Jump to content

Moto Zajednica

2019 Benelli 502 Cruiser

Recommended Posts

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

Kada sam 2004. kupovao svoj prvi motor, želeo sam da to bude neki manji kruzer/čoper. Pa sam otišao u Barel i kupio si Yamahu Drag Star 650.

 

Šta bi sada neko mogao da izabere u toj klasi od 500 do 750 kubika? Koliko znam izbor se svodi na Hondu Rebel 500, Kawasaki Vulcan 650 i Harley Davidson Street 750. A odnedavno je tu i Benelli. (Yamaha nema ispod 950 kubika a za Suzuki ne znam tačno ali u toj klasi nema ništa).

 

d204ed18a178-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Benelli 502 Cruiser, 2020. godište, Chopper / Cruiser, Beograd. Cena...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 174 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Fixie

Imaju i većeg brata čini mi se od 750 cm3. Dizaj vuče korene iz Diavela, što je meni lično plus. Cela trenutna Benelli gama je meni skroz dobra. Leoncino, TRK I ovi kruzeri. Samo kako izgleda vozač kada sedne na ovome? Ako ima pristojne dimenzije, onda je pogodak.

Da nisam u fazi potrage stana, kupio bih neki od ovih kao gradsku zujalicu, ako se tako može nazvati nešto sa više od 500 kubika.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 174 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Fixie

Bio juče do Burnouta, 502c deluje sasvim korektno ali znatno jači utisak je ostavio veći 752s. Pre posete sam mislio da su praktično isti motori sa različitim agregatima. Ali ne, neeeee. 752s je nešto što više parira Monsteru. Način sedenja je kao kod klasičnog nakeda, Marzocchi vile sa svim podešavanjima, Brembo klešta, izduv koji izgleda jako fino. Ne sviđa mi se kako izlgeda onaj ekran. Šteta što nije raspoloživ za probnu vožnju.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Chicago, IL / Bor, SRB
  • Motocikl: 04 Yamaha R1, 15 Kawasaki ZX-14R 30th Anniversary LE, 01 Ducati Monster S4, 21 Vespa Primavera 150 Sean Wotherspoon, 16 Aprilia Dorsoduro 750, 01 Suzuki Hayabusa, 14 Harley-Davidson Road King FLHR, 94 Suzuki RM250

Prijateljski savet - zaobici bilo koji jeftini HD, modele Street, Street Rod, Iron, Roadster... Kvalitet ocajan, zavrsna obrada jos gora, previse problema sa agregatima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 270 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sprint Challenger

Ovaj Beneli uopšte ne liči na cruiser.

 

Ako imaš pare možda da razmisliš da uvezeš neki motor. Ima veči izbor u EU. Ali ti treba para  i strpljenja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponekad pozelim da sazrim i odrastem. Cisto da bi zrelo ozbiljno, 575 postova
  • Lokacija: Bgd Dorćol
  • Motocikl: NC750XA‚ Beverly 350

A jel zna neko nešto više o pouzdanosti agregata, meni je i Leoncino prelep! Obzirom da sam veći deo u gradu a vece je sedište za suvozača nego na 502c, Leoncino mi je zanimljiv... Ne znam... hmmmm.... meni prelep.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

502C koristi ist agregat kao i TRK, a ista je situacija i sa Leonćinom. Dakle isto dvocilindrični vodeno hlađeni agregat radne zapremine 500 cm3. Provereni agregati, bar se do sad niko nije žalio na neke probleme.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Skidanje katalizatora je već prežvakana tema o kojoj smo pisali X puta i nije baš preporučljivo "samo skinuti katalizator". Mora tu da se obavi još neke stvarai da motor kasnije ne bi imao problema.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja