Jump to content

Moto Zajednica

Pitanje

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 135 postova
  • Lokacija: Lozanj, GM
  • Motocikl: U potrazi

Drugari, izvinjavam se unapred ako sam promašio temu. Zanima me ako neko zna nešto o motoru iz oglasa. Hvala unapred. 

6032727ff7e9-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

MZ ETZ 251, 1989. godište, Oldtimer, vozilo prešlo 37900 km...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Motor mi nije poznat, al mi je sam oglas mnogo glup.  Prodavac u opisu napisao da je registracija istekla pre nedelju dana - jel mu to neka garancija da je motor dobar ?  

  Takođe je napisao i da je oldtajmer ( ajd to može da prođe ), al je takođe napisao da je restauriran - al mnogo loše . 

 Leva dekla je od modela koji ima pumpu za ulje, al mu fali cela ta pumpa i mala deklica koja ide preko nje. Takođe mu fali i ceo rezervoar za ulje koji bi trebao da ja sa leve strane ispod filtera za vazduh. Da ne nabrajam tu još neke sitnice, al to ja ne bih nazvao " restauriranim " motorom . 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 135 postova
  • Lokacija: Lozanj, GM
  • Motocikl: U potrazi

Hvala lijo, na iscrpnom odgovoru. Svakako sam se cuo sa momkom, deluje normalno. Posto ja imam gpz-a, zato sam ga i kontaktirao. Na kraju je ispalo da on zeli da pazari od mene, za kes, al pitanje je sta cu ja. Meni je crkao magnet, i svakako mi stoji motor, a potreba mi je da imam prevoz. Sta kupiti za 600€...ako prodam moj, samo glavobolje... :zbunjen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 153 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: Kawasaki KLE 500 :) ETZ 125 ;P

Za 115 e svoj magnet od GPZ-a popraviš kod Fabijanovića iz Bačke Topole i teraš GPZ , ako te samo to mučilo na njemu ili pazariš MZ a:MZ:

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 153 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: Kawasaki KLE 500 :) ETZ 125 ;P

Izvini drug, nisam ulazio od Petka na forumu, evo broja:063/517-204, Zoran. On popravku radi tako što tvoj magnet prepravi na model novije generacije sa prstenom unutra i takav ti je doživotni malte ne, pozz!

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Sve ja to znam, al kad neko napiše " restauriran " - znam i šta to znači, a ovaj je daleko od tog . Primera radi, ni sajle nije postavio kako treba, sajla kvačila i obrtomera mu stoje sa spoljne strane prednje viljuške, a treba da idu kroz nju . 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 135 postova
  • Lokacija: Lozanj, GM
  • Motocikl: U potrazi
12 hours ago, The_juga said:

Izvini drug, nisam ulazio od Petka na forumu, evo broja:063/517-204, Zoran. On popravku radi tako što tvoj magnet prepravi na model novije generacije sa prstenom unutra i takav ti je doživotni malte ne, pozz!

Hvala ti puno :takoje:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja