Jump to content

Moto Zajednica

strane ili domace tablice

Recommended Posts

  • U prolazu, 8 postova

Dobar dan posto sam ne iskusan sa off road vozilima i u planu mi je da uzmem neku krosericu 250cc fullcros u cemu je razlika izmedju stranih i domacih tablica i sta bi se desilo ako bih me policija videla na nekoj njivi i na asfaltu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 161 postova
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: Ktm exc-r 450

Ako je stranac oduzimanje kazna,sa stranim papirima carinski prekrsaj oduzimanje i kazna a razlika u tablicama je u obliku i oznacavanju :rolleyes:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Futog
  • Motocikl: SVT650X

Da se ja ukljucim u temu sa slicnim pitanjem.

Ako naprimer moj klinac od 7-8 godina vozika mini krosericu (koja ne moze da se registruje) pored Dunava na zemljanom putu, na livadi, plazi... Sta se tu desava ako se pojavi policija?

I deciji i full cross motori ne mogu da se registruju, a vidjam ljude po fruskoj gori po kojekakvim vukojebinama da se vozaju, sta se tu desava ako naidje policija?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 161 postova
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: Ktm exc-r 450

Po zakonu nebi smeo da se vozi nigde sem kross staze a po fruskoj gori se cepaju 99% neregistrovani motori i ne zaustavljaju se ako ih organi pokusaju zaustaviti,a registrovani kao moj npr isto ne sme uci u sumu posto je zabranjeno da se vozi po nacionalnom parku sa motornim vozilima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1326 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650
Pre sat vremena, kvaicnenad je napisao:

Da se ja ukljucim u temu sa slicnim pitanjem.

Ako naprimer moj klinac od 7-8 godina vozika mini krosericu (koja ne moze da se registruje) pored Dunava na zemljanom putu, na livadi, plazi... Sta se tu desava ako se pojavi policija?

I deciji i full cross motori ne mogu da se registruju, a vidjam ljude po fruskoj gori po kojekakvim vukojebinama da se vozaju, sta se tu desava ako naidje policija?

Kada sam ja pre 5 godina kupio ćeri mini cross, prodavac mi je dao neke papire, coc, racun i jos nesto... rekao je da se ne registruje jer spada u domen igracke. 

Vozikam se i ja sa mojom klinkom ;)   Cak sam proslo leto menjao agregat :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • JEDAN ŽIVOT - DVA TOČKA - BEZBROJ SITUACIJA, 130 postova
  • Lokacija: Beograd-Kula
  • Motocikl: Honda - VFR 800 V-tec

Ako ces po njivi da vozis, skines strane tablice i nemas nikakav problem.. kao sto neko gore rece, da vozis sa stranim tablicama a nasim ispravama to je carinski prekrsaj i kazna je ozbiljna.. A po njivama i sumama slobodno bez tablica, ali to povlaci sa sobom da motor do te njive ili sume dovezes na prikolici..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja