovao grad, a domaćin skupa je bio moto klub Veterani 63. Padobranske Brigade. Ove godine (zbog poznatih razloga) formalno nije organizovan skup, ali su se okupili pripadnici moto kluba veterana i moto kluba iz Jagodine i upriličili druženje, polaganje venca i defile. nije bilo pozivanje drugih klubova ili motorista, okupili smo se oni koji smo Ostojića poznavali i sa njim se družili (i sa njim učestvovali u borbama).

Nadamo se da se od sledeće godine tradicija nastavi i da opet na skupu bude i po hiljadu motora.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha FZS 600 Fazer '01, Suzuki GSX 600F Katana '02, Suzuki SV1000S, Kawasaki Zephyr 550, Kawasaki Zephyr 750, BMW R50/5, Sachs X-Road 125, Honda CBX 550F, Honda VF 500F, Honda CBF 600, Yamaha YZF-R6 1999, Sprint Prince JinLun 125 i jos dosta manjih...

Aaaa pa super. Pročitao sam to već negde juče, naišao na Facebooku mislim...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2782 postova
Pre 16 sati, zika56 je napisao:

Veterani 63. Padobranske Brigade sa kolegama iz Moto kluba Jagodina napraviše juče lepo druženje.

Okupljanje je inače upriličeno kao tradicija i pomen poginulom padobrancu (potpukovniku Goranu Ostojiću) i polaganje venaca.

Nije bio baš neki moto skup, ali beše okupljanje, muzika, jelo piće, defile kroz Jagodinu (za početak sasvim dovoljno).

 

Jagodina.thumb.jpg.ab9b11f62ea08ebda022c0df271c5b92.jpg

 

Inače su se pripadnici moto kluba Veterana okupljali i roštiljali (i to porodično) i tokom trajanja korone (jednom sam objavio komentar otome u "onoj" temi), ali su me dušebrižnici (koji su prognozirali masovne grobnice i krematorijume) napljuvali i optužili da širimo virus i dovodimo u opasnost sve ostale.

Rezime: Niko od pripadnika Veterana 63. Padobranske Brigade nije bio zaražen ovim virusom, ni u njihovim porodicama nije bilo zaraženih ili obolelih, niti je zaraženih bilo među onima koji su bili u kontaktu sa njma.

Mislim da je vreme da svoje živote vratimo u normalne tokove (mislim pre svega na one koji su "malo" mrdnuli iz tih tokova).

Idemo dalje, što podrazumeva i moto skupove i okupljanja.

 

p.s.

Okupljeni motoristi došli u Jagododinu iz Niša, Aleksinca, Paraćina, Beograda, Kostolca, Subotice, Lazareva, Užica, ....

Neki se uveče vratili kućama, a neki ostali da noće u šatorima. 

 

vidim da niste poneli SDO na skup :Bokilic:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha FZS 600 Fazer '01, Suzuki GSX 600F Katana '02, Suzuki SV1000S, Kawasaki Zephyr 550, Kawasaki Zephyr 750, BMW R50/5, Sachs X-Road 125, Honda CBX 550F, Honda VF 500F, Honda CBF 600, Yamaha YZF-R6 1999, Sprint Prince JinLun 125 i jos dosta manjih...
Brankovina 23.05.2020.
 
Screenshot_20200525-125426_Gallery.thumb.jpg.ed2f17a5febbe53076ffa2b37b6ef36a.jpg
Screenshot_20200525-125319_Gallery.thumb.jpg.51d816e394deab61ba2d04c60bb3c267.jpg
Screenshot_20200525-125249_Gallery.thumb.jpg.cf308646a29464c504d569c1e79711e8.jpg
Hahahaha a što ovaj na slici odmerava Ljubicu... Jedan odmerava a drugi na telefonu drži

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1687 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom
pre 32 minuta, Mr.Piplfoks je napisao:

Hahahaha a što ovaj na slici odmerava Ljubicu... Jedan odmerava a drugi na telefonu drži emoji38.png

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 

Taj sto "odmerava" sam ja,a mislim da je Sneza u pitanju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha FZS 600 Fazer '01, Suzuki GSX 600F Katana '02, Suzuki SV1000S, Kawasaki Zephyr 550, Kawasaki Zephyr 750, BMW R50/5, Sachs X-Road 125, Honda CBX 550F, Honda VF 500F, Honda CBF 600, Yamaha YZF-R6 1999, Sprint Prince JinLun 125 i jos dosta manjih...
Taj sto "odmerava" sam ja,a mislim da je Sneza u pitanju
Teško Sneža od Ljubice, meni baš i ne liče...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3477 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)
Pre 14 sati, sasa ns 1 je napisao:

vidim da niste poneli SDO na skup :Bokilic:

Ko to kaže?

Uvek idemo spremni.

Moj (stariji) drugar me naučio da na put nikada ne idem bez pola leba, bez slaninu, bez vodu i bez toalet papira.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3477 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)
Pre 2 sati, sasa ns 1 je napisao:

ja da vozim gs sa svim onim koferima bi nosio i šlem i zaštitnu masku

Gde na ovim fotografijama vide nekog GS sa svim koferima?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3477 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)
Pre 17 sati, sasa ns 1 je napisao:

ja mislio na tvoj gs,a nosio bi i ašovčić da modu da se ukopam po potrebi :ph34r:

Bočne kofere nosim isključivo kada idem na višednevno putovanje (i kada se planira i kampovanje), a tada obavezno nosim i ašovčić (koji je naoštren kao žilet). Ašovčić je mnogo moćna i upotrebljiva alatka za svakojake namene.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • JEDAN ŽIVOT - DVA TOČKA - BEZBROJ SITUACIJA, 130 postova
  • Lokacija: Beograd-Kula
  • Motocikl: Honda - VFR 800 V-tec

Samo da se nadovezem na ranije postove, da pohvalim ekipu MK Sinovi Severa, svake godine dobra atmosfera, puno motora, lep ambijent i dobra svirka! Vidimo se ove kao i prethodnih par godina! 

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7031 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650
Pre 11 sati, Motorcyclist je napisao:

Vec 2-3 puta sam hteo doći i nikako. Verovatno ni ove godine pošto ću da visim na Dunavu na vikendici uglavnom.  Mada voleo bih vas posetiti.

Ajde nemoj se zajebavat već dolazi, neće dunav nigde pobeći, u Topoli je uvek super, gomiletina motora, odlično mesto, pasulj uvek odličan u velikim količinama :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4302 postova
5 minutes ago, Biker-Boy said:

Ajde nemoj se zajebavat već dolazi, neće dunav nigde pobeći, u Topoli je uvek super, gomiletina motora, odlično mesto, pasulj uvek odličan u velikim količinama :)

Malo sam izgleda isfurao te skupove, nemam pojma. Trebalo bi da ugostim neko drustvo iz BG na vikendici u junu, obecao sam i Tumbetu da cu ga pozvati da se provozamo mojim krajem itd :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja