Jump to content

Moto Zajednica

prodavnice moto opreme u Sarajevu i okolini

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 695 postova

pošto smo se kochaMatori i ja zatekli u Sarajevu naredna 3 dana interesuje me ima li nekih radnji koje bi mogli da obidjemo i mozda nadjemo nesto interesantno ... okolina do 30 km od Sarajeva  ...

 

 

tnx

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: BiH

Pa recimo do Visokog taman ima oko 25 kilometara plus autoput do Visokog ima prodavnica moto opreme kontakt telefon 061-105-724 Kemo ima i polovne opreme i nove a ima i guma polovnih za sportske motore a za vise informacija moze i moj e mail osmo_66@hotmail.com

 

post-3515-12879001035614_thumb.jpg

post-3515-12879001036066_thumb.jpg

post-3515-12879001036359_thumb.jpg

post-3515-12879001036653_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 695 postova

Pa recimo do Visokog taman ima oko 25 kilometara plus autoput do Visokog ima prodavnica moto opreme kontakt telefon 061-105-724 Kemo ima i polovne opreme i nove a ima i guma polovnih za sportske motore a za vise informacija moze i moj e mail osmo_66@hotmail.com

 

hehe, mi culi za radnju u kiseljaku i izgubili se i zalutali u visoko bas autoputem :( bezveze da sam ranije video ... mada mozda kocha vidi na vreme ovaj post ... u svakom slucaju hvala svraticu kad ponovo budem dolazio :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: BiH

Nije roblem svakako navratite ako nista na kafu i naravno da vidite piramide :) a inace ja sam od nedelje 20 jula u Visokom pa i moj broj slobodno nazovite dan prije jer i ja vozim motor pa sam cesto na jugu  061-769-039 Osmo a eventualno sta vas interesuje od opreme i cijene  ili slike opreme mozete me kontaktirat e mailom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Pa recimo do Visokog taman ima oko 25 kilometara plus autoput do Visokog ima prodavnica moto opreme kontakt telefon 061-105-724 Kemo ima i polovne opreme i nove a ima i guma polovnih za sportske motore a za vise informacija moze i moj e mail osmo_66@hotmail.com

 

hehe, mi culi za radnju u kiseljaku i izgubili se i zalutali u visoko bas autoputem :( bezveze da sam ranije video ... mada mozda kocha vidi na vreme ovaj post ... u svakom slucaju hvala svraticu kad ponovo budem dolazio :)

 

;) video ja upravo uz kaficu pred polazak.

 

Nije roblem svakako navratite ako nista na kafu i naravno da vidite piramide :) a inace ja sam od nedelje 20 jula u Visokom pa i moj broj slobodno nazovite dan prije jer i ja vozim motor pa sam cesto na jugu   061-769-039 Osmo a eventualno sta vas interesuje od opreme i cijene  ili slike opreme mozete me kontaktirat e mailom

 

hvala druze za poziv na kaficu. ako zavrsim danas sastanak ranije, eto mene popodne u tvojoj radnji. tel. sam memorisao

 

pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: BiH

Auu ali ja sam tek na putu prema Visokom tek sam u subotu popodne kuci ,mada je moj brat dole pa moze i sa njim kafica jer sam otiso po robu neku za radnju iz Holandije nabavljam uglavnom, tako da nadam se da ako danas ne budes dole da cemo se drugi puta vidjeti i na piramidama svakako:)zamisli kafica na piramidi a ne moras da ides u egipat ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Auu ali ja sam tek na putu prema Visokom tek sam u subotu popodne kuci ,mada je moj brat dole pa moze i sa njim kafica jer sam otiso po robu neku za radnju iz Holandije nabavljam uglavnom, tako da nadam se da ako danas ne budes dole da cemo se drugi puta vidjeti i na piramidama svakako:)zamisli kafica na piramidi a ne moras da ides u egipat ;)

 

eto ispalo je da nisam imao vremena. u svakom slucaju bice jos prilike. imam klijenta tu u sarajevu kojeg moram relativno cesto da posecujem pa cu prvom prilikom da isplaniram dolazak motorom i sa bar jednim celim danom u "rezervi" ;). putevi odnosno predeli bosne kroz koje prolazim su prelepi posebno za voznju motora a ako pri tome jos organizujes kaficu na piramidama - to se ne propusta  :). shopping takodje :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: BiH

E ovako ja sam od danas uglavnom u Visokom i oko Visokog znaci imas moj broj welkom i ti a i tvoji prijatelji naravno i njih racunam za kaficu na piramidama i naravno poznati Visocki cevapi ;)i jos nesto na vrhu jedne piramide su u toku iskopavanja dvorca vrlo interesantno kao sto sam ja cuo neki kralj je tu bio Kotromanic drugi i katarina druga ili tako nesto slab sam sa istorijom ali je vrlo interesantno vec su se ukazali zidovi ali o tom potomznaci ja sam do septembra u Visokom pa sam opet vani par sedmica i tako u krug :)do skorog vidzenja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12091 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Aktuelno :) Ima li u Sarajevu neka prodavnica moto opreme? Sutra smo tamo na cevapima pa da vidimo sta ima od robe!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1326 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650

Ravno 10 god stara tema, ali da ne otvaram novu, od sutra sam 4 dana u Sarajevu, idem bez zene i hteo bih da vidim sta ima. Mozda su povoljniji od nas :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja