Jump to content

Moto Zajednica

Preporuka za majstora

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 128 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Tomos A3, Kawasaki Versys 650, Kle500

Pozdrav kolege, izvinjavam se ako sam u offu.

Treba mi preporuka za nekog dobrog majstora u blizini Kraljeva, cuo sam za Marinkovica u Cacku da je doktor za kawasakija, ali cini mi se da neradi u ovoj situaciji zbog svojih godina.

Radi se o mom Kawasakiju Kle500 od kako sam ga kupio evo vec ima dva meseca radio je normalno i glatko, kod u zadnje vreme su se javile neke cudne vibracije i brujanje, zna neki put kad ga upalim hladnog kod korpe kvacila da se cuje klaptanje, lupkanje neznam kako to da nazovem, sto se tice vibracja prvo su bile na oko 6000 obrtaja dok su sada spale i na 4000 obrtaja stvarno je neugodno tako voziti, a i sam motor ima drugaciji zvuk.

Stvarno nemam ideju sta bi moglo biti, posto sam sam kupio motor nisam uspeo da nadjem nekoga da pogleda samnom, mozda nisam primetio te neke zvukove koji sad mozda prave problem

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 128 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Tomos A3, Kawasaki Versys 650, Kle500
5 minutes ago, floyd032 said:

cekam doktora da otvori ovlascenu ordinaciju ko ozeblo sunce :Mina:pristedi kawu malo vozi tomosa 

Malo teze ali izgleda da ce tako biti, za ova 2 mes sam presao oko dve ipo hiljade km.....:jok:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
Pozdrav kolege, izvinjavam se ako sam u offu.
Treba mi preporuka za nekog dobrog majstora u blizini Kraljeva, cuo sam za Marinkovica u Cacku da je doktor za kawasakija, ali cini mi se da neradi u ovoj situaciji zbog svojih godina.
Radi se o mom Kawasakiju Kle500 od kako sam ga kupio evo vec ima dva meseca radio je normalno i glatko, kod u zadnje vreme su se javile neke cudne vibracije i brujanje, zna neki put kad ga upalim hladnog kod korpe kvacila da se cuje klaptanje, lupkanje neznam kako to da nazovem, sto se tice vibracja prvo su bile na oko 6000 obrtaja dok su sada spale i na 4000 obrtaja stvarno je neugodno tako voziti, a i sam motor ima drugaciji zvuk.
Stvarno nemam ideju sta bi moglo biti, posto sam sam kupio motor nisam uspeo da nadjem nekoga da pogleda samnom, mozda nisam primetio te neke zvukove koji sad mozda prave problem
Imas u Krusevcu Sasu koji vec dugo godina ima servis motora, kazu da je dobar a i servis mu je super opremljen licno sam video, to sto ti lupka verovatno je korpa dobila luft na oprugama

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 128 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Tomos A3, Kawasaki Versys 650, Kle500

Hvala kolega, ako imas kontakt broj znacio bi mi.

Neverujem da je ona uzrok velikih vibracija, plasim se da nije nesto na samom agregatu a neznam kod koga da teram, majstor Marinkovic pocinje sa radom od ponedeljka ali ce raditi samo male servise koliko sam ga razumeo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
Hvala kolega, ako imas kontakt broj znacio bi mi.
Neverujem da je ona uzrok velikih vibracija, plasim se da nije nesto na samom agregatu a neznam kod koga da teram, majstor Marinkovic pocinje sa radom od ponedeljka ali ce raditi samo male servise koliko sam ga razumeo...
Probaj ovaj broj 063611352

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5472 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Imaš u Kraljevu nekoliko servisera koji bi mogli time da se pozabave, ne znam da li si nekoga od njih kontaktirao.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 128 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Tomos A3, Kawasaki Versys 650, Kle500
2 hours ago, doktor said:

Imaš u Kraljevu nekoliko servisera koji bi mogli time da se pozabave, ne znam da li si nekoga od njih kontaktirao.

Generalno sam nov u svemu ovome i ne poznajem ni jednog majstora, ako imas neki kontakt od bilo koga znacio bi mi....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 157 postova
  • Lokacija: Beograd - Dorcol
  • Motocikl: Yamaha Fazer
On 8.5.2020. at 0:09, siboj je napisao:

Probaj ovaj broj 063611352

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 

Nije dostupan taj broj vec neko vreme, ako neko ima neki koji je aktivan, bilo bi dobro. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
Nije dostupan taj broj vec neko vreme, ako neko ima neki koji je aktivan, bilo bi dobro.
Sasa 0653611352 probaj trebalo bi da radi

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: suburban Singidunum
  • Motocikl: T̶o̶m̶o̶s̶ ̶1̶4̶M̶;̶ ̶I̶z̶h̶ ̶P̶l̶a̶n̶e̶t̶a̶ ̶5̶;̶ ̶S̶u̶z̶u̶k̶i̶ ̶G̶S̶X̶-̶R̶ ̶7̶5̶0̶;̶ Bicikla sa motorom R1200GS 0307
On 8.5.2020. at 17:02, doktor je napisao:

Mile Kalčo 063351251

Srdjan 0641618049

Ja sam za ovog Srđana čuo toliko pohvalnih stvari, i tako čovek deluje na telefonu korektan i prizeman,

da sam ja rešio da mu na servis vozim motor iz Beograda do Kraljeva pored svih Beogradskih majstora

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: kraljevo
  • Motocikl: Bez motora
On 6/24/2020 at 2:54 PM, BoxX said:

Ja sam za ovog Srđana čuo toliko pohvalnih stvari, i tako čovek deluje na telefonu korektan i prizeman,

da sam ja rešio da mu na servis vozim motor iz Beograda do Kraljeva pored svih Beogradskih majstora

I kakva su ti iskustva sa Srdjanom ? Jel to zapravo Lazovic kod pijace ? 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: kraljevo
  • Motocikl: Bez motora
7 hours ago, Deki Katana said:

Da li su skupi? (i jedan i drugi)

Licno mislim da je cena manje vise bitna ako se stvar odradi kako treba!! A i verujem da su svi oni manje vise u istom cenovnom rangu sto se svega tice :D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5472 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere
19 hours ago, Deki Katana said:

Da li su skupi? (i jedan i drugi)

Ako pitaš za Mila i Srđana...kod Mila servisiram motore već godinama (i drugari smo iz kluba) i meni ne deluje skup, ne pratim koje su cene na drugim mestima. Srđan mi je drugar, servisira motore i malo radi sa motorima i delovima, veliki su ljubitelji motora (on i ćale), mada nisam kod njega nikada radio servis, pa ne znam oko cene.

  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: suburban Singidunum
  • Motocikl: T̶o̶m̶o̶s̶ ̶1̶4̶M̶;̶ ̶I̶z̶h̶ ̶P̶l̶a̶n̶e̶t̶a̶ ̶5̶;̶ ̶S̶u̶z̶u̶k̶i̶ ̶G̶S̶X̶-̶R̶ ̶7̶5̶0̶;̶ Bicikla sa motorom R1200GS 0307
On 12.2.2021. at 0:26, matador97 je napisao:

I kakva su ti iskustva sa Srdjanom ? Jel to zapravo Lazovic kod pijace ? 

Jeste Lazović, vozi enduro, kvadove, i S1000XR-a. Ne poznajem baš Kraljevo, ulica je 27 marta br. 8 gde mu je stari servis u dvorištu očeve kuće, gde mu je i otac servisirao motore.

Ima okačen stari BMW na zidu sprata kao u nekom izlogu (video sam sada na google maps da ima neka pijaca tu).

Inače ima i novi servis na drugoj lokaciji koju je napravio namenski za servis, video sam slike ali nisam bio.

 

Ja sam stvarno prezadovoljan, vidi se da radi to jer voli, bio je pedantan, i za to što je radio su bile cene veoma korektne, za ruke je uzeo oko 180€ za posao za koji su mi drugi tražili od 300€ - 500€ sa pokušajem i da dignu troškove na 1000€.

Ima tih na forumu ovde ali nemam želju da se bavim javnim blaćenjem iako je bilo povoda za tako nešto

Promenio član BoxX
Preskočio deo odgovora slučajno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja