Jump to content

Moto Zajednica

Tgb 125cc 4t

Recommended Posts

  • U prolazu, 2 postova
    • Profil
    •  
    • Privatna Poruka (Online)
xx.gif
TGB 125cc 4t
« : Danas u 20:55:00 »
 
Kupio pre neki dan gore navedeni skuter. Stigao brzom postom. Pre toga mi je prodavac poslao snimak kako pali i radi. Sve super bilo. Kad je stigao kod mene, ja ga upalim iz 2 pokusaja na kurblu i lepo radi. Medjutim, nije hteo da prima gas uopste. Kad mu dam gas on se ugusi i ako se malo zadrzi gas on se gasi. Ajd da vidim svecicu da skinem mozds je do nje, ali posto je nepristupacno odustao sam. Reko mozda je do akumulator da pogledam. Dopunim malo demi vodom, dopunim akumulator na 10 min,upalim skuter i on prima gas. Medjutim, na leru vise nece da radi, gasi se i cuje se s vremena na vreme kao da ims neki prekid struje na leru, cakne nesto i ne radi sekundu dve i posle nastavi. Probao sam da napunim akumulator, ali i dalje sve isto. Svetla rade normalno, migavci skroz skroz slabo i sirena kad se napuni akumulator se cuje solidno, ali posle 15 20 min se skroz slabo cuje. Takodje je u voznji pocelo da se cuje neko puckanje u auspuhu(moguce da je Bog vode u gorivu)
90% sam siguran da je problem sa nedostatkom struje, da li bih to resio kupovinom novog akumulatora ili je nesto drugo u pitanju?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Surduk
  • Motocikl: Yamaha Ys 125

Мислим да то нема везе са струјом, мој скутер ради и без акумулатора. 

Пробај да очистиш филтере, ако не помогне пређи на карбуратор. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja