Jump to content

Moto Zajednica

Hoće biti moto skupova ove godine?

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 164 postova
  • Lokacija: Pećinci; Srbija
  • Motocikl: Yamaha GTS 1000
On 7.5.2020. at 22:15, ivica744 je napisao:

MK  Sorabi,jos uvek visi u vazduhu,03-05.07.2020.

Zašto, danas vam je Valjevo bilo puno motora a kafiić MK Sorabi zatvoren... Svi bi svratili na piće :cirka2:a i da bi vam neko došao morate ići na skupove. Greška je što gradovi gledaju samo u velike skupove i tamo se pojavi par motora i to je to, npr. ja sam bio kod vas na skupu da vas podržimo iako smo u isto vreme imali skup i u Šapcu koji nam je pred nosom al pošto smo klub iz manje sredine niko od vaših nije došao na skup kod nas, o Beograđanima i Novosađanima da ne govorimo jer oni retko gde i idu jer su dovoljni sami sebi i žive sa ubeđenjem da kad oni nešto organizuju tu treba svi nogom u dupe da potrče da se pojave što je van pameti. Tako da oni iako finansijski mnogo jači usmere to u neke vožnjice za dušu i nigde se ne pojavljuju. Evo još jedan primer, žurka MK Surčin koji je predgrađe Beograda i gde bi trebalo da bude pola grada (a naravno nije iz ne znam kog razloga ), pojavilo se njih par iz MC Srbi i par iz Arhangela i to je to nažalost...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1687 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom

@Papisha,kafic je privatni nije u okviru moto kluba,a sto se tice skupova ja sam prosle godine bio na 20 skupova,jbg ne moze da stigne na sve,pogotovo sto se pogodi par skupova u istom terminu. A nas skup visi u vazduhu zbog( jos uvek) zabrane okupljanja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 164 postova
  • Lokacija: Pećinci; Srbija
  • Motocikl: Yamaha GTS 1000

Pa videh obeležja kluba kao reklamu, al bez obzira dal je privatan ili ne deo je kluba samim imenom i znakom. Ljudi bi vam  svratili na piće i eto novih poznanstva, mislim bilo bi lepo. Ni ja nisam obišao ništa manje moto skupova, neke da ispoštuješ neke zbog dobrih svirki pa koliko ko može da izdrži i vremenski i finansijski. Što se tiče zabrane valjda će je ukinuti u skorije vreme, bilo bi mi žao da ne bude nije vam loš skupić :moto3: oni klinci su bili top :jee:. Dobro mi došao i privezak što dobih na ulazu evo ga visi mi na kluču od motora :yamaha:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 164 postova
  • Lokacija: Pećinci; Srbija
  • Motocikl: Yamaha GTS 1000
Pre 8 sati, Sveti Atila je napisao:

Možda je ljudima pun k***c da slušaju Atomsko Sklonište i Smak tribute bendove?

Ima tu svega... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 164 postova
  • Lokacija: Pećinci; Srbija
  • Motocikl: Yamaha GTS 1000
Pre 5 sati, sasa ns 1 je napisao:

ako bude skupova biće načičkani ko čičak

Mi smo zakazali za 22.08. pa šta bog da.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500
On 10.5.2020. at 22:01, Papisha je napisao:

Zašto, danas vam je Valjevo bilo puno motora a kafiić MK Sorabi zatvoren... Svi bi svratili na piće :cirka2:a i da bi vam neko došao morate ići na skupove. Greška je što gradovi gledaju samo u velike skupove i tamo se pojavi par motora i to je to, npr. ja sam bio kod vas na skupu da vas podržimo iako smo u isto vreme imali skup i u Šapcu koji nam je pred nosom al pošto smo klub iz manje sredine niko od vaših nije došao na skup kod nas, o Beograđanima i Novosađanima da ne govorimo jer oni retko gde i idu jer su dovoljni sami sebi i žive sa ubeđenjem da kad oni nešto organizuju tu treba svi nogom u dupe da potrče da se pojave što je van pameti. Tako da oni iako finansijski mnogo jači usmere to u neke vožnjice za dušu i nigde se ne pojavljuju. Evo još jedan primer, žurka MK Surčin koji je predgrađe Beograda i gde bi trebalo da bude pola grada (a naravno nije iz ne znam kog razloga ), pojavilo se njih par iz MC Srbi i par iz Arhangela i to je to nažalost...

Pa....

Sve zavisi kako gledaš na stvari.

Svi mi to volimo,mislim na motore, ali imamo možda različite poglede na temu. Nisu svi koji voze i članovi klubova. Nisu svi klubovi u MAS-u. I naravno,ne posećuju skupove svi koji voze motore.

Ja nisam bio na skupu u okolini 5-6 godina. Nisam bio u Pecincima,a kamoli u Šapcu, SM, Novom Sadu... Ja poštujem to što ljudi to vole,ali meni jednostavno više ne pričinjava zadovoljstvo. Više volim putovanja, daleke ture....

Idem u Obrenovac na osvestanje motora,a ne idem na skup. Idem samo da se pomolim Bogu u društvu moje braće, moto skup me ne privlači.  

Ima tu svega,ne želim da pomeram temu iz koloseka. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 164 postova
  • Lokacija: Pećinci; Srbija
  • Motocikl: Yamaha GTS 1000
Pre 6 sati, stari roker je napisao:

Pa....

Sve zavisi kako gledaš na stvari.

Svi mi to volimo,mislim na motore, ali imamo možda različite poglede na temu. Nisu svi koji voze i članovi klubova. Nisu svi klubovi u MAS-u. I naravno,ne posećuju skupove svi koji voze motore.

Ja nisam bio na skupu u okolini 5-6 godina. Nisam bio u Pecincima,a kamoli u Šapcu, SM, Novom Sadu... Ja poštujem to što ljudi to vole,ali meni jednostavno više ne pričinjava zadovoljstvo. Više volim putovanja, daleke ture....

Idem u Obrenovac na osvestanje motora,a ne idem na skup. Idem samo da se pomolim Bogu u društvu moje braće, moto skup me ne privlači.  

Ima tu svega,ne želim da pomeram temu iz koloseka. 

Baš, sve zavisi kako gledaš, vidiš ja u startu nisam dobro gledao pa sam pogrešno razumeo. Mislio sam da klub visi u vazduhu kad ono skup, pa sam napisao šta sam napisao al nađosmo se nekako :oda2:. Ja kao mlad majmun volim sve i nikad mi nije dosta tako da sam već napravio pozamašan broj kilometara i sad bi mi baš odgovarao jedan skup sa top muzikom da se nauživam :ljubav:. Al ajd da se još malo vratim na Valjevo i na kafić sa imenom Valjevskog kluba SORABI, baš ispred kafića drugaru stane motor, tačno preko puta ispred Nacionalne službe za zapošljavanje al čoveku ne treba posao već radi, al ko zna šta nosi dan šta nosi noć :zvizduk:. Baš tu u senci kuće gde se sakrišmo od vrućine naiđe devojka i ponudu nam pomoć, nazove dečka koji će doći za 10 minuta. U međuvremenu naiđu momci srednjih godina iz Mladenovca koji takođe ponudiše pomoć, takođe i momak na skuteru koji ode kući po auto, kablove i OM metar. Za deset minuta eto ga i momak i skuteraš, momci iz Mladenovca organizovali drugara kojio je trenutno na putu ali je na telefonskoj vezi i nudi svu moguću pomoć pa i da ako ne rešimo problem ostavimo motor kod njega pa da on to popravi kad se vrati..., međutim rešišmo problem upališmo makinu gle čuda radi... akumulacija na nuli, regler ne puni dovoljno ali motor radi yu hu može da ide bar do vikendice od drugara 15km od Valjeva tamo je kombi pa ako i dalje neće natovarićemo ga, međutim on proradio kao pravi i dopunio akumulator... Al eto jedan mali kvar promeni neke moje poglede i vrati veru u ljude sa klubom ili ne ali otvorenog srca i željom da učine dobru stvar koliko su u mogućnosti, zato im jedno veliko hvala! Ko je gde nije ni bitno, sa klubom ili bez, sa skuterom ili trkalicom, putnim motorom ili čoperom, uopšte nije bitno..., važno je da nas povezuje pozitivna energija i vera u dobro.:ljubav: 

  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000

Žao mi što Trebinje otkazaše, ove godine bi mi bilo četvrti put zaredom, mestimično jubilarni. Mada, možda ga i bude, vidim svi nešto pomeraju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

I ja sam planirao Trebinje,ali....

E sad,da ne demantujem baš samog sebe u vezi onog što napisah par postova gore. Ne idem na moto skupove,ali kad mogu upakujem moto skup sa dobrom vožnjom. Baš sam se radovao vožnji do Trebinja,malo do Crne Gore,do mora ,malo do Mostara na jagnjetinu, Sarajevo....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3477 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Godinama unazad planiram da odem na skup u Trebinje i uvek mi nešto iskrsne da me spreči. I ove godine isto tako. A planirao sam kružnu vožnju (Niš, Tuzla, B. Luka, Bihać, Drvar, Trebinje, Žabljak, Prijepolje, ...., Niš), gde bi u Trebinju imao dva noćenja tokom skupa).

Možda sledeće godine. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: princ adams , yamaha virago 500

Sad mi rece zena da je procitala da se u petak ukidaju sve zabrane. Oce li znacito to da vec od soedeceg vikenda mozemo ocekivati prvi moto skup?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha FZS 600 Fazer '01, Suzuki GSX 600F Katana '02, Suzuki SV1000S, Kawasaki Zephyr 550, Kawasaki Zephyr 750, BMW R50/5, Sachs X-Road 125, Honda CBX 550F, Honda VF 500F, Honda CBF 600, Yamaha YZF-R6 1999, Sprint Prince JinLun 125 i jos dosta manjih...
Sad mi rece zena da je procitala da se u petak ukidaju sve zabrane. Oce li znacito to da vec od soedeceg vikenda mozemo ocekivati prvi moto skup?
Za sad, to znači da je žena pročitala samo naslov umesto teksta detaljnije...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  • Haha 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pana, 414 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Yamaha XV535
Pre 2 sati, aca bre je napisao:

Sad mi rece zena da je procitala da se u petak ukidaju sve zabrane. Oce li znacito to da vec od soedeceg vikenda mozemo ocekivati prvi moto skup?

Ko zna šta si ti ženi sve zabranio pa ona sad kao oko tebe ...  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1308 postova

Ja to pratim po drugarima koji sviraju, imaju bendove. Sve svirke su otkazali za sad do 15 juna. Videcemo posle ni oni ne znaju. Kad krenu koncerti, krecu i bioskopi, pozorista, manifestacije, sigurno da ce i moto skupovi biti dozvoljeni, pogotovo sto su na otvorenom.

 

Al mi se cini pre jula, slaba vajda...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • JEDAN ŽIVOT - DVA TOČKA - BEZBROJ SITUACIJA, 130 postova
  • Lokacija: Beograd-Kula
  • Motocikl: Honda - VFR 800 V-tec

Realno je od jula da krene, mada bice tu dosta klubova koji ove godine nece odrzati skupove, s obzirom da kada je stanje redovno imamo svaki vikend po 2-3 skupa istog dana, sada bi trebalo da bude po 5 skupova za vikend? To bi bas uptopastilo skupove, polu prazni satori, malo motora itd.. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 330 postova
  • Lokacija: Kop
  • Motocikl: BMW F800GS

Kao i sve drugo, sto nece biti isto kao pre, tako ce biti i sa moto skupovima. Ono sto vredi ce preziveti, a ono sto ne vredi...adio mare... (sa repiratorom ili bez, svejedno) :)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozim motor, nisam BAJKER, 1976 postova
  • Lokacija: BGD-LHS
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZZR1400 '09 aka Black Widow

Ja se spremam za ovo...

 

default-pictures.png
WWW.MOTOFESTBL.COM

Prošle godine je bio najbolji, a ove godine planiramo još bolji MOTOFEST! Treću godinu zaredom MOTOFEST Banja Luka...

 

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3477 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Mene interesuje Trebinje (da li će da bude pomereno ili definitivno otkazano)?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
Pre 19 sati, BokyBoy je napisao:

Ja se spremam za ovo...

 

default-pictures.png
WWW.MOTOFESTBL.COM

Prošle godine je bio najbolji, a ove godine planiramo još bolji MOTOFEST! Treću godinu zaredom MOTOFEST Banja Luka...

 

I ja... ;) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja