Jump to content

Moto Zajednica

Ipone Helmet Kit i održavanje kacige

Recommended Posts

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Testirao sam Ipone Helmet kit na svojim kacigama i mogu vam reći da sam prilično zadovoljan, naročito onim sredstvom za vizir. Kasnije mnogo lakše skliznu kapljice. Mislim, ovo nije reklama, prenosim vam samo svoje utiske :) , zato i kačim ovde tekst. A iznesite i vi vaša iskustva vezana za održavanje kacige:

 

ipone-helmet-kit-e1578657283896-1024x658
BJBIKERS.COM

predstavimo jedan set za održavanje kacige koji smo testirali kako bi se uverili da stvarno radi posao. Radi se o Ipone Helmet paketu za održavanje kacige.

 

Promenio član Jovan Ristic

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 79 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Yamaha FZ1 (N)

Koliko je ovaj kit efikasan u uklanjanju musica i svakakvih razmazanih buba sa vizira?
Inace vizir cistim cistom mekanom krpom natopljenom vrucom vodom da ne bih izgrebao vizir ali tih 5 min posvecenosti viziru mi je ponekad mnogo ako zurim... A buba ove godine izgleda nikada vise...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra

Ovo sredstvo za pranje unutrašnjosti je za relativno detaljno pranje ali onda može i postava da se izvadi jer ovo svakako zahteva više vremena da se osuši. Ja bi ovo i usprao posle pene ako ostaje nekakav trag na tkanini...
Motulov interior clean se samo naprska, kao neki dezodorans ali ima dugotrajni efekat u uklanjanju mirisa i ne ostavlja nikakav trag na unutrašnbosti. Moguće da i Ipone ima drugu varijantu osim pene.

Mušice, ako ih ima baš mnogo, jedino vodom uspevam da očistim.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4565 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4
On 24.4.2020. at 22:46, CoronaSeed je napisao:

Koliko je ovaj kit efikasan u uklanjanju musica i svakakvih razmazanih buba sa vizira?
Inace vizir cistim cistom mekanom krpom natopljenom vrucom vodom da ne bih izgrebao vizir ali tih 5 min posvecenosti viziru mi je ponekad mnogo ako zurim... A buba ove godine izgleda nikada vise...

Iskreno, nisam imao puno mušica, ali sam nečistoće uspeo da skinem relativno lako. Meni se kod tog spreja za vizir najviše svidelo što stvarno baš dobro očisti vizir, ruku na srce dosta znači i krpica koja se dobije uz set.

 

Što se sredstva za unutrašnjost tiče, dobra je kad unutrašnjost nema dubinske prljavštine. Moja kaciga je bila baš prljava iznutra, sredstvo je uspelo donekle da izvuče  prljavštinu, ali ne sve. Mada, ako bih još jednom oprao, verovatno bi izašlo.

 

@yogibear nema veze što spominješ drugu firmu, tu smo da vidimo šta nam najbolje radi posao :) 

Promenio član Jovan Ristic
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja