Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem kawasaki versys 1000

Recommended Posts

  • Drug član, 1683 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900

Možda moj motor bude na prodaju, ako mi potvrde ovih dana da će se prodavati drugi koji bih kupio..

Možeš ga i videti sledeceg vikenda..

Sent from my Huawei Mate20 Pro using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Moto guzzi V 35; Kawasaki zr 7; Yamaha FZS 1000 fazer; Kawasaki versys 1000

Pošto sam prodao svoj motor (yamaha fzs 1000), neka je sa srećom novom vlasniku, izbor je pao na kawasaki versys 1000 i suzuki gsx 1250 fa. Šta vi predlažete. Kawasaki je jedan na prodaji, suzukija ima više i može se birati. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Moto guzzi V 35; Kawasaki zr 7; Yamaha FZS 1000 fazer; Kawasaki versys 1000

Onaj beli I generacije je i ranije bio na prodaji u Tehnodromu, a ovaj noviji je za mene cenovno nedostižan. O belom ozbiljno razmišljam, ali je problem što mi nije bliže pa da ga dobro odmerim jer ga nisu baš nahvalili na ovom forumu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 613 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: BMW R1250 GS/A

Ja glasam za

SUZUKI 1250FA

- masivniji, pravi muscle look, pun oklop, touring varijanta prava, sa komplet koferima baš dobro izgleda. Far oštrih linija malo liči na K5, K6 - 1000. Za pristojan novac, sjajan motor. 

 

Kawa VERSYS 1000

- ja lično ne mogu da se pomirim sa farom koji imaju na tom modelu 1000 i 650 dok je onaj noviji Versys odličnog izgleda, ali masivniji, pravi ozbiljan Touring. 

Prednost kod KAWE 

- podešavanje ogibljenja

- modovi vožnje

- može i malo off road, čuj malo, može dobro izvan asfalta, lakši, povozitiji mi nekako deluje. Probao sam ga, ide ubija, lakoća manevrisanja. FA nisam probao. Takođe za pristojan novac sjajan motor kao i FA

 

U svakom slučaju puno sreće u pronalaženju pravog ljubimca. Srećno! 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1683 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900

Versys 1000 12 godište ima odličnu zaštitu od vetra, na slikama se ne vidi, ali toliko je širok, da kod nogu ne duva nista...

Deki je kupio onaj iz Tehnodroma, tako da mu želim puno bezbednih i lepih km..

Sent from my Huawei Mate20 Pro using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 436 postova
  • Lokacija: Železnik
  • Motocikl: Yamaha Fazer 600
On 24.5.2020. at 21:59, DarkoČa je napisao:

 

Kawa VERSYS 1000

- ja lično ne mogu da se pomirim sa farom koji imaju na tom modelu 1000 i 650 dok je onaj noviji Versys odličnog izgleda, ali masivniji, pravi ozbiljan Touring. 

 

@DarkoČa za far si 100% u pravu... a noviji versys je bas dobar...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Moto guzzi V 35; Kawasaki zr 7; Yamaha FZS 1000 fazer; Kawasaki versys 1000
On 30.5.2020. at 14:42, ProMaster je napisao:

Versys 1000 12 godište ima odličnu zaštitu od vetra, na slikama se ne vidi, ali toliko je širok, da kod nogu ne duva nista...

Deki je kupio onaj iz Tehnodroma, tako da mu želim puno bezbednih i lepih km..

Sent from my Huawei Mate20 Pro using Tapatalk
 

Hvala druže na lepim željama. Tačno je kupio sam versys koji je bio u Tehnodromu, odnosno od Zorana zv. Deda iz Sremčice i sem malih estetskih nedostataka koje sam većinu uklonio, oduševljen sam motorom. Problem sa semeringom na levom štapu je nestao sam od sebe, ali su kupljeni novi i čeka se prilika da odradim kompletan servis. Inače taj problem sa semeringom imaju svi motori koji dugo stoje na ćopavoj. Ovom prilikom želim da naglasim da je Zoki izuzetno korektna osoba i da motore koje prodaje ne šminka i ne prikriva njihove mane.  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1683 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900

@Dex71 - Drago mi je da sam promasio u oceni da je los primerak, verovatno onako zapusten (kakav je bio u tehnodromu, gurnut u cosak, prljav, zatrpan) je ostavio takav utisak na mene.

Jesi li video mozda onaj noviji 1000, kako ti je delovao?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Moto guzzi V 35; Kawasaki zr 7; Yamaha FZS 1000 fazer; Kawasaki versys 1000

Nisam ga mnogo zagledjivao, i na njemu ima koliko se sećam tragova češanja i slično. Iskreno mislim da je malo veća cena.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja