Jump to content

Moto Zajednica

Stepojevac 28.April '20.

Recommended Posts

  • Drug član, 1539 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1250 GSA

Mlad vozač je u pitanju verovatno iz Vreoca. Kamion je skrenuo preko pune linije a na njega ne naleteo motocikl koji je preticao kolonu vozeći iz pravca Lazarevca.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 485 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: A

Skoro u isto vreme posle Ćelija na novoj deonici puta prema Stepojevcu teska saobraćajka, nisam mogao da pridjem od dosta policijskih patrola ali sam video auto zguzvan na livadi i dva motora pored puta gde je izleteo i ljudi čuče pored, po slobodnoj proceni nije dobro. Nisam slikao jer sam vozio auto a i ne bih dokumentovao onakav prizor. Sad procitah da je auto u pitanju i gubitak kontrole je tragicno zavrsen.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 270 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW R1250 GSA

Naisao sam bas ovde par minuta posle saobracajke, stao sam sa strane i prisao jer sam da vidim da li bilo kako moze da se pomogne, vec dva bajkera su pre mene stala i pozvala hitnu. Cekali smo hitnu sigurno 20+ minuta, stigli su u isto vreme kad i policija.

Vozac je bio u prilicno losem stanju, krvario je iz usta i cinilo mi se da ima otvoren prelom butne kosti. Bio je u polusvesnom stanju, u velikim bolovima.

Na zalost od opreme je imao neku staru kacigu i to je to... bez rukavica, trenerke, patike, neka jakna zimska....
Tesko je bilo jako gledati sve to i takvo mucenje, nema nacina da mu se pomogne, a saniteta nema..

Ceo dan sam juce skenjan bio zbog ovoga, kad sam se vracao posle toga nisam presao nigde 80km/h. Stalno mi je ova scena bila u glavi.

cuvajte se, drugari, voze ovih dana svi kao sumanuti, narod je nervozan i besan...

  • Tužan 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja